7.1

Na podstawie 967 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 7.6
Zgodność oferty z opisem 7.5
Ocena rezydentów 7.1
Ocena Organizatora 6.9

Wszystkie opinie

6.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 4

Opinia: Witam, nie mam nic przeciwko tej firmie, ale nigdy wiecej z ta firma nie pojade... mieliśmy samolot o 6 nad ranem, o 4 zaczeła się rejestracja i się okazało że nas nie ma na liście rejestracji, o 4 nad ranem nie było szans gdzieś się dodzwonić... jak podeszliśmy do innych rezydentów przedstawiających inne biura podróży, to tylko powiedzieli ze my nie jesteśmy pierwsi, żadnego przedstawiciela firmy alfastar na lotnisku nie było. Jeszcze jedna para okazała się w takiej samej sytuacji, zaczeliśmy szukać telefonów infolinii i w końcu gdzieś się dodzwoniliśmy, mieli zredagować liste i nas dopidać, ale nic z tego, rejestracja już dobiegała końca a nas nadal nie było na liście. Jedynie dyrektorka lotniska się zgodziła na nasze wejście na pokład, bo takie sytuacje już się powtarzały niejednokrotnie.. w drodze powrotnej rezydenta z nami nie było ale już na szczęście byliśmy na liście. Takiego stresu nigdy więcej, odradzam tą firme..

6.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 3
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 3
Ocena Organizatora 9

Opinia: Biuro podrozy bylo ok, ale juz wtedy widac bylo ze maja problemy.

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 10

Opinia: Zorganizowane było wszystko super. Szkoda, że Alfastar padło.
Drogie wycieczki u rezydentki - "na mieście" można było kupić to samo w dużo niższej cenie.

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wakacje zarezerwowałam sporo wcześniej i później przez kilka miesięcy zastanawiałam się, czy dobrze zrobiłam, decydując się na wyjazd z Alfa Star, ponieważ co jakiś czas docierały do mnie jakieś niepokojące informacje. W końcu pojechałam i to były moje naaaaaajlepsze do tej pory wakacje. Alfa Star stanęło na wysokości zadania, nie mam najmniejszych zastrzeżeń do biura. Może mi się udało, ale porównując te wakacje do tych z zeszłego roku z konkurencyjnym biurem - w tym roku to była bajka. Ja osobiście nie mam powodu do narzekania. Dla mnie bomba.

7.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 2

Opinia: Alfa Star jako organizator potraktował nas bardzo brzydko, a złożoną reklamację odrzucił lakonicznie pisząc, że ze względu na właściwy zapis (była ich cała gama) w umowie chroniącej ich przed tego typu odpowiedzialnością. Teoretycznie więc biuro mogło tak postąpić, co w mojej opinii nie oznacza, że powinno.
Pokrótce: biuro na krótko (3 dni) przed wylotem zmieniło wylot o 10 godzin (na później). Okazało się, że jest tak dużo chętnych, że trzeba było podstawić drugi samolot, my wylecieliśmy tym drugim, późniejszym - ok. Niestety analogiczna sytuacja nastąpiła przy powrocie. Leciały dwa samoloty więc aby jakoś zbilansować stratę 10 godzin czasu wynikłą z późniejszego niż zakładano przylotu powinniśmy wylecieć samolotem "późniejszym". Cóż, polecieliśmy tym wcześniejszym, który leciał o 12 godzin wcześniej niż było to planowane. W efekcie biuro urżnęło nam 22 godziny wakacyjnego pobytu... Praktycznie jeden dzień w plecy.
Zaznaczam, że logiczne i bezproblemowe dla mnie byłoby "rozłożenie" obu grup w samolotach tak, aby każda z nich straciła mniej więcej podobną ilość czasu, a nie tak, że my straciliśmy 22 godziny a "tamta" grupa nic.

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 9

Opinia: Wszystko było bardzo dobrze. Zgodnie z ofertą. Rezydentka miła i dostępna. cena jednak nie powinna przekraczać 1900,00, bo przy HB jest dużo własnych wydatków na obiad i napoje.

6.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 2

Opinia: Firma pobrała zaliczkęi od ponad miesiąca ma problem ze zwróceniam, pomimo maili, pism i kontaktu telefonicznego .
NIE POLECAM TEGO ORGANIZATORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Sądze , ze biuro Wakacje.pl jest odne uwagi . Moja ocena jest jak najbardziej 5/5 konsultant bardzo miły , zawsze do dyspozycji tyelefonicznej jak i e mailowej :)

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 8

Opinia: Wszystko OK,największy pozytyw dla rezydentki p.Agnieszka NAJWIĘKSZY PROFESJONALIZM z jakim się spotkaliśmy,a jeździmy parę dobrych lat hotel Gunes Turcja.Mam nadzieję że ALFA STAR WIE CO MA, bo oczytaliśmy się przed wyjazdem o biurze złych opinii,ale to chyba był wypadek przy pracy.My jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy organizatora.Pozdrawiamy

7.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 6

Opinia: Wycieczka super aczkolwiek nie wszystko zgadzało się z opisem...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 97  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.