6.7

Na podstawie 34 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Niewymagających  50%
Aktywnych  12%
Nastawionych na zwiedzanie  12%

Jakość a cena

52% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Położenie 7.7
Pokoje 5.5
Posiłki 7.6
Hotel 6.1
Ogólne wrażenie 6.4

Wszystkie opinie

5.8 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 6.4
Pokoje 7.3
Posiłki 4.8
Hotel 5.0
Ogólne wrażenie 3.0

Zalety: hotel odnowiony,pokoje czyste,dużo udogodnień dla dzieci( kulki, basen, plac zabaw)

Wady: okropna niemiła obsługa szczególnie na recepcji

Opinia: Na koniec pobytu kiedy chcieliśmy się wymeldować, Pani na recepcji chciała wymusić na nas opłatę za rzekomo zepsuta baterię pod prysznicem. Nikt nam wcześniej nic takiego nie zgłaszał, byliśmy mocno zniesmaczeni , dodatkowo policzyli nam podwójnie taxe klimatyczną, nasze bióro podrózy ją już uisćiło a na koniec pobytu kazali nam zapłacić jeszcze raz. Próbują wyłudzić dodatkowe pieniądze.

4.9 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Par
Położenie 10.0
Pokoje 3.0
Posiłki 4.0
Hotel 2.0
Ogólne wrażenie 3.0

Zalety: Plaża, blisko centrum, blisko Lidl

Wady: Stara część hotelu, gorsze traktowanie Polaków, zły stan łazienek, bufet taki sobie (problem z napojami),

Opinia: Polacy są źle traktowani w tym hotelu... Na pierwszym miejscu są Niemcy i Czesi. Nawet jeśli wykupujecie pokój w nowej części hotelu to i tak starają się Was umieścić w starej części (osobny budynek). W starej części pokoje są straszne! Są brzydkie, małe, zaniedbane, śmierdzi tam (chyba silnymi środkami przeciwgrzybicznymi, odkażającymi itp.), nie ma tv, brak balkonu, okno mieliśmy z widokiem na mur.. (odległość 1 metra). Musieliśmy wrócić do recepcji i się wykłócić o nową część w końcu za to zapłaciliśmy i udało się chyba tylko przez to że Chorwacji bali się że usłyszą nas inny klienci (bo głośno komentowaliśmy stan pokoju i jego warunki). No i nagle pokój się znalazł i to z widokiem na morze...
W nowej części było już lepiej, balkon z widokiem na morze albo na parking. W pokojach była lodówka, tv, łazienka jedynie w gorszym stanie była.
Posiłki zazwyczaj były takie same, rzadko się coś zmieniało, pieczywo było świeże i dobre. Gorzej z napojami. Bardzo zwracali uwagę czy klienci mają napoje w cenie... Obsługa nawet łapała za ręce i sprawdzała czy są opaski do tego upoważniające, tylko że napoje były takie sobie np. soki to była sama woda z paroma kroplami soku do smaku.
Tylko menadżerka hotelu mówiła po angielsku ( i to ona starała się wyrzucać Polaków do starej części!), reszta obsługi hotelowej głównie po niemiecku, ale dało się troszkę porozumieć po polsku;)
Plusem była plaża. Hotel dysponował plażą żwirową (jedyna taka w pobliżu), kamienisto-betonową oraz schodkami betonowymi. W innych miejscach ludzie opalali się na skałkach albo na betonie. Można było wypożyczyć leżaki. Dostępny był basen, co tydzień była woda wymieniana.
Wczasowicze to głownie Niemcy i Czesi, potem Polacy i Słowacy, głownie emeryci (bardzo mało młodych osób).

9.7 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Niewymagających
Położenie 10.0
Pokoje 9.0
Posiłki 10.0
Hotel 9.6
Ogólne wrażenie 10.0

Opinia: hotel średniej klasy, wg kategorii, tylko że są lepsze i gorsze pokoje, a z biura Ok SERWIS oczywiście gorsze, co nie zmienia faktu, że spędziłam tam udane wakacje. Muszę pochwalić rezydenta Kamila, bardzo kompetentny i miły chłopak, radzi sobie nawet z wybrednymi turystami i świetnie potrafił się zintegrować.Jedzenie smaczne, do woli, miejscowość piękna, polecam rejs na wyspę Krk, niezapomniane widoki. Pozdrawiam.

6.8 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Niewymagających
Położenie 7.6
Pokoje 4.0
Posiłki 8.0
Hotel 7.2
Ogólne wrażenie 6.0

Opinia: W katalogu OK SERVICES zdjęcie pokoju znjdującego się w nowej części hotelu, biuro nie ma takich pokoi w swojej ofercie. Pokoje bez balkoonów z widokiem na śmietnik i huczące wentylatory.Brak półek na ubrania - szafa zawierała tylko wieszaki. No cóż polskie biuro musi zarobić za wszelką cenę, więc wynajmuje najtańsze pokoje, ale zdjęcie do katalogu to już nie łaska dać właściwe. Zawiodłam się na tym biurze i już nigdzie z nimi nie pojadę.
Na szczęście miejsce było przepiękne z cudownymi widokami. Blisko do plaży.
Jezdenie smaczne.

4.4 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Niewymagających
Położenie 6.0
Pokoje 2.0
Posiłki 4.5
Hotel 4.5
Ogólne wrażenie 4.0

Opinia: biuro ok serwice to porażka!odradzam!oferta katalogowa całkowicie odbiega od tego co zastaniecie na miejscu.hotel obskurny,brudny bez klimatyzacji nawet w holu nie mówiąc o pokojach.robactwo w łazienkach,pokoje bez balkonów,od ulicy,ciasne,łużka pojedyncze wychodzą z nich gwożdzie a z materacy sprężyny.Rezydentka Aleksandra to naciągaczka i niekompetentna osoba,nie mozna było się z nia skontaktować ,nie stawiała się na spotkania,chyba że zbierała piniądze to wtedy była bardzo miła.Jesli ktoś nie był wcześniej na wczasach o wyższym standardzie to może się tym zadowoli.Ja jestem bardzo rozczarowana,jeszcze raz odradzam,sam hotel jak i biuro podróży

5.0 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Niewymagających
Położenie 6.4
Pokoje 2.0
Posiłki 4.0
Hotel 6.8
Ogólne wrażenie 6.0

Opinia: Byłam w tym hotelu w lipcu 2011r pokoje dla polaków w starej części bez balkonów , szyby w oknach popękane, na parapetach kupy od gołębi, widoki na dach z kochni jedzenie dobre tylko na obiadokolacji bo na śniadanie nie za dobre i prawie nic na nim nie było ten hotel oszukał nie tylko nas tych ludzi było więcej jednym słowem traktują tam polaków jak śmieci tego hotelu nikomu nie polecam ale miejscowość tak

6.5 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Niewymagających
Położenie 8.0
Pokoje 5.0
Posiłki 6.0
Hotel 6.8
Ogólne wrażenie 6.0

Opinia: Polacy są chyba trędowatym narodem bo dostają w hotelu najgorsze pokoje z widokiem na \"NIC\". Meble z czasów wczesnego Gomułki. Ja 5 razy lepsze przepuściłem przez komin. Dziennie rano miałem na plecach odbite wszystkie sprężyny materaca który falował jakby był łóżkiem wodnym.. Rano za oknem na dachu gruchały gołębie i nie dało się spać. Widoki na plaży i w okolicy hotelu wspaniałe. Bardzo dużo Czechów, dzieci i wiekowych emerytów.

5.6 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 6.8
Pokoje 3.5
Posiłki 7.0
Hotel 5.0
Ogólne wrażenie 6.0

Opinia: Pokoje dla Polaków najgorsze,położone obok i nad kuchnią z głośnymi wentylacjami i wszystkimi zapachami kuchni.Widok na daszek kuchni lub schody do piwnicy(pokój 103).W łazienkach grzyb,meble zdewastowane pamiętające okresy z przed komuny.Wybrałam termin początek czerwca ,myśląc o spokojnym wypoczynku ale okazało się ,że było bardzo dużo dzieci w wieku szkolnym.

8.8 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Nastawionych na zwiedzanie
Położenie 8.8
Pokoje 8.0
Posiłki 10.0
Hotel 8.4
Ogólne wrażenie 8.0

Opinia: Hotel polecam osobom planującym zwiedzanie północnej części Chorwacji. To najlepsze miejsce wypadowe do Plitvic, na Krk, do Rijeki, na Istrię. Kilka lat wcześniej byłam tam z biurem podróży z Bielska Białej, była świetnie rezydentka p.Ela bardzo kompetentna i z dużą wiedzą. Tyma razem wybrałam się indywidualnie. Wiele się nie zmieniło, Hotel może nie wygląda okazale na pierwszy rzut oka ale atmosfera jest doskonała. Polecam.

7.1 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Niewymagających
Położenie 7.6
Pokoje 4.5
Posiłki 10.0
Hotel 6.4
Ogólne wrażenie 6.0

Opinia: Dla polaków pokoje w starej części hotelu!!! katastrofa! szyby w oknach popękane,strach otwierać,parapety w stanie katastroficznym widok na śmietnik w nocy na dole w pokojach nad kuchnią buszowały karaluchy!!! na szczęście u nas ich nie było mieszkaliśmy na 1 piętrze,jedynie łazienka była w dobrym stanie,meble to za czasów Tito chyba ! a najgorszy to był cwaniak rezydent Marcin!! byłam w Novi Vinodolski w tamtym roku w apartamentach Visna i rezydentem była Pani Daniela Szmitka to osoba na właściwym miejscu,Marcin to krętacz i oszust zawyżał wycieczki,kombinował na prawo i lewo w Hotelu w ogóle go nie było totalna porażka z tym pajacem!! Ogólnie polecam miejscowość ale nie Hotel Lisanj Park!!!

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.