Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Raporty: 2009

RAPORT LATO 2009. Wyniki, tendencje, podsumowanie. Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w ścisłym sezonie letnim

2009-10-28

Umiarkowanie, spokojnie i raczej stabilnie. To najbardziej ogólne podsumowanie sezonu turystycznego LATO'2009 w turystyce wyjazdowej. Za nami okres pełen negatywnych emocji i informacji prasowych z odmianą słowa kryzys przez wszystkie możliwe przypadki. I choć branża odnotowała jedno smutne wydarzenie, jakim zawsze jest upadek touroperatora, to ostatnie lato było dużo lepsze niż początkowo prognozowano. Tegoroczne TOP kierunki to Egipt, Grecja, Turcja i Tunezja. Średnia cena 4824 zł. Najczęściej latano samolotami, wybierano hotele z 4 gwiazdkami i opcję pobytową All Inclusive. Klienci internetowi najchętniej sięgali po oferty Itaki, a najwyżej oceniali rezydentów i ofertę katalogową Ecco Travel. Dwa największe portale turystyczne w Polsce, EasyGo.pl i Wakacje.pl dokonały analizy zachowań i wyborów zakupowych internautów za sezon LATO'2009.

więcej

RAPORT Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w czerwcu i lipcu 2009 roku.

easygo.pl 2009-08-11

Turystyka ma wiele twarzy. Dobrze, jeśli jest ktoś, kto zna jej wszystkie oblicza, a dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i skali wielkości potrafi dokonać szerokiej analizy rynku. Połączone portale turystyczne EasyGo.pl i Wakacje.pl oraz należący do rodziny Wypoczynek.pl po raz pierwszy wspólnie prześwietliły turystykę światową i krajową. Trendy, tendencje, zachowania, ceny, kierunki, hotele, ośrodki wczasowe. Najlepsze biura, rezydenci, oferty. Podsumowania i prognozy. To wszystko w raporcie analizującym wybory zakupowe internautów w czerwcu i lipcu 2009 roku.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w maju 2009 roku.

easygo.pl 2009-06-24

O cenach, kierunkach i wyborach usług turystycznych Polaków kupujących swoje wakacje w internecie. O krótkowzroczności w polityce sprzedażowej organizatorów wypoczynku. O uciekających w zawrotnym tempie szansach na złapanie dobrej i taniej oferty wakacyjnej. O prawdopodobnych brakach ofert typu last minute. O tym, a także o innych aspektach polskiej turystyki wyjazdowej w kolejnym raporcie EasyGo.pl. Portal zbadał ilość i jakość sprzedawanych przez siebie usług w maju 2009 roku.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w kwietniu 2009 roku.

easygo.pl 2009-05-21

Dlaczego w kwietniu niektórzy touroperatorzy sprzedawali jeszcze oferty w promocji wcześniej taniej? Czy był to dobry miesiąc na planowanie urlopu np. w sierpniu? Ile średnio zapłaciliśmy za wakacje? Z którym biurem podróżujemy najchętniej, a które ma najlepszych rezydentów? W jakich kierunkach latamy najczęściej i ile mogą kosztować egzotyczne wakacje? W raporcie EasyGo.pl odpowiedzi na te i inne pytania. Portal zbadał ilości i jakości sprzedawanych przez siebie usług turystycznych w kwietniu 2009 roku.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w marcu 2009 roku

easygo.pl 2009-04-20

Za nami ostatni miesiąc sprzedaży ofert promocyjnych wcześniej taniej. Średnia cena rezerwacji wzrosła w stosunku do marca ubiegłego roku tylko o 5 proc. Wciąż najchętniej podróżujemy we dwójkę do Egiptu, ale Tunezja mocno walczy o klienta. Kuba spadła w zestawieniu krajów egzotycznym na trzecie miejsce, a nowym liderem zostały Wyspy Zielonego Przylądka. Medialne zapowiedzi, że najbliższe lato będzie sezonem lastów może okazać się tylko pobożnym życzeniem. Portal turystyczny EasyGo.pl zbadał ilość i jakość sprzedawanych przez siebie usług turystycznych w marcu 2009 roku.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.