9.0

Na podstawie 587 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 9.0
Zgodność oferty z opisem 9.1
Ocena rezydentów 9.0
Ocena Organizatora 8.8

Wszystkie opinie

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wycieczka Magia Izraela była bardzo udana i jest godna polecenia wszystkim,którzy interesują się historią biblijną.Program bogaty i zrealizowany w 100%,a największym atutem imprezy była wspaniała Zuzia,przewodniczka o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu,a przy tym osoba bardzo życzliwa, cierpliwa i pomocna w różnych niezależnych od niej perypetiach.Dziękujemy Zuziu za wspaniały tydzień.

8.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 9

Opinia: Wróciłem 2 tygodnie temu z Jordanii. Jestem bardzo zadowolony. Poza słabą jakością hotelu Fanar Palace w Ammanie nie mam zastrzeżeń. Bez problemu doplacilbym kilkaset złotych więcej za lepszy hotel na te dwie noce. Pilotka Agnieszka i lokalna rezydentka Amina bardzo pomocne i zorganizowane. Kraj ciekawy i warty zwiedzenia.

9.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, miała ciekawy i różnorodny program. Zuzanna nasza pilotka posiadała bardzo dużą wiedzę, przez co ciekawie opowiadała. Regionalne Panie przewodniczki i kierowca autobusu stanęli na wysokości zadania. Dziękujemy. Wspaniały kraj wspaniali ludzie przepiękne krajobrazy super jedzenie.
Polecam z całego serca!!! Na pewno wrócę jeszcze do Gruzji????

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Zdecydowanie nie polecam Ecco Travel/Ecco Holiday!
Gorszego biura podróży, który w ogóle nie dba o klienta i jego interesy nie widziałam. Biuro prezentuje totalnie sprzeczne informacje odnośnie hotelu i stanem faktycznym- nie działająca klimatyzacja przy ponad 30 stopniach na zewnątrz, problemy z bieżącą wodą, robaki w pokoju, woda lejąca się z sufitu tak że trzeba było co chwila zmieniać ręcznik na podłodze, sypiący się tynk z sufitu, uszkodzone szafki w pokoju, zatrucie pokarmowe spowodowane jedzeniem w hotelu, nie działające drzwi do pokoju przez "błąd" karty, plaża cała zagloniona pełna rozkładających się stworzeń morskich, wszędzie smród zgniłych jaj z uwagi na rozkładające się organizmy, pomimo zapisu do restauracji ala carte na miejscu okazuje się iż jest zamknięta i nikt nas nawet nie poinformował, konieczność dopłaty na miejscu do all inclusive które i tak było zawarte w ofercie, przeprowadzka do innego pokoju i końcowo obsługa hotelowa pracująca jak za karę, gdzie w ogóle nie mogliśmy liczyć na ich pomoc bo przecież "Everything is fine"- tak odpowiadali na większość problemów....Numer alarmowy tak naprawdę jest zwykłym numerem i jakakolwiek pomoc zależy od "widzimisię" osoby mającej dyżur przy tym numerze. Wiedząc, że od nich zależy jakakolwiek pomoc na miejscu za granicą każą "sobie" pomóc we własnym zakresie, a dodatkowo rezydent to człowiek widmo, którego raz widzieliśmy dzień po przyjeździe, a w razie potrzeby kontaktu nie odbiera telefonów i nie odpowiada na smsy na Whatsappie. W dniu wyjazdu nawet nie wiedzieliśmy, czy ktokolwiek po nas przyjedzie zawieźć nas na lotnisko gdyż z rezydentem nie było żadnego kontaktu, nie wiedzieliśmy też o której mamy się wymeldować także doszedł kolejny stres. Sprawa została zgłoszona do Izby Turystyki. Radzę omijać Ecco Travel z daleka!!!

1.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 1
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Biuro nie jest uczciwe, stosuje różne sposoby, aby uniknąć wypłacenia pieniędzy za odwołane wakacje. Dla nich przekładanie w nieskończoność wakacji odwołanych, to nie odwołanie. Wszystko robią aby nie oddać pieniędzy. Chcą nam narzucać kiedy mamy jechać, bez względu na to czy nam pasuje czy nie.

1.0 opinia klienta z dnia
 
Ocena Organizatora 1

Opinia: Fatalnie nie dajcie się Państwo nabrać w dobie epidemii gdy napisałam ,że chyba wpłata za mój wyjazd w dniu 6 maja jest nie do zrealizowania z uwagi na panujące warunki w Gruzji gdzie panuje stan wyjątowy do 22 maja 2020 r Na co biuro odpisało cytuj
Szanowna Pani,
dziękujemy za przesłana korespondencję.Na chwilę obecną zarówno przewoźnik jak I nasi kontrahenci podtrzymują decyzję o gotowości do realizacji imprezy. W tej chwili wszystkie usługi Klientów zostały opłacone.Jeśli sytuacja ulegnie zmianie to oczywiście Państwa o tym poinformujemy i rozpoczniemy odpowiednie procedury.
Z wyrazami szacunkuę ..
Po prostu kpina przecież wszyscy żyjemy w tej otaczającej nas rzeczywistośći , a biuro jakby oderwane od niej , nieprzychylność , brak kompetencji oraz brak realnego spojrzenia na sytuację powoduje ,że jako klient jestem niezadowolona i zawiedziona takim obrotem sprawy. W związku ostrtzegam na swoim przykładzie innych

1.0 opinia klienta z dnia
 
Ocena Organizatora 1

Opinia: zdecydowanie nie polecam, biuro naciąga zwłaszcza teraz gdy panuje epidemia koronowirusa, nie współpracuje z klientem, nie jest elastyczna... mimo zagrożenia nie odwołuje swoich wycieczek, i robi wszystko aby obracać gotówką klienta..

1.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 1
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Biuro nie zagwarantowało bezpiecznego powrotu do kraju. Katastrofa. Lepiej zorganizować wyjazd na własna rękę bo zapłaciliśmy nie wiadomo za co. Narazili nas na stres i duże dodatkowe koszty. Porażka a nie biuro.

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 9

Opinia: Indie w pigułce 4-11marca 2020.bardzo zadowolona z wycieczki.Lot bezpośredni z W-awy do Delhi to 6 godzin. Samolot LOT luksusowy nawet w klasie economy. Nawet małe piwko było za free.Hotele moim zdaniem były w porządku. Jedynie w ostatnim dniu hotel z nieprzyjemnym zapachem w pokoju. Ecco travel Może warto rozważyć inny hotel? Wszystkie hotele z wyglądu i wyposażenia pokoi ładne. Najbardziej ekskluzywny był hotel w jaipurze. Wielkie apartamenty z dwoma łazienkami. Tylko w tym hotelu napoje do obiadokolacji były płatne więc można zabrać wodę z pokoju. To nie problem przy tak luksusowym hotelu. W tym jedynym hotelu można było siedzieć przed hotelem i pić całą grupą alko podczas wieczorku zapoznawczego. Jedzenie bardzo dobre. Stoły nie uginały się pod ilością żarcia ale zawsze coś było. Wysrczy poczekać aż obsługa doniesie kojelna partie. Mimo, że nie jadam pikantnych rzeczy to dałam radę. Cudowne było to, że w hotelach podawali swoją kuchnie a nie Europejską. Dzięki temu też poznawaliśmy ten kraj. W autokarze mogliśmy zostawiać wartościowe rzeczy. Kierowca i jego pomocnik pilnowali. Uczynni, mili i uśmiechnięci miejscowi. Indyjski przewodnik również i do tego przystojny :) przewodniczka Ania - klasa!!! Ogromna wiedza z dodatkiem humoru. Super, że był czas w każdym miejscu na zdjęcia. Nie trzeba było latać w panice czy na szybko aby zrobić zdjęcia. Ania najpierw odpowiada a potem jest czas wolny na fotki (prócz jednej sytuacji) . Życzę sobie aby wszyscy przewodnicy tak robili. Program ok. Zrealizowany na 100%.
Ewentualnie biuro rozważy moze organizowanie przerwy obiadowej w takim miejscu gdzie część grupy idzie do restauracji a druga część może mieć czas wolny np. na mieście. Bo jedna połowa je a druga stoi i czeka. Druga połowa mogłaby sobie gdzieś pochodzić.
Do tego wszystkiego trafiła się cudowna grupa wczasowiczów.
PODSUMOWUJĄC: szczerze polecam te wycieczkę i przewodniczkę Anię M.

9.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Indie w pigułce 4-11.03.2020. Świetny czas  dzięki niestandardowym rezydentom i nieoczekiwanym bonusom. Nasza PL.rzewodniczka Ania M. Nazwiska RODO nie chroni, lecz Anonimizuję na prośbę ;) Ta obecność była idealnym dopełnieniem fantastycznej wyprawy. Wcale nie dla tego, że posiada taką samą mapę-zdrapkę świata :) Przyciąga uwagę, zainteresuje szczegółem, żartem. Nade wszystko przeuśmiechnięta od 6.30 do wieczora. Nie jest DLA grupy lecz Z grupą. Energią zawstydza króliczki energizera. Zaskakuje w trasie. 8 dni, jak miesiąc w podróży. Czas jest prostą rzeczą, ale programowe nieoczywistości go zaginają. Indie: stan umysłu. Drugiego dnia nie zauważasz nieuporządkowania. Czystość zyskuje nowe, synonimiczne, choć odległe znaczenia. Jest w tym kraju urok. Proszę  pojechać i doświadczyć. PRZESTRZEGAM wersalikami, ŻEBY NIE WIERZYĆ opiniom przeciwnym. StraganowI szperaczE. Kleptomatyczni zbieracze pamiątek z miejsc każdych, które kurzą im później półki. Nie zainteresowani współbyciem, ale odhaczaniem kupionych wycieczek. Żółtym kwiatkiem złagodzą, by wieczorem ocenić "wycieczka tak, przewodnik nie". Smutna niekonsekwencja. I vi budujący biznesy na piaszczystym braku szacunku dla kobiet w procencie niedopicia. Nieciekawi ludzie nieciekawi ludzi. Pojedźcie z Ecco Travel. Zbudujcie energetyczną i grupę  To ludzie tworzą bazę. Przewodnik jest  masalą, która ją doprawi. G+E.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 59  

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.