Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Raporty: 2008

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Turystyczne wybory zakupowe internautów we wrześniu 2008

easygo.pl 2008-10-13

Staropolskie, kalenadarzowo-pogodowe przysłowie głosi, że "kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata". Okazuje się, że wrzesień może być do niego bardzo podobny. Zwłaszcza w sferze planów i pomysłów urlopowych naszych rodaków. We wrześniu klienci internetowi kupują nadal ofertę letnia, ale także jesienną, a nawet zimową. Portal turystyczny EasyGo.pl wspólnie z NIVEA SUN, patronem akcji, przedstawia raport na temat wyborów i zachowań polskich e-turystów w ostatnim miesiącu lata.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Turystyczne wybory zakupowe internautów w sierpniu 2008

easygo.pl 2008-09-05

W dwie osoby, na siedem dni do Egiptu. Najczęściej do hotelu Medi Sea. Najchętniej z biurem Orbis Travel. Najrzetelniej przygotowane oferty i najlepszych rezydentów miało biuro GTI. Najsłabiej wypadli terenowi pracownicy Rainbow Tours. Portal turystyczny EasyGo.pl wspólnie z NIVEA SUN, patronem akcji, przygotował sierpniowy raport na temat wyborów i zachowań polskich e-turystów. Wypoczynek e-klientów zbadano w kategoriach ceny, kierunków, hoteli, pozytywnych i negatywnych ocen pracy poszczególnych touroperatorów, formy dojazdu, opcji wyżywienia i świadomości zdrowotnej.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Turystyczne wybory zakupowe internautów w lipcu 2008.

easygo.pl 2008-08-05

Najczęściej jeździliśmy na 7 dni do Grecji i Egiptu. Najbardziej polubiliśmy czterogwiazdkowy hotel Shams Safaga w egipskiej Hurghadzie. Tylko w lipcu za pośrednictwem easygo.pl rezerwowano go aż 98 razy. Ulubionym organizatorem wyjazdów dla klientów portalu było w tym miesiącu biuro Ecco Holidays, a najwyższe noty za swoją pracę otrzymali rezydenci biura Easy Travel. Portal turystyczny EasyGo.pl wspólnie z NIVEA SUN patronem akcji, przygotował raport na temat wyborów i zachowań polskich e-turystów w pierwszym miesiącu tegorocznych wakacji. Za pośrednictwem EasyGo.pl pomysłu na urlopu szukało w lipcu pół miliona internautów.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.