« Powrót do listy opinii

Sea Beach Resort & Aqua Park ****

 
8.0

Na podstawie 259 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Rodzin z dziećmi  44%
Ceniących spokój  25%
Aktywnych  14%

Jakość a cena

78% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Położenie 8.0
Pokoje 8.0
Posiłki 7.7
Hotel 7.6
Ogólne wrażenie 8.0

Wszystkie opinie

4.9 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 10.0
Pokoje 3.0
Posiłki 3.0
Hotel 3.0
Ogólne wrażenie 3.0

Zalety: Blisko plaży

Wady: Brudne pokoje, wogole nie sprzątane , zniszczone, czułam sie jak za komuny w Kołobrzegu i wkoło sami Polacy.Rręczniki zmienione dwa razy w ciągu 7 dni a pościel raz.

Opinia: Brudne pokoje, wogole nie sprzątane , zniszczone, czułam sie jak za komuny w Kołobrzegu i wkoło sami Polacy.Ręczniki zmienione dwa razy w ciągu 7 dni a pościel raz. Jedzenie beznadziejne, monotonne, stare, zimne i brakowało... zero jajecznicy jajek na miękko napojów do obiadu,,, przekąsek miedzy posiłkami,,, ciasta dwa rodzaje. zero smażonych ryb i frytek. Maszyna z napojami wiecznie pusta. Katasrofa. wogole beznadzieja. wiecej tu nie przyjade. Mało tego to z 7 dni pobytu zabrane 2 dni bo zamiast zacząć pobyt od 10 września to zaczęliśmy od 11 bo przyjechaliśmy o 2 w nocy a wyjechaliśmy o 6,40 wiec 2 niedziele zarąbane a pieniądze wzięte.... złodziejstwo w biały dzień. Plaża brudna,, leżaki brudne, zniszczone, W barze przy plazy tylko alkohol ,,żadnych przekąsek i kawy..

6.3 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 7.0
Pokoje 7.0
Posiłki 5.0
Hotel 6.0
Ogólne wrażenie 7.0

Zalety: aqua park

Opinia: Cena adekwatna do jakości . Pokój rodzinny ( duża powierzchnia) codziennie sprzątany i dostarczana woda . Właściwie brak morza - płycizna po kolana . Na posiłki proponuję chodzić do jadalni na górze . Mniejszy wybór ale spokojniej . Jednym z głównych kryteriów wyboru hotelu był dostęp do internetu w pokoju ( konieczny do celów służbowych ) . Niestety internet w pokoju właściwie nie działał pomimo dopłaty za szybszy transfer . Problemy z zalogowaniem się a połączenie było zrywane co kilka minut . Po interwencji w recepcji usłyszałem , że internet działa tylko w lobby . Na ladzie recepcji jest cennik za szybki internet bez żadnej informacji , że korzystać można tylko w lobby a podane ceny zależne są od ilości dni . Rezydent traktuje swoją pracę tylko jako możliwość zarobku na sprzedaży wycieczek fakultatywnych . Kupiliśmy wycieczkę do Jerozolimy w niezależnym biurze . Była tańsza o 40 $ za osobę . Przed samym wyjazdem na okazało się , że wykorzystując swoje układy w hotelu zablokował nam przygotowanie prowiantu na wyjazd . Po kilkunastominutowym oczekiwaniu i awanturze przy recepcji przyniesiono prowiant , który kazałem im sobie zjeść . Po tych przejściach zażądałem rozmowy z menedżerem hotelu . Tym razem dowiedziałem się , że wykorzystałem limit transferu danych i dlatego był problem z internetem . Na moją uwagę , że kłopot z internetem był od chwili uruchomienia a cennik przy recepcji wyraźnie informuje o przedziale czasowym a nie o limicie danych nie potrafił powiedzieć nic sensownego . Dowiedziałem się też , że problem z prowiantem spowodowany był \" parasolem ochronnym \" jaki rozkłada na gośćmi dyrekcja hotelu i dlatego prowiant miał zamawiać rezydent na wycieczki , które on sprzedaje . Taka sama prawda jak i z internetem . Wieczorami po terenie hotelu chodził pracownik z urządzeniem ( coś w stylu dmuchawy do liści ) i tumanem dymu spalin truł owady .

2.9 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 7.0
Pokoje 1.0
Posiłki 2.0
Hotel 1.0
Ogólne wrażenie 1.0

Zalety: brak

Wady: wszystko

Opinia: nie polecam tego hotelu. No chyba ze ktos chce sobie spieprzyc urlop. Jedyną atrakcją był zatopiony wrak blisko hotelu ale oczywiście właściciel hotelu nie udostępnił do niego pomostu. NIE DAJCIE SIĘ NABRAC NA ZDJĘCIA HOTELU!!!!!!!!!! SYF

2.0 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Ogólne wrażenie 1.0
Położenie 2.0
Pokoje 2.0
Posiłki 2.0
Hotel 2.0

Zalety: Ładne morze i ok Aquapark

Wady: Masakra a to przez to że araby zachowują się jak świnie nic nie szanują

Opinia: Byłam w tym hotelu w lipcu 2017r. Dostaliśmy pokój z dwoma małymi łóżkami, a było nas 4. Muszla klozetowa cała się ruszała,strach było się załatwić. W pokoju było pełno kurzu. Na następny dzień zgłosiliśmy wszystko rezydentowi izmieniliśmy pokój na trochę lepszy ponieważ z klimy woda kapała sejf był zepsuty i można było go wynieść. W jednej restauracji smród, brak jedzenia nawet bułek nie było i syf wszędzie. W pozostałych dwóch restauracjach jedzenie monotonne ale było zawsze można coś wybrać. Brudne obrusy, brak sztućców, araby zachowuja sie okropnie jedzenie nabierają nawet rękami. Wpychają sie do kolejek, jedzenie mają na całych stołach z czego połowa zostaje. Pod stołami po nich brud. W recepcji kiedy przyjeżdżają lub odjeżdżają robią tak samo syf i sie tym nie przejmują. Przy barze podłoga strasznie klejąca, smród z koszy na śmieci. Dzieci arabskie dostają garść lodów a nasze tylko po jednym lodzie. Ręczniki wyglądają jak szmaty do podłogi. W basenach brak fug na płytkach córka palec rozcieła. Dzieci arabskie nie.dość że sikały do basenu to jeszcze robiły do noego kupy. Kiedy ktoś zauważył i zgłosił ratownikowi to musieliśmy na 4 godz wyjść z basenu i sypali chloru ile się im podobało nic nie mierząc. Jedynie to Aquapark spoko i ładne morze. Byłam już pare razy w Egipcie ale czegoś takiego jeszcze nie widzialam. Masakra. Po powrocie córka trafiła do szpitala. Może gdyby nie było tylu Egipcjan byłoby czyściej i bylibyśmy zadowoleni. Nie polecam!!!!

2.6 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Ogólne wrażenie 1.0
Położenie 4.0
Pokoje 2.0
Posiłki 2.0
Hotel 2.0

Zalety: Czysta plaża i ok Aquapark

Wady: 80% arabów którzy zachowują sie jak świnie, niszczą przyrodę i załanwiają się do basenu

Opinia: Byłam w tym hotelu w lipcu 2017r. Już w pierwszy dzień chcieliśmy zmienić hotel ponieważ w pokoju dla 4 osób były tylko dwa łóżka. Sedes cały się ruszał. Kurzu w pokoju pełno. Na drugi dzień po rozmowie z rezydentem biura sun fan zmienilismy pokój na w miarę czysty. Byłam 6 razy w Egipcie ale czegoś takiego noe widziałam. Dzieci arabskie robiły kupy do basenu kiedy ktoś zauważył to zgłaszał ratownikowi i wychodzilismy z wody na 4 godz a oni sypali chloru ile się im podobało nic nie mierząc. W restauracjach syf na podłogach w recepcji także był syf kiedy przyjeżdżały lub odjeżdżały araby.Przy barze podłoga strasznie klejąca smród z koszy na śmieci dzieci arabskie dostawały cała garść lodów a nasze dzieci po jednym lodzie tak samo było z pączkami na plaży. W restauracjach araby wpychały sie do kolejek jedzenie czesto nabierali rękami w dużych ilościach a przy stolikach zostawiali bardzo dużo jedzenia i wychodzili. Aqua park ok. Ręczniki stare wyglądają jak szmaty do podłogi. Jedzenie monotonne i nie było dużego wyboru jak w innych hotelach. Po powrocie prosto z lotniska trafiłam z córka do szpitala. Dostała dramatycznego uczulenia na 99% na chlor. NIE POLECAM

1.8 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Posiłki 2.0
Hotel 2.0
Ogólne wrażenie 2.0
Położenie 2.0
Pokoje 1.0

Zalety: Dużo różnorodnych zjeżdżalni. Ciekawe animacje i programy wieczorne.

Wady: Hotel nadaje się do generalnego remontu. 1. Brudne pokoje i łazienki. 2. Dziurawe i brudne ręczniki zarówno hotelowe jak i basenowe, które wyglądają jak szmaty do podłogi. 3. Odpadająca glazura basenowa oraz tynki. 4. Podarte i poplamione materace na plaży i przy basenach. 5. Brudne niedomyte talerze, sztućce i szklanki. 6. Brudne i klejące stoliki i poplamione obrusy. 7. Niedokończony pomost, z którego nie można dojść do rafy. Rafy można oglądać płacąc za wyprawę motorówką lub płacąc za wstęp na pomost sąsiedniego hotelu.

Opinia: Odradzam, lepiej troszkę dopłacić za przyzwoite warunki.

Powiększ zdjęcie
8.9 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Rodzin z dziećmi
 • Aktywnych
 • Szukających rozrywki
 • Singli
Położenie 8.4
Pokoje 9.0
Posiłki 9.0
Hotel 9.4
Ogólne wrażenie 9.0

Zalety: Aguapark, baseny, animacje, obsługa, smaczne jedzenie

Wady: Skaliste dno morza, ponad 1km płycizny

Opinia: Hotel jest naprawdę świetny. Jedzenie smaczne, duży wybór, urozmaicone. Szczególnie do gustu przypadły nam ciasta i wołowina. Wspaniała obsługa, mili, sympatyczni, kontaktowi ludzie. Aquapark zapewnia rozrywkę, a popływać można w jednym z trzech basenów (dwa główne i poboczny - kameralny). Hotel polecamy osobom, które nie wybierają się na zbyt wiele wycieczek, ponieważ sam hotel i animatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji. Naszym największym dylematem było to czy najpierw idziemy do aquaparku czy popływać w jednym z basenów. Pokoje sprzątane codziennie, tak samo wymiana ręczników. Szkoda tylko, że część naszych rodaków nie potrafi docenić uroku tego kraju, a ich największym problemem jest to, że bar jest czynny "tylko" do 24:00.

9.8 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Rodzin z dziećmi
 • Aktywnych
 • Ceniących spokój
 • Szukających rozrywki
Położenie 10.0
Pokoje 10.0
Posiłki 9.0
Hotel 10.0
Ogólne wrażenie 9.0

Opinia: Spędziliśmy super tydzień wraz z żoną. Animacje super, atmosfera przednia. Dobrze się bawiliśmy! Jedzenie jak na Egipt dobre nie ma co marudzić. POLECAMY!

9.2 opinia klienta z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania Polecam dla:
 • Par
 • Rodzin z dziećmi
 • Aktywnych
 • Ceniących spokój
 • Szukających rozrywki
 • Nastawionych na zwiedzanie
 • Singli
Położenie 8.0
Pokoje 10.0
Posiłki 9.0
Hotel 10.0
Ogólne wrażenie 10.0

Zalety: aquapark, wielkie baseny, mila obsluga, wielkie pokoje

Wady: trudno zdecydowac sie gdzie isc z rana? do aquaparku, na plaze czy baseny? :)

Opinia: Dla mnie bomba ! I nie pisze to jako "swiezynka" ktora raptem pierwszy raz wyjechala za granice, ale czlowiek , ze tak powiem, doswiadczony... 7 lat spedzilem w Sharm. Hotel jest ogromny i powaznie najwiekszym problemem jest ustalenie z rana gdzie sie wybrac... Aqua park genialny - nie za duzy , ale zupelnie w sam raz. Baseny ogromne..z mostami i roznymi glebokosciami... jedzenia pelno i w miare urozmaicone... praktycznie wszedzie i praktycznie zawsze! od frytek, pizzy, lodow, skonczywszy na romantycznej kolacji libanskiej... Obsluga mimo ze zapiernicza od switu do nocy - przeurocza i mila! zreszta ja uwielbiam egipcjan wiec to dziala w obie strony! Animation team - fantastyczni i przeuroczy! buziaki dla charliego, kareema i bogdana. w recepcji faceci tez mili i pomocni, zwlaszcza moj przyjaciel mustafa :) Minusow dla mnie tak naprawde nie ma... oprocz dziwnych gosci z polski, ktorzy 3 dni marudzili, ze nie ma ...masla... masakra! Polecam wszystkim normalnym ludziom! Ci ktorzy jada w poszukiwaniu radosnych wakacji , a tym ktorzy szukaja brudnych fug w lazience... masla i schabowego odradzam :)

8.0 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Rodzin z dziećmi
Położenie 8.7
Pokoje 8.5
Posiłki 7.0
Hotel 8.0
Ogólne wrażenie 8.0

Opinia: Hotel z fajnym aquaparkiem/ pokoje duże odnowione/ gwarancja pogody :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 26  

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.