« Powrót do listy opinii

Three Corners Equinox Beach ****

 
8.5

Na podstawie 61 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Ceniących spokój  56%
Par  35%
Aktywnych  17%

Jakość a cena

80% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Położenie 7.0
Pokoje 7.1
Posiłki 7.3
Hotel 7.1
Ogólne wrażenie 7.0

Wszystkie opinie

10 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
Położenie 10.0
Pokoje 10.0
Posiłki 10.0
Hotel 10.0
Ogólne wrażenie 10.0

Zalety: Wszystko na najwyższym poziomie.

Wady: Nie ma

Opinia: Wspaniałe wakacje !!!!!! Obsługa Super, pogoda idealna. Szukałam wad, ale nie znalazłam.

9.2 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Ceniących spokój
Położenie 9.0
Pokoje 9.0
Posiłki 10.0
Hotel 9.0
Ogólne wrażenie 9.0

Opinia:

Są minusy a jednak polecam.
To już 15 raz w Egipcie a drugi w tym hotelu. Hotel dla osób chcących odpocząć w ciszy , poza miastem. W maju w hotelu duże obłożenie ale załoga świetnie sobie radzi. Na stołówce czysto, jedzenie bardzo dobre , duży wybór ciast, bez kolejek. Wszyscy uśmiechnięci i chętni do pomocy. W pokojach czysto,czajnik z herbatą, sejf, WiFi. Przy hotelu jedna z ładniejszych długich plaż. Wejście do morza z brzegu i z pomostu. Rafa przeciętna ale można spotkać żółwie, płaszczki, skrzydlice ,mureny i inne kolorowe rybki , Minus za zbyt małą ilość leżaków i parasoli na plaży. O godz 7.00 leżaki były już pozajmowane, Minus za czystość na drugiej, dalej położonej plaży w toaletach i pod natryskami. Przydało by się aby choć raz dziennie ktoś z obsługi sprawdził czystość. Minus dla bardzo leniwego pana sprzątającego drugą plażę w terminie od 18 maja. Przez cały dzień chował się po kątach trzymając telefon w ręku , rozglądając się czy ktoś z przełożonych go nie widzi. O godz 16.30 rozpoczynał sprzątanie leżaków przeganiając gości z plaży. Podczas gdy się kąpaliśmy w morzu przestawiał nasze leżaki , na których leżały jeszcze ręczniki i inne prywatne przedmioty. Problem polegał na tym , że z dnia na dzień coraz wcześniej przeganiał gości rozpoczynając po swojemu ustawianie leżaków. Mówił , że jest Ramadan i nie będzie czekał. I jeszcze jeden minus za brak Polskiej flagi. Gośćmi tego hotelu są między innymi : Niemcy , Włosi. Ich flagi powiewają na terenie hotelu a naszej tam brak mimo że jest duża ilość Polaków. To jest przykre że naszej flagi tam brakuje. Poza tym pobyt uważam za bardzo udany. Na pewno wybiorę się do niego ponownie. Oceniam go jako jeden z lepszych hoteli w których byłam. Specjalne podziękowania dla kelnera Omara, który w tym czasie pracował w barze na plaży oraz dla z-cy managera, który był uśmiechnięty i zawsze można było liczyć na jego pomoc . Pozdrawiam całą załogę hotelu Equinox . Polecam ten hotel .
Pokaż więcej ?

4.8 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Ceniących spokój
Ogólne wrażenie 5.0
Położenie 5.0
Pokoje 8.0
Posiłki 1.0
Hotel 5.0

Zalety: Cisza i spokój ,siłownia

Wady: Nuda ,słabe jedzenie ,brak prysznica na plaży

Opinia: Hotel dla osób starszych +60 lat , dzieci się będą nudziły, jedzenie słabe , słaba kawa , słabe animacje

3.5 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 4.0
Pokoje 3.0
Posiłki 4.0
Hotel 3.0
Ogólne wrażenie 4.0

Zalety: Chyba tylko to, że położony bezpośrednio przy plaży

Wady: Wymieniłem w treści opinii

Opinia: Nie wiem, na jakiej podstawie wydawane są tak pozytywne oceny tego hotelu, chyba przez nowicjuszy, którzy niewiele w Egipcie widzieli - a przecież jest tu wiele porządnych, pięknie urządzonych hoteli. Ten, niestety, do nich zdecydowanie nie należy.
Hotel położony na niewielkiej skarpie nad plażą, nieosłonięty przed częstymi tu i silnymi wiatrami od strony morza, z rachityczną i rozproszoną zielenią, która nie daje szans na ochronę przed wiatrem. Większość terenu wyłożone ni to ceramiką, ni to kostką brukową, położoną bardzo niestarannie. Widoczna na zdjęciach kolumnada w stylu mającym imitować (w domyśle) "antyczne ruiny" jest popękana i strach pod nią przechodzić (żeby coś na głowę nie spadło!).
Pokój w którym nas zakwaterowano, w części nieremontowanej, "wołał o pomstę do nieba", na szczęście po zdecydowanej interwencji przekwaterowano nas nieodpłatnie do części wyremontowanej (też bez rewelacji).
Reasumując, dość nędzny ośrodek, absolutne niezasługujący na wyrażane przez niektórych "rewelacyjne" opinie. Nawiasem mówiąc, właśnie te, moim zdaniem zdecydowanie zawyżone opinie sprowokowały mnie do napisania tej opinii - może i tę opinię wezmą pod uwagę poszukujący miejsca na wakacje w regionie Marsa Alam.

4.7 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Ceniących spokój
Położenie 4.4
Pokoje 6.8
Posiłki 4.0
Hotel 4.0
Ogólne wrażenie 5.0

Zalety: cisza i spokój ,ładna rafa ,siłownia bardzo dobrze wyposażona, bezpłatne wifi

Wady: słabe i monotonne jedzenie ,słabe animacje,brak atrakcji dla dzieci,daleko od hotelu do pomostu,brak pryszniców na plaży

Opinia: Był to mój 11 pobyt w Egipcie , hotel dla osób starszych (średnia wieku 65lat) dzieci będą się tu nudzić ,niestety jedzenie bardzo słabe , A teraz trochę pozytywów :ładny pokój z widokiem na morze za 10USD do paszportu :) ładne rafy i dobrze wyposażona siłownia, blisko do Abu Dabbab gdzie można w lewą stronę spacerkiem przejść po plaży. Nie polecam wczasów z Rainbow ponieważ zbiórki w hotelu na lotnisko mają o godz.23.35 a o godz,12 w południe trzeba oddać klucze od pokoju i skracają pobyt( tułaczka 12godzin po hotelu bez pokoju dramat). Nie polecam wycieczki do Marsa Mubarak pokażą Wam żółwia z pontonu ,może dugong przepłynie w okolicy a rafy mają beznadziejne. Dugonga i żółwie zobaczycie w hotelu Three Corners na końcu pomostu po prawej stronie jakieś 150metrów lub w Abu Dabba przy Malikia

9.1 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Aktywnych
 • Ceniących spokój
 • Singli
Posiłki 10.0
Hotel 9.0
Ogólne wrażenie 10.0
Położenie 8.6
Pokoje 9.0

Zalety: jedzenie,rafa,cisza

Wady: janusze i grażyny szukający dziury w całym

Opinia: Hotel dla fanów Egiptu i tego co w nim najpiękniejsze-morza,ryb, rafy i słońca.Mój 4 pobyt w tym hotelu,niezmiennie pozytywne wrażenie.Początek lutego to okres z najniższą temp. morza,konieczna pianka do snurkowania.Jedzenia ponownie bardzo dobre,zemsty brak ale nie ma się co dziwić kuchnię obowiazuje HACAP i były w czasie pobytu kontrole i bardzo dobrze.Jedyną wadą wszystkich hoteli jest wszechobecność palaczy.Oczywiście tylko na zewnątrz ale dla mnie to denerwujące że na plaży trzeba uważać żeby z wiatrem nie leciał dym z sąsiednich lażaków.Polecam nieszukającym dziury w całym,hotel jest dobry,czysty i ze świetnym jedzeniem.

10 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Ceniących spokój
Położenie 10.0
Pokoje 10.0
Posiłki 10.0
Hotel 10.0
Ogólne wrażenie 10.0

Zalety: czysto, pomost, piękna rafa koralowa, dobre jedzenie.

Opinia: spędziłam w tym hotelu tydzień z mężem i przyjaciółmi. hotel jest bardzo czysty, zadbany, codziennie dostarczają wodę do pokoju. serwis sprzątający, pan Mustafa stanął na wysokości zadania. przemiły człowiek, pokój aż lśnił. jedzenie w restauracji bardzo dobre, codziennie coś nowego. w dniu urodzin odbywa się uroczysta kolacja, z muzyką, śpiewami, i tortem, niezapomniane przeżycie(obsługa hotelu sprawdza kiedy kto obchodzi urodziny :) ). menager restauracji (Salaman mam nadzieję,ze nie przekręciłam) bardzo miły, pomocny. restauracja włoska serwuje pyszne jedzenie. drinki w lobby bardzo dobre.przemiło wspominamy kelnera Ramadana, kompetentny, miły, dbający o klienta. i na koniec rafa, piękna, duża rafa, codziennie ktoś spotykał żółwia, my również. polecam ten hotel w 100%.

6.4 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 4.0
Pokoje 8.0
Posiłki 7.0
Hotel 7.0
Ogólne wrażenie 5.0

Zalety: mały, kameralny hotel: mili kelnerzy, barmani.

Wady: Plaża... blisko od hotelu, natomiast samo wejście z plaży do morza dość daleko. Rafa... ładna / choć w tym rejonie przy innych hotelach można zobaczyć naprawdę cudowne/ ale z pomostu trzeba do niej trochę dopłynąć.

Opinia: Sama nie wiem co napisać... na 8 razy w Egipcie... to chyba nasz najgorszy pobyt. Hotel w porządku, ale my do Egiptu latamy w innych celach

DLAEKO DO WEJŚCIA DO MORZA, RAFA Z POMOSTU RÓWNIEŻ DALEKO i TAKA SOBIE.

9.6 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Ceniących spokój
 • Szukających rozrywki
Położenie 8.8
Pokoje 9.8
Posiłki 10.0
Hotel 10.0
Ogólne wrażenie 10.0

Zalety: Piękny hotel, wszystko potrzebne znajduje się na terenie hotelu. Piękne rafy, Duża plaża, bar zarówno na plaży jak i przy basenie. Wiele animacji za dnia, jak i wieczorami. Obsługa bardzo miła oraz życzliwa. Pokoje bardzo duże, czyste. Jedzenie smaczne, różnorodne (każda "kolacja" w innej tematyce). Lód z wody butelkowanej (podobno). Warzywa oraz owoce można śmiało jeść bez obawy o swego rodzaju zatrucia.

Wady: Brak wad!

Opinia: Co tu dużo pisać? To był mój pierwszy raz w Egipcie i po wizycie w tym hotelu pokochałem ten kraj! Wiele atrakcji, animacji, na rafach mógłbym spędzać całe dnie! Dużo ryb, dużo kolorów! Język ze strony pracowników hotelu na dość dobrym poziomie. Obojętne, czy rozmawiało się z kierownikiem hotelu, czy zwykłym kelnerem to każdy nas rozumiał, oraz ich wypowiedzi były składne i zrozumiałe.
Co prawda mało atrakcji dla dzieci (brak zjeżdżalni przy basenie), ale team animatorów z chęcią zajmował się dziećmi. Nic dodać, nic ująć! Z całego serca polecam ten hotel!

9.2 opinia klienta z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania Polecam dla:
 • Aktywnych
Ogólne wrażenie 9.0
Położenie 9.0
Pokoje 9.0
Posiłki 10.0
Hotel 9.0

Zalety: Piękna rafa, pyszne jedzenie.

Wady: Brak

Opinia: Wszystko na plus, piękna rafa, miła obsługa,pyszne i różnorodne jedzenie,czyste baseny.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.