« Powrót do listy opinii

Allamanda Beach ***

 
7.9

Na podstawie 6 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Rodzin z dziećmi  17%
Szukających luksusu  17%

Jakość a cena

83% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Położenie 7.3
Pokoje 8.3
Posiłki 7.7
Hotel 7.3
Ogólne wrażenie 8.7

Wszystkie opinie

6.0 Rumia opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Szukających luksusu
Pokoje 6.0
Posiłki 6.0
Położenie 6.0
Hotel 6.0
Ogólne wrażenie 10.0

Opinia: Very good

8.8 Warszawa opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Pokoje 10.0
Posiłki 8.0
Położenie 8.0
Hotel 8.0
Ogólne wrażenie 6.0

Opinia: Na Barbados pojechaliśmy całą rodziną. Miejsca nam nie brakowało na porządek też nie mogliśmy w żaden sposób narzekać. Obsługa bardziej niż sympatyczna. Z ich strony niczego nam nie brakowało. Położenie znakomite. Wyżywienie spokojnie na 7 dni się nie znudzi, a 14 dni też bez większych problemów da się wytrzymać. Jeśli szukacie 4/5 gwiazdkowych luksusów to nie jest miejsce dla Ciebie. Jeśli jednak chcecie coś za rozsądną cenę to jest to miejsce. Ja się nie zawiodłem.

8.4 M. opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Pokoje 9.0
Posiłki 8.0
Położenie 8.0
Hotel 8.0
Ogólne wrażenie 10.0

Opinia: Zaskakujące duże pokoje, uciążliwy brak windy. Z basenu widok na ocean i plaże. Gościnna i dość spokojna atmosfera sprawiał że były to 14 dni totalnego nic nie robienia. Tylko słońce i woda. Na wyżywienie nie narzekaliśmy. Nawet jak podawano owoce morza bo oboje je lubimy. Trzy minuty od plaży i centrum handlowego. W centrum znajdziecie wszystko co potrzeba. W hotelu było dużo amerykanów. Są to specyficzni i bardzo wyluzowani ludzie. Sympatyczni. Polecam hotel i pozdrawiam zarazem.

7.6 Poznań opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Pokoje 9.0
Posiłki 8.0
Położenie 6.0
Hotel 6.0
Ogólne wrażenie 10.0

Opinia: Za tą cenę warty polecenia. Wyjazd przypadł na koniec sierpnia i początek września.

Check in przebiegł bardzo sprawnie. Zostaliśmy gościnnie przyjęcie przez recepcjonistę. Zawsze znalazł się ktoś kto chciał nam pomóc. Pytał się czy czegoś nie brakuje. Pokój był bardzo duży. Zaskoczyło nas to że mieliśmy kuchnie. Duże łóżka, wiele miejsca na rozłożenie bagażu. Balkon z widokiem na plaże. Oprócz widoku dwa leżaki i stolik.

Okolice basenu, czyste, sam basen dość spory. Jedzenie nie nadzwyczajne. Jednak nikt z nas nie chodził głodny po hotel. Nam wyjazd się udał. Jest to 3* obiekt więc cóż więcej napisać. Po prostu jedzcie i odpocznijcie.

8.0 Gdynia opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Rodzin z dziećmi
Pokoje 8.0
Posiłki 8.0
Położenie 8.0
Hotel 8.0
Ogólne wrażenie 10.0

Opinia: Jest to miejsce za w miarę rozsądną cenę z adekwatnym do niej serwisem. Byłam tutaj z córką. Cieszyłyśmy się z pięknego widoku z okna. Pokój wyglądał na trochę wyeksploatowany. Za to był przestronny, czysty. Bardzo fajny aneks kuchenny, pozwalający nieco uniezależnić się się od kuchni hotelowej. Świetny basen.Duży z ciepłą wodą. Cały hotel nie był zbyt duży, był gościnny i przyjemny. To nam się w nim najbardziej podobało. Goście tego hotelu mogli korzystać z udogodnień hotelu obok. Na plaży dużo leżaków. nie miałyśmy szczególnych kłopotów z dostaniem wolnego.

8.0 Warszawa opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Pokoje 8.0
Posiłki 8.0
Położenie 8.0
Hotel 8.0
Ogólne wrażenie 6.0

Opinia: Jeśli można tak powiedzieć to jest to mało budżetowy hotel. Nasz pokój był słusznych rozmiarów, z dużym balkonem w dodatku widok na ocean. Bajka!! Nasz pokój był sprzątany codziennie. Brak wind w hotelu. Schody były dość strome. Jeśli starsze osoby dostawały pokój na wyższym piętrze to im serdecznie współczuliśmy. Room serwis przyzwoity. Personel dobry. Wyjazd upłynął pod znakiem słońca, leżenia plackiem na plaży.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.