8.7

Na podstawie 56 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 8.7
Zgodność oferty z opisem 8.6
Ocena rezydentów 8.7
Ocena Organizatora 8.3

Wszystkie opinie

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: POLECAM! Rzetelność, bardzo dobra organizacja, jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko zgodne z ofertą. Pokoje w Pensjonacie bardzo wygodne, duże, komfortowe. Codziennie wymieniane ręczniki, wspaniała kuchnia więc oferta bardzo dopracowana.
Rezydent na miejscu bardzo opiekuńczy, zainteresowany sprawami grupy:)
Autokar, nowoczesny, komfortowy.
Wyrazy uznania dla Panów Kierowców, profesjonalizm, wysoka kultura osobista i wysoki poziom umiejętności, dlatego też podczas podróży czuliśmy się bezpieczni:) Dziękujemy. Polecamy

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Bardzo polecam , konkretna i zorganizowana firma. Było to nasz pierwszy wyjazd za pośrednictwem tej formy i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dziękujemy za udane wakacje

9.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 9
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 10

Opinia: Byliśmy z biurem Marco na trzech wyjazdach. Zawsze wyszystko było w porządku. Mam nadzieję że jeszcze wybiorę się z nimi na kolejny wyjazd.

8.0 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 5
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 9

Opinia: Bylem z zona 11/13 wrzesia praga uwazam ja i bardzo duza grupa naj mnij 50 M i z 30 procent K uwazala pani bardzo duza wiedze ale tylko odwiedzalismy koscioly jakby pielgrzymka a gdzie inne zabitki chcjzby centrum sztuki wspol wieza widokowa czy tanczacy domy nawet na temat co poruszala z pisma swietego nie wszystko bylo zgodne z prawda i jakby dyskryminowala inne religie nie jestem katolikem i patrze na to inaczej Bardzo piekny hotel podroz z kerowco super tylko powino pisac ze to pielgrzymka POZDRAWIAM

1.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 1
Ocena Organizatora 1

Opinia: Jeżeli chcecie stracić życie wybierzcie się z Biurem MARCO - wypadek w sierpniu na terenie Węgier
póżniej żadnej pomocy , - brak profesjonalizmu -- najlepiej od siebie wszystko najdalej zepchnąć

10 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Biuro podróży godne polecenia. Ofertę tego biura znalazłem przez internet. Biuro okazało się strzałem w 10 - jest bardzo profesjonalne.

Z czystym sumieniem polecam biuro Marco . Wszystko zorganizowane perfekcyjnie. Byliśmy w Chorwacji autokarem ,zarówno przejazd jak i opieka rezydenta na miejscu wzorowa.

Gorąco polecam to biuro a na przyszłość będziemy szukać ofert z ich udziałem jako organizatora.

7.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 7
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 9

Opinia: Pierwszy raz korzystaliśmy z tego biura i bardzo polecam. Właściciel miły, konkretny. Kierowcy bardzo doświadczeni, kulturalni, pilotki również. Autokary również ok, Bardzo polecam

8.8 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 9
Zgodność oferty z opisem 7
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 9

Opinia: Byliśmy z biurem Marco 3 razy na wakacjach. Wakacje tym razem równie udane jak 10 lat temu, pozostaje jednak niesmak. A wszystko za sprawą problemu, który pojawił się przed wyjazdem. Okazało się, że w hotelu zlikwidowano brodzik dla dzieci (o czym sami poinformowaliśmy biuro i już na drugi dzień na stronie biura dokonano korekty). Zaproponowano nam możliwość rezygnacji bądź niewielką kwotę rekompensaty. Wszystko byłoby ok, gdyby nie telefoniczna obsługa biura. Pani bardzo niesympatyczna. Kiedy zapytałam czy są jakieś inne oferty, poinformowała mnie, że ta jest dla mnie i tak najkorzystniejsza, wszystko inne będzie drogie. Ona może poszukać, ale to ja mam do niej zadzwonić za 15 minut (w innych biurach oddzwaniano do mnie). Na moją uwagę, że kwota rekompensaty jest za mała, Pani zareagowała bardzo ostro, nie dając mi skończyć zdania, informując dosadnie, że ona nie będzie biegać do szefa, i że jestem niepoważna (moja propozycja różniła się o 300zł. ). Na koniec usłyszałam, że mam dzwonić do szefa....i tyle. Cóż zadzwoniliśmy. I tak powinna wyglądać obsługa biura podróży. Właściciel w bardzo elegancki sposób wyjaśnił, dlaczego nic więcej nie może nam zwrócić w ramach rekompensaty, zaproponował inny hotel innego biura. Rozmowa była na tyle kulturalna, że nie zrezygnowaliśmy. Brak brodzika (który był powodem wyboru owego hotelu) utrudnił nam troszkę pobyt z 2latkiem, ale wakacje uważamy mimo tego za udane. Rezydent bardzo sympatyczny, profesjonalny, pomocny. Czy polecamy biuro Marco? Tak, może jednak warto kontaktować się z szefostwem lub ograniczyć się do maili, by nie szargać sobie nerwów. Z wyrazami szacunku dla właściciela i rezydenta Pana Rafała. A dla pani, która nas obsługiwała, może jakieś szkolenie (unosić się na klienta - to chyba nie na miarę dzisiejszych czasów).

9.5 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 9
Ocena Organizatora 9

Opinia: Podrozowalismy z rodziną pierwszy raz z tym biurem podróży z dwójką dzieci, nie mam żadnych większych zastrzeżeń co do obsługi oraz hotelu AqaMarine w Bułgarii, hotel super zgodny z opisem jedzenie dobre, animatorzy dla dzieci o 10-22 superrrr, dwa baseny czyste, pokoje czyste itd. Jedynie do czego można się doczepic to do autokaru że nie było możliwości ładowania tel ale to malutki szczegół, przebiegu podróży nie jest w stanie nikt przewidzieć oraz ilości godz jazdy, mieliśmy ogromne szczęście że nie staliśmy kilkanaście godz na granicach, kierowcy bardzo dobrze wyszkoleni trasę pokonywali jakby jechali autem osobowym bez żadnych zastrzeżeń. Polecam. PS. DLA NIEZADOWOLONYCH Z PODRÓŻY AUTOKAREM NASTĘPNYM RAZEM POLECAM LOT SAMOLOTEM..... SZYBCIEJ, WYGODNIEJ ALE I DROŻEJ ????

6.3 opinia klienta z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 8
Ocena Organizatora 1

Opinia: Mieliśmy przyjemność jechać z biurem do Bułgarii o ile hotel można nazwać przyjemnością (jedyna porażka to plac zabaw) to podróż masakra!!autobus na 27-godzinna podróż tragedia stare gruchoty,gruchoty bo oczywiście nie obyło się bez przesiadek (Bielsku) i mieliśmy okazję jechać kilkoma autobusami każdy z nich masakra!!takimi autobusami jezdzi sie na krótkie trasy.Cały dzień oczekiwania na autobus w drodze powrotnej bez jakiejkolwiek informacji o której możemy się spodziewać wyjazdu,dopiero po kilku interwencjach telefonicznych po godzinie poinformowano nas o przypuszczalnej godzinie wyjazdu,oczywiście były to godziny wieczorne ,w rezultacie przyjechał po nas Bulgarski autokar którym jechalismy 400 km gdzie czekał na nas polski autobus (przesiadka w nocy) bo kierowcą zabrakło czasu,ja się pytam kto w taką podróż daje dwóch kierowców!! Właściciel biura powinien się zastanowić nad tym co robi bo cięcie po kosztach to nie jest wyjście,tu chodzi o bezpieczeństwo kilkunastu osób.Właściciel bardzo opryskliwy i zbyt pewny siebie po wejściu do autokaru i niby przywitaniu nas potraktował nas jak guwniarzy!! Może i pan prowadzi biuro 29 lat ale czas stanął w miejscu jakieś 19 lat temu. Mogłabym się rozpisywać co do podróży bo wiele było jeszcze niedogodnien ale nie chodzi o to żeby kogoś obrażać.
Jednym zdaniem NIE POLECAM PODRÓŻOWAĆ Z BIUREM MARCO Wracając jeszcze do hotelu Flamingo polecam,hotel czysty pokoje duze wygodne łóżka codziennie sprzątane przez mile panie,wymieniane ręczniki pościel. Jedzenie smaczne i duzo :-)

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.