Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Raporty: 2010

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w LISTOPADZIE 2010 roku.

2010-12-14

Jeśli ktokolwiek do tej pory miał wątpliwości gdzie Polacy latają najchętniej, to rekordowy 62 proc.(!) wynik Egiptu rozwieje wszelkie jego obawy. Jeśli ktokolwiek myślał, że pozycja Itaki jest w tym roku nie do pokonania to 5 proc. przewaga Neckermanna, nowego lidera w sprzedaży internetowej w listopadzie mocno go zaskoczy. Jeśli ktokolwiek myślał, że w przedostatnim miesiącu roku sprzedają się tylko narty i oferta egzotyczna to przedsprzedaż ofert do Tunezji i Turcji, a także Hiszpanii i Egiptu na sezon LATO 2011 może być dla niego pierwszy sygnałem ostrzegawczym, aby nie tracić czasu. Za oknem śnieżna i mroźna zima, a w turystyce wyjazdowej mieszanka barw, temperatur i nastrojów. Dwa największe krajowe portale turystyczne, Wakacje.pl i EasyGo.pl, jak co miesiąc dokonały analizy wyborów zakupowych swoich klientów.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w PAŹDZIERNIKU 2010 roku.

2010-11-08

Październik to miesiąc obrzeżny, poszerzający ścisły sezon turystyczny. Podobnie jak kwiecień i maj niesie ze sobą mnóstwo atrakcji dla osób swobodnie operujących czasem urlopowym. Temperatura spada o kilka stopni i staje się idealna dla turystyki poznawczej. Hotele są mniej oblężone i wyciszone. Restauracje bez problemu zaoferują wolne miejsca z widokiem na zatokę, a handel i lokalni usługodawcy turystyczni są dużo bardziej skłonni do negocjacji. Październik to także początek zakupów ofert zimowych i egzotycznych. Kto w minionym miesiącu zyskał, a kto stracił? Dokąd, z kim, na ile i za ile? Jakie biura, oferty i rezydentów cenią najbardziej klienci internetowi? Dwa największe krajowe portale turystyczne, Wakacje.pl i EasyGo.pl, jak co miesiąc dokonały analizy wyborów zakupowych swoich klientów.

więcej

LATO 2010 - RAPORT SEZONOWY Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w podsumowaniu sezonu

2010-10-11

Za nami sezon turystyczny LATO 2010. Bez wątpienia dla większości firm działających w branży był on trudny. Dla niektórych nawet ostatni. Byli jednak też tacy, którzy zyskali. Do kierunkowych beneficjentów zaliczyć można Egipt i Dominikanę. Wśród biur podróży dominuje Itaka, Exim Tours oraz Wezyr. Największe wzrosty, rok do roku, odnotowały biura Oasis Tours i Bee Free Holidays. Polacy w tym roku podróżowali w parach, samolotem, na 7 dni w tych samych co rok temu kierunkach. Większość czasu spędzali z wyraźnym zadowoleniem w hotelu korzystając z pakietu All Inclusive. Kto w tym roku zyskał, a kto stracił? Dokąd, z kim, na ile i za ile? Jakie biura, oferty i rezydentów cenią najbardziej klienci internetowi? Dwa największe krajowe portale turystyczne, Wakacje.pl i EasyGo.pl, jak co miesiąc dokonały analizy wyborów zakupowych swoich klientów. Tym razem podsumowanie dotyczy całego ścisłego sezonu turystycznego LATO 2010.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w sierpniu 2010 roku.

2010-09-15

Wraz z sierpniem minął trzeci miesiąc ścisłego sezonu turystycznego. Przed nami wieńczący go wrzesień. Zanim pokusimy się o podsumowanie całości przyjrzyjmy się sierpniowi. Kto zyskał, a kto stracił? Dokąd, z kim, na ile i za ile? Jakie biura, oferty i rezydentów cenią najbardziej klienci internetowi? Dwa największe krajowe portale turystyczne, Wakacje.pl i EasyGo.pl, jak co miesiąc dokonały analizy wyborów zakupowych swoich klientów.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w lipcu 2010 roku.

2010-08-05

Za nami czerwiec i lipiec, czyli połowa ścisłego sezonu turystycznego na świecie. W ujęciu szkolnym to także półmetek wakacji. Dwa największe krajowe portale turystyczne, Wakacje.pl i EasyGo.pl, jak co miesiąc dokonały analizy wyborów zakupowych swoich klientów. Z kim, dokąd, na ile i za ile? Którzy rezydenci pracują najlepiej zdaniem klientów? Jakie hotele na świecie wybieramy najczęściej? Czy biura podróży uczciwie opisują swoje oferty w katalogach? Polecieć czy dojechać? W raporcie odpowiedz na te i inne bardzo przydatne w czasie wakacji pytania.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.