4.7

Na podstawie 2257 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Stosunek jakości do ceny 5.1
Zgodność oferty z opisem 5.2
Ocena rezydentów 3.9
Ocena Organizatora 4.0

Wszystkie opinie

4.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 6
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: Biuro Tui do momentu złożenia reklamacji po podróży, realizowało swoje obowiązki zgodnie z założeniami, ale problemy pojawiły się po podróży i po złożonej reklamacji. Reklamacja złożona ponad 2 miesiące temu i absolutnie żadnej reakcji, brak jakiejkolwiek odpow, nawet maila, a po wielu próbach z mojej strony kontaktu tel. i mail., reakcja i chęć załatwienia problemu absolutnie żadna. Tui całkowicie ignoruje klienta, nie ma żadnej reakcji na problem, absolutny brak profesjonalizmu. NIE POLECAM!!

10 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 10
Zgodność oferty z opisem 10
Ocena rezydentów 10
Ocena Organizatora 10

Opinia: Kolejne wakacje z TUI. Wszystko zasługiwało na najwyższą ocenę - począwszy od rezerwacji, poprzez pobyt, do powrotu do kraju.

3.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 4
Zgodność oferty z opisem 4
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Od początku naszego pobytu w Bułgarii zgłaszaliśmy problemy z brudnymi i zniszczonymi pokojami, brudnym basenem, zniszczonym i niebezpiecznym placem zabaw, zimnymi, niesmacznymi i monotonnymi posiłkami, brakiem napoi i wody do picia, połowicznie otwartym aquaparkiem w którym i tak było brudno. Wszyscy wczasowicze zgłaszali się do Tui z powodu warunków w hotelu. Nawet nie mieliśmy dostępu do oferowanych kolacji w rożnych restauracjach. Pomimo zgłaszanych przez nas problemów i niedogodności Tui nie wysłało do naszego hotelu rezydenta. Zaproponowali nam złożenie reklamacji po powrocie domu. SKANDALICZNA okazała się odpowiedz na reklamacje. 250 obniżenia kosztów. Żadnej pomocy na wczasach ze strony biura! Pozostawili nas samych ze sobą. NIGDY WIĘCEJ TUI !!! Tym bardziej doszukałem się ze jego właścicielem jest Rosjanin Aleksiej Mordaszow. ODRADZAM TUI

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Witam serdecznie chciałbym poinformować biuro podróży Tui zacznijcie sprawdzać hotele do których wysyłacie klientów !!!!Witam serdecznie chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych byłem na wakacjach z biura podróży Tui i jedna wielka porażka po 3 dniach chcielibyśmy z tamtą wyjechać pojechałem z rodziną na wymarzony urlop wypoczynek a co się okazało jedna wielką porażka przez cały tydzień nie wymieniali nam pościeli ci do porządku i sprzątanie to po prostu porażka dla zainteresowanych mam zdjęcia i filmy z pokoju niby 5 gwiazdek płaciliśmy za hotel nie bungalow jedzenie to jednak wielka kpina co dzień to samo to co ze śniadaniem zostało na obiad to co z obiadu i śniadania dawali na kolację obsługa nie miła zero języków hotel ma swoje lata za sobą ludzie szczerze unikajcie tego miejsca zraziłem się do Tui i Turcji na tyle że nie m Ochoty wyjeżdżać za granicę na wakacje dużo bym mógł tu pisać naprawdę zygac mi się chce po tych wakacjach a Hotel Nena to nie Hotel tylko bungalow na 3 gwiazdki maks a Tui niech dba o klientów wysyłają ich w bagno jeszcze na dodatek z małym dzieckiem co ma 8 miesięcy mnial być pokój rodziny a bym smród kiła i mogiła najważniejsze że jesteśmy już w Polsce nie w tym śmierdzącym miejscu !!!!! Dla tego pisze Szczerze a jak ktoś chcę zdjęcia film zapraszam do kontaktu udowodnię jaki tak syf jest plus tylko za pogodę i mało wiele basen z którego odpadały kafelki i pełno piachu w wodzie i kamieni i ciągle ta sama animacjia i muzyka do znudzenia zero podejścia do Polaków zero języka angielskiego i niemieckiego 21wiek tylko ruski i turecki .A do Tui mam wielki żal już poszła reklacja niech naprawdę dbają o klientów miłego dnia życzę wszystkim i unikajcie tego Hotelu!!!!!

4.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: 1 lipca wróciliśmy po 2-tygodniowym pobycie na Djerbie. Pracownicy TUi po raz kolejny zrobili wszystko, żeby nigdy więcej nie jechać z tym biurem. W skrócie: po przylocie na lotnisko ponad 2 godziny (w środku nocy) czekaliśmy w autobusach na kolejne opóźnione samoloty z Polski (było ich łącznie pięć). Czas przejazdu do naszego hotelu 35 minut - czas oczekiwania na transfer 2 godziny 10 minut. Pozostawię bez komentarza reakcje i zachowanie rezydentki TUi na pytania oczekujących. Aplikacja MyTui i kontakt z biurem W Warszawie to kompletna porażka która zmusiła nas do wykupienia wycieczek u miłej i uczynnej rezydentki biura konkurencyjnego. Nigdy więcej z TUi.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Tragedia! Opis niezgodny ze stanem faktycznym. Nie kupujcie nigdy wycieczek fakultatywnych przez ich stronę! Zachęceni obniżka, tak zrobilismy, na miejscu okazuje się, że hotel jednak danej wycieczki nie oferuje, rezydentka nic nie ogarnia, z każdej strony sprzeczne informacje. Czekamy juz miesiac na zwrot kosztów, które miały być po 14 dniach. Po telefonie okazuje sie, że oni nic o sprawie nie wiedza i załatwiac trzeba reklamacje jeszcze raz. Jak piszecie na czacie z TUI róbcie screenshoty!

5.5 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 8
Zgodność oferty z opisem 8
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 4

Opinia: Biuro Tui nie wywiązuje się ze swych obowiazków wobec klientów. Samoloty ciagle opóżnione ,po 2 - 3 godziny. Brak informacj z biura na złożone zapytania odnośnie opóżnień samolotu. Lekceważenie klienta. Nie polecam korzystania z tego biura.

4.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 6
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 6
Ocena Organizatora 2

Opinia: Oszukują i okłamują. Oferta niespójna z rzeczywistością. Wyjazd do Limassol na Cyprze to porażka. Po powrocie poszłam do biura i mówię, żeby w dobie wojny nie wysyłali tam Polaków, bo tam jest ogromna ilość ruskich (w hotelu my 3 Polaków i reszta to ruscy) przez tydzień była polską bladzią - czułam się jak w Rosji. Reakcja TUI - pani dobie chyba żartuje, miałabym wstrzymać sprzedaż, bo tam ruscy. No przecież nie straci zarobku - a klienta mamy w du.... nie dajcie się oszukać.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Tragedia . Wykupiony transfer lotnisko - hotel - lotnisko. Nikt nie przyjechał po nas żeby zabrać nas na lotnisko. Tui przeprasza i proponuje żeby zamówić taksówkę na lotnisko a po powrocie do kraju złożyć reklamację. Reklamacja złożona a tui nie chce wypłacić pieniędzy. Oszuści i naciągacze. Nigdy więcej z tui. A rezydenci tylko sprzedają wycieczki o co by nie spytać to odpowiadają wszystko jest na stronie tui.

2.0 opinia z dnia
 
Stosunek jakości do ceny 2
Zgodność oferty z opisem 2
Ocena rezydentów 2
Ocena Organizatora 2

Opinia: Miałem wykupiona wycieczkę na czerwiec, którą kupiłem z gwarancją niezmienności ceny. Po czym anulowali wycieczkę i wrzucili nowe oferty na ten sam termin 40% drożej na osobie. Nie polecam !!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 226  

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.