« Powrót do listy opinii

Flamenco Beach & Resort ****

 
7.6

Na podstawie 36 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Ceniących spokój  63%
Rodzin z dziećmi  25%
Par  25%

Położenie 6.1
Pokoje 7.6
Posiłki 6.8
Hotel 6.7
Ogólne wrażenie 6.3

Wszystkie opinie

2.6 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Ogólne wrażenie 2.0
Położenie 3.0
Pokoje 3.0
Posiłki 1.0
Hotel 3.0

Zalety: Tak naprawdę to brak!!!!

Wady: Posiłki tragiczne, brak animacji, brak rozrywki, 3/4 pozamykane. Nikomu nie polecam tego hotelu. Naprawdę porażka przez duże P!!!

Opinia: Moja opinia tego hotelu jest tragiczna. Nikomu nie polecam tego miejsca. Serio!!! Proszę omijać ten hotel

6.6 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Ogólne wrażenie 7.0
Położenie 7.0
Pokoje 7.0
Posiłki 5.0
Hotel 7.0

Zalety: Bardzo pracowita obsługa

Wady: Słabe śniadania, brak przekąsek pomiędzy posiłkami,brak bezpłatnego wifi,brak animacji

Opinia: Tak naprawdę to obsługa która robi wszystko co może by zadowolić klienta ratuje ten hotel .

9.0 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Rodzin z dziećmi
 • Ceniących spokój
Położenie 9.0
Pokoje 9.0
Posiłki 9.0
Hotel 9.0
Ogólne wrażenie 9.0

Zalety: Blisko morza, ładna plaża,z pomostu przy hotelu można snurkować , nurkować, dobre jedzenie, przemiła obsługa, ładny czysty hotel.

Wady: Poza hotelem tyko pustynia więc z hotelu nie można się nigdzie ruszyć.

Opinia: Pobyt 19.01.-26.01.2019 pogoda super dla osób, które chcą wypocząć na plaży lub przy basenach polecam. Dla osób, które chcą coś zobaczyć trzeba wykupić wycieczki- co dodatkowo kosztuje, ale warto, żeby nie siedzieć cały czas na plaży. Hotel można ocenić faktycznie na cztery ****. Polecam.

9.4 opinia klienta z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania Polecam dla:
 • Rodzin z dziećmi
 • Ceniących spokój
Położenie 7.8
Pokoje 10.0
Posiłki 10.0
Hotel 10.0
Ogólne wrażenie 10.0

Zalety: Spokój kameralność cisza piękne rafy, solidne drewniane leżaki

Opinia: Mały kameralny hotel piekne rafy przemiła obsługa. 10 funtow czylu 2 pln napiwku i było all super. Po prostu taki tam klimat więc codziennie trzeba około 100 funtów czyli 20 pln dać napiwków. W hotelu jest bankomat który po dobrym kursie wymienia euro i dolary na funty. Potem funty w recepcji wymieniamy na banknoty 10 egp. 7 dni po 20 pln to tylko 140 a mamy bajke leżaki zajęte z recznikami 10egp dziennie, kelner przy leżaku donosi drinki 10-30 egp. Na posiłkach stolik napoje od ręki 10egp co posiłek warto wybrać jednego kelnera i w jego rewirze siadać :) w pokoju codziennie 10egp na poduszce i mamy porządek i piękne kompozycje z ręczników. Baseny w okresie świąteczno Nowo Rocznym czasami zimne. Co do wifi płatne ale na lotnisku warto kupić kartę do Internetu 10gb wystarczy luzem np Vodafone najlepiej mieć swój modem :). Cena do jakości ponad przeciętnie.

4.4 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 2.2
Pokoje 7.0
Posiłki 5.5
Hotel 3.8
Ogólne wrażenie 3.0

Zalety: interesująca architektura, ogród i położenie blisko morza, miła grupa włoskich animatorów, cisza i jeszcze raz cisza...jeżeli ktoś to lubi, czyste pokoje i bardzo czyste i pachnące WC na terenie hotelu,

Wady: brudna i zaniedbana plaża, stare drewniane leżaki, niestety-rażąco czerwone ściany w pokojach, obsługa powolna i zdezorientowana przy nadmiarze gości, monotonne i nieurozmaicone posiłki, brak współpracy z biurami podróży, położenie na pustyni i brak rozrywek, zimna woda w basenach, brak dostępu do free WI FI.

Opinia: Wyboru hotelu dokonałam na podstawie wyłącznie pozytywnych opinii w internecie, które nie okazały się prawdziwe.W grudniu 2015 r. hotel był jakby martwy, nuda i monotonia dodatkowo działały przygnębiająco. Brak turystów przełożył się na ograniczone i nieciekawe menu, zwłaszcza lunch był skromny. Dopiero przyjazd gości przed Nowym Rokiem trochę polepszył sytuację.W hotelu wyłącznie goście z Niemiec, trochę Włochów i Holendrów. Wiatry i odpływy morza uniemożliwiały korzystanie z kąpieli morskich, a woda w małych basenach była zimna. Brak było basenu krytego z podgrzewaną wodą w zimie, no i z bezpłatnym jacuzzi, jak w wielu hotelach w Egipcie. Plaża niewielka i źle zagospodarowana, brudna i zaśmiecona, stare leżaki z drewna i stare wiadra zamiast koszy na śmieci. Brak było też zwyczajowo bezpłatnego WI FI w lobby, a 1/2 godziny internetu kosztowała aż...7 $. Rafa nieosiągalna z powodu wiatrów, fali i stale czerwonej flagi.
Na szczególnie pozytywną opinię zasługuje grupa włoskich animatorów pod wodza PEPINO, którzy bardzo dbają o wszystkich gości, bez względu na wiek.
Natomiast panowie Arabowie pracujący w hotelu za bardzo interesują się atrakcyjnymi turystkami, zamiast skoncentrować się na swojej pracy.

7.9 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Aktywnych
 • Ceniących spokój
Położenie 7.4
Pokoje 9.5
Posiłki 7.0
Hotel 8.0
Ogólne wrażenie 7.0

Zalety: blisko plaży, blisko El Quesir (koniecznie polecam odwiedzić to miasteczko, zupełnie inne niż Hurghada), blisko piękna rafa koralowa

Wady: 75km od lotniska z Marsa Alam i ok. 85 km od lotniska z Hurghady.

Opinia: Ładny, zadbany hotel z piękną plażą i rafą koralową. Dużo atrakcji na miejscu. Minusem jest odległość od lotniska i nieco ospała moim zdaniem obsługa. Poza tym hotel jest bardzo dobrym miejscem zarówno dla osób szukających spokoju jak i dla osób szukających rozrywki w postaci atrakcji sportowych.

6.8 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Ceniących spokój
Położenie 5.2
Pokoje 7.5
Posiłki 8.5
Hotel 6.5
Ogólne wrażenie 8.0

Opinia: Karygodnym jest, że w opisach hotelu w folderach nie ma wzmianki o braku możliwości pływania dla średniozaawansowanych. W sąsiednim hotelu Movempick żądali zapłaty za kilkuminutową kąpiel z pływaniem.
Flamenco polecam dla nurków i nie korzystających z kąpieli w Morzu Czerwonym.

7.1 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Ceniących spokój
 • Niewymagających
Położenie 6.8
Pokoje 7.5
Posiłki 8.0
Hotel 6.4
Ogólne wrażenie 4.0

Opinia: Plusy-czysto,spokojnie,prawie wszystko można załatwić w recepcji(język-ang.niem.włos).Dobre urozmaicone posiłki.
Minusy-znacznie więcej.Do kolacji obowiązuje strój wieczorowy(mężczyżni muszą mieć długie spodnie),do kolacji nie podaje się darmowych napoi,trzeba zamówić i zapłacić.W okolicy tylko 5 sklepików w których brak jakichkolwiek napoi a ceny artykułów,pamiątek brane chyba z kosmosu.Najbliższe miasteczko 7 km i trzeba zamawiać taksówkę.Plaża jest ale obowiązuje zakaz kąpieli przy brzegu-rafa koralowa która 150m od brzegu prawie pionowo spada 15 m w dół i dopiero tutaj poprzez molo można się kąpać ,oglądać faunę i florę.Codziennie pod hotel podstawiane są busy które zawożą chętnych na plażę 3km dalej gdzie można się wykąpać przy brzegu.Należy uważać na kelnerów którzy zawyżają rachunki nawet dwukrotnie(zdarzyło mi się).Będąc w tym hotelu czułem się jak "krowa" którą należy wydoić z pieniędzy.
Ogólnie odradzam,chyba że zależy wam na spokoju,ciszy,egipskiej mentalności i uczciwości.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.