7.1

Na podstawie 7 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Rodzin z dziećmi  29%
Aktywnych  14%
Niewymagających  14%

Jakość a cena

71% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Położenie 7.5
Pokoje 7.1
Posiłki 8.5
Hotel 6.6
Ogólne wrażenie 6.6

Wszystkie opinie

7.2 Chełmno opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Pokoje 7.0
Posiłki 10.0
Położenie 8.0
Hotel 4.0
Ogólne wrażenie 10.0

Opinia: Jestem mało wymagająca osobom. Wycieczkę dostałem w ofercie last minute, cena mała więc nie spodziewałem się z Dziewczyną zbyt wiele.
Na pewno świetne jedzenie, bardzo nam smakowało. Mięsiwa, owoce, ryby, warzywa w różnych postaciach, sosy i sałatki. Personel był uprzejmy. Z każdym problemem mogliśmy się zawsze do nich wrócić. Było tez kilka spraw które i nam nie odpowiadały. W pokoju w którym my byliśmy do wymiany były krzesła, zasłona z okien, drzwi do nasmarowania, które niesamowicie skrzypiały. Mimo to jeśli jest okazja w last minute to proponuje kupić choćby dla samego kraju która nas osobiście bardzo urzekł.

5.2 Bydgoszcz opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Pokoje 6.0
Posiłki 4.0
Położenie 4.0
Hotel 6.0
Ogólne wrażenie 4.0

Opinia: Ja nie polecam nikomu. Byłem zaskoczony paroma rzeczami. Mianowicie:
- Jednego dnia całkowicie zamknięto restauracje bo w hotelu odbywało się wesele. Obiadokolacje podane nam do pokoju. Ok nie było problemu, jakoś we czwórkę daliśmy sobie rade zjedliśmy. Ale po naczynia już nikt z obsługi si nie zgłosił.
- Pokój zaniedbany choć sprzątany regularnie. Często bywało też tak że czegoś brakuje i biedna obsługa musiała świecić oczami. Po za tym jednym incydentem z talerzami w pokoju nie mamy do nich zastrzeżeń. Mała ekipa musiała robić czasem i za trzech. W hotelu z dnia na dzień nie wiadomo co może zaskoczyć. Największy atut hotelu to kuchnia. Posiłki świeże i smaczne jak mało w którym hotelu tej klasy.

6.0 Jarocin opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Pokoje 6.0
Posiłki 6.0
Położenie 6.0
Hotel 6.0
Ogólne wrażenie 6.0

Opinia: Mam wrażenie że byłam w innym hotelu. Do plaży jest 50 metrów, okolica należy do tych spokojniejszych. Pokój był sprzątany codziennie. Owszem w rogu za łóżkiem było pęknięcie ściany, ale gdyby nie to że wpadł mi tam zegarek to bym tego nie zauważyła. Widok z okna na krzaki a raczej chaszcze. Jedzenie należy pochwalić. Śniadania jak w większości 3* hotelach takie same, co kilka dni jakiś dodatek w postaci tarty. Ale zawsze świeże pieczywo, feta, szynka, pomidor. Herbata z cytryna i miodem. Naprawdę z głodu umrzeć nie można

4.0 Ełk opinia z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Pokoje 4.0
Posiłki 4.0
Położenie 4.0
Hotel 4.0
Ogólne wrażenie 2.0

Opinia: Jeśli ktoś miał udany urlop w tym hotelu to szczerze gratuluje. Ja się niestety mocno rozczarowałem. Dostałem klucz od pokoju wchodzę patrze a tam rozgrzebane łóżko, zaparowana kabina prysznicowa. Pomyłka recepcji ok, zdarza się. Następny pokój... Meble prawie pancerne, ciężkie i odrapane. W łazience hm... wystarczyło podnieść deskę od sedesu żeby przeżyć szok. Fakt że nie siedzi się w hotelu ale jak człowiek wraca do hotelu to chciałby w miarę godnie odpocząć.
Jedyne co miło będę wspominał to jedzenie. Szczerze odradzam bo będzie to kosztować zbyt wiele nerwów.

6.9   opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Niewymagających
Położenie 7.2
Pokoje 5.5
Posiłki 8.5
Hotel 6.0
Ogólne wrażenie 6.0

Opinia: Autor nie dodał opinii tekstowej

8.9 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Rodzin z dziećmi
  • Aktywnych
  • Nastawionych na zwiedzanie
Położenie 9.2
Pokoje 9.0
Posiłki 10.0
Hotel 7.5
Ogólne wrażenie 10.0

Opinia: Holet jest częścią kompleksu wypoczynkowego VERUDELA. Położenie jest atrakcyjne z uwagi na odległość do plaży (ok 50m.) i jest to wszystko z dala od centrum PULI (ok 3-4 km). Minusem jest brak prysznicy na plaży jak i przy basenach (woda w basenie też jest słona). Pokoje są skromne ale jest w nich czysto. Sprzątane są codziennie. Trzeba uważać na wybór pokoju (pokój od strony parku okazał się pokojem z widokiem na krzaki i restaurację). Ale widok z pokoju nie jest najważniejszy;-). Jedzenie w restauracji naprawdę godne polecenia. Śniadania praktycznie takie same każdego dnia ale wszystko było świeże i pyszne. Obiadokolacje także były bardzo smaczne. Codziennie różne rodzaje mięsa na ciepło, ziemniaki, warzywa, sałatki, owoce, desery (ciastka). Jeśli ktoś wybiera się na wakacje nie po to by się obiadać i siedzieć w hotelowym pokoju to śmiało polecam ten hotel. Typowy trzygwiazdkowy hotel bez luksusów ale za nieco ponad 1000 zł za tydzień to nie można się spodziewać "złotych umywalek".

8.4 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Rodzin z dziećmi
Położenie 7.6
Pokoje 9.5
Posiłki 9.5
Hotel 7.6
Ogólne wrażenie 8.0

Opinia: Odradzam korzystanie z windy,czasami drzwi nie chcą się otworzyć i pachnie w niej smarami technicznymi

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.