Enovatis na czele multiagentów

Enovatis SA, spółka, do której należą portale turystyczne Wakacje.pl i EasyGo.pl, ujawniła wyniki za 2014 rok. 26,6 mln zł przychodów ze sprzedaży wycieczek i 105 tys. klientów to wynik, który plasuje spółkę na pozycji największego multiagenta turystycznego w Polsce.
Więcej

Oferta touroperatorów coraz bogatsza

Co biura podróży przygotowały dla turystów w tym sezonie? Kto skorzysta ze zorganizowanych wyjazdów za granicę?
Więcej

Singiel na wakacjach

1/4 wszystkich wyjeżdżających na urlop Polaków to single. W przeciwieństwie do turystów z dziećmi single nastawieni są głównie na zwiedzanie i zabawę.
Więcej

Raporty: 2009

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w lutym 2009 roku.

easygo.pl 2009-03-25

10 procentowy wzrost średniej ceny rezerwacji w porównaniu z lutym 2008. Lekki spadek sprzedaży ofert promocyjnych typu wcześniej taniej i stała pozycja sprzedażowa ofert last minute. Popturystycznie najchętniej w dwie osoby do Egiptu, a egzotycznie na Kubę. Wciąż najchętniej w opcji All Inclusive i samolotem. Najchętniej z biurem podróży Oasis Tours, a pod opiekę rezydentów biura Rainbow Tours. Portal turystyczny EasyGo.pl zbadał ilość i jakość sprzedawanych przez siebie usług turystycznych w lutym 2009 roku.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w styczniu 2009 roku

easygo.pl 2009-02-16

Dobre wyniki sprzedaży ofert turystycznych w promocji wcześniej tajniej. 30% wzrost w dynamice sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego i niewielki wzrost średniej ceny rezerwacji w tym samym okresie. To główne wnioski biznesowe wynikające z analizy ilościowej i jakościowej wyborów i zachowań polskich turystów kupujących swoje wyjazdy w internecie w styczniu 2009 roku.

więcej

RAPORT Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w 2008 roku.

easygo.pl 2009-01-14

Krócej, a częściej. W dwie osoby do Egiptu lub na egzotyczną Kubę. Najchętniej do 3 i 4 gwiazdkowych hoteli w Egipcie, Tunezji i Grecji. Najczęściej korzystaliśmy z ofert Neckermanna, a najwyżej ceniliśmy rezydentów Easy Travel. Wartość cenowa jednej rezerwacji wzrosła niewiele, ilość wykupionych pakietów All Inclusive znacznie. Wakacje wciąż częściej kupujemy w ostatniej chwili, jednak planowanie podróży na kilka miesięcy przed wyjazdem, staje się modne i wygodne. Portal turystyczny EasyGo.pl podsumował analitycznie wybory i zachowania polskich e-turystów w 2008 roku.

więcej

Raport EasyGo

Rynek Turystyczny 2009-01-01

...Raport zawiera informacje opty­mistyczne dla branży w ogóle. Okazuje się, że klienci kupują coraz droższe im­prezy. W roku 2006 średnia cena zaku­pionej imprezy wynosiła 3852,18 zł. Rok później było to już 3986,90 zł, by w ubie­głym roku osiągnąć kwotę 4178,21 zł.

więcej

Kontakt

Klaudyna Mortka

Rzecznik Prasowy
Adres e-mail:
Tel.: +48 500 056 683

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.