Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Raporty: 2013

RAPORT: Częściej i za więcej - jak Polacy kupowali wakacje w listopadzie

2013-12-05

Listopad przyniósł zadowalające wzrosty sprzedaży imprez turystycznych za pośrednictwem portali Wakacje.pl i EasyGo oraz stacjonarnych salonów sprzedaży. Końcówka roku pokazuje dobrą kondycję turystyki zorganizowanej w Polsce.

więcej

Polacy chcą przedłużać sobie lato

2013-10-14

Wzrost obrotów w porównaniu z ubiegłoroczną końcówką sezonu, powrót Egiptu do pierwszej piątki najpopularniejszych kierunków września oraz znaczący wzrost zainteresowania ofertą egzotyczną to sygnały, że turystyka zorganizowana ma się dobrze. Raport obejmuje rezerwacje klientów Wakacje.pl i EasyGo we wrześniu.

więcej

RAPORT: Jak Polacy kupowali wakacje w sierpniu?

2013-09-03

Egipt ze spadkiem, ale wciąż w pierwszej piątce najpopularniejszych kierunków wakacyjnych Polaków. Pozycję lidera z lipca utrzymała Grecja, którą wybrał niemal co czwarty kupujący. W sierpniu za wakacje płaciliśmy średnio 2378 PLN od osoby, to o 108 PLN mniej niż miesiąc wcześniej. Największy spadek ceny w stosunku do poprzedniego miesiąca odnotowała Bułgaria. Oto wyniki raportu przygotowanego przez portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo*.

więcej

Polacy pokochali Grecję

2013-08-01

Lipiec za nami, zatem dobra okazja do podsumowania urlopowych upodobań Polaków. W tym roku najchętniej wypoczywamy na greckich plażach i częściej niż rok demu decydujemy się na dwutygodniowy urlop za granicą. W porównaniu z zeszłym rokiem polscy turyści częściej kupują zorganizowane wakacje, rzadziej wybierają ofertę last minute i są gotowi zapłacić więcej za wysoki standard wypoczynku.

więcej

Raport: Analiza wyjazdów i wyborów turystycznych w czerwcu 2013

2013-07-03

Sezon turystyczny w pełni. Jakie są ulubione wakacyjne kierunki Polaków, ile kosztuje nas zagraniczny urlop i jaki wpływ na wybór kierunków mają bieżące wydarzenia społeczno-polityczne? Przedstawiamy raport rezerwacji oraz wyjazdów w czerwcu przygotowany na podstawie statystyk portali Wakacje.pl oraz EasyGo.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.