Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Raporty: 2012

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w LIPCU 2012 roku

2012-08-20

Połowa sezonu za nami. W kategorii POP Turystyki, w lipcu 2012 zwyciężył Egipt. Na ostatnim miejscu uplasowało się Maroko, które poprawiło swoją pozycję w rankingu, w porównaniu do roku 2011. Wtedy także ten piękny kraj nie znalazł się w pierwszej dziesiątce najchętniej obieranych kierunków, wśród naszych klientów. Najczęściej wyjeżdżaliśmy w parach a najpopularniejszym krajem egzotycznym okazała się Kenia. Raport lipcowy pokazuje, że w roku 2012 postanowiliśmy wydać więcej z naszego budżetu na wypoczynek, niż rok temu. Zapraszam do zapoznania się z analizą turystyczną wyborów internatów w lipcu 2012 roku.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w CZERWCU 2012 roku

2012-08-09

Za nami czerwiec, początek gorącego sprzedażowo czasu. Przed branżą trzy kolejne, najważniejsze miesiące wysokiego sezonu. Rozpoczęliśmy go w historycznym dla Polaków momencie, w którym numerem jeden było EURO. Czy mecze zatrzymały spragnionych wakacji w domach? Część z pewnością tak. Początek miesiąca pokazywał mniejsze zainteresowanie zagranicznym wypoczynkiem niż przed rokiem. Jednak z biegiem dni i zbliżającym się końcem roku w szkołach tendencje powoli się zmieniały. Koniec czerwca wyrównał słabszy początek i można mówić o umiarkowanym sukcesie. Gdzie Polacy postanowili wypocząć na urlopie, ile postanowili na to wydać i z kim chcieli wyjeżdżać? Zapraszam do comiesięcznej analizy sprzedażowej dwóch, największych portali turystycznych w Polsce.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w MAJU 2012 roku

2012-06-14

Już za chwilę najbardziej wyczekiwana część roku. Ciepłe dni, luźniejsze ubrania i upragnione wakacje! A przed nimi, jak co roku, plany. Jak przekładają się one na turystyczne wybory? Branża nastawiona pozytywnie. Organizatorzy w pełnej gotowości, ceny lepsze niż przed rokiem, a znane kierunki wciąż na topie. Egipt najpopularniejszy, Tunezja i Hiszpania poprawiły wyniki z poprzedniego sezonu. Grecji Polacy się nie boją, stanowiła sprzedażowy numer 2. A co jeszcze ciekawego pojawiło się w wyborach klientów portali Wakacje.pl oraz EasyGo.pl? Zapraszamy do lektury comiesięcznej analizy sprzedażowej, przygotowanej przez nasze portale.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w KWIETNIU 2012 roku

2012-05-17

Ulubione wybory znowu dały o sobie znać. Pewny Egipt, mocna Turcja i wciąż atrakcyjna Grecja. Do tego słoneczne, hiszpańskie Wyspy. Tam najczęściej. Z profesjonalną obsługą, do najwyżej ocenionych obiektów i oczywiście jak najszybciej. Samolot bezkonkurencyjny. Do kompletu bogaty pakiet All Inclusive, 7dni i w najchętniej parami. Na jakie jeszcze kierunki postawili Polacy z początkiem wiosny? Ile za to zapłacili i co oceniali najsurowiej? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w comiesięcznej analizie sprzedażowej dwóch, największych portali turystycznych w Polsce.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów internautów w MARCU 2012 roku

2012-04-26

Za nami kolejny miesiąc pełen wyjazdów. Przy turystycznych wyborach nie widać kryzysu, ani nie słychać o oszczędnościach. Klientów przybywa, a sprzedaż jest większa niż rok temu. Ostatnie dni promocji Wcześniej Taniej dodatkowo zachęciły sprytnych Polaków do zakupów. Królował Egipt w opcji All Inclusive, w parach i najchętniej na 7 dni. Kończący się sezon zimowy zdominowały ulubiona Kenia i Dominikana. Rodzice częściej planowali urlop z dziećmi, a szukający spokoju single odłożyli decyzje w oczekiwaniu na super promocje. Ile Polacy postanowili na to wydać? Z jakim Organizatorem najczęściej wypoczywali? Tego i kilku jeszcze ciekawych rzeczy możemy dowiedzieć się z kolejnego raportu przygotowanego przez dwa największe portale turystyczne w Polsce.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.