9.0

Na podstawie 4 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Szukających życia nocnego  100%

Położenie 6.5
Rozrywka 3.4
Infrastruktura 3.4
Ogólne wrażenie 5.9

Wszystkie opinie

3.3 opinia klienta z dnia
 
Położenie 3.8
Rozrywka 3.4
Infrastruktura 3.4
Ogólne wrażenie 2.3

Zalety: Ciepło

Wady: Dość biedna okolica. Wiele opuszczonych budowli hotelowych (rozpoczęte budowy), Domy zaniedbane i za każdym jakieś śmietnisko. Grecja słynie z pięknych kwiatów dumnie hodowanych przez Greków ale nie tutaj... Tu brak jest zieleni i kolorowych kwiatów. Brak czegokolwiek regionalnego (owoce,sery,.... - wszystko przywożone z innych części kraju).

Opinia: Główne uliczki jako tako....ale już w każdej bocznej śmietnisko. Większość domów dawno już nie widziało farby. W sklepach wszędzie to samo i za dość przesadną cenę. Jeśli komuś zamarzą się oliwki, to polecam każdy market w Polsce - są tańsze. Plaż to już w ogóle nikt nie sprząta. Chętnie bierze się kasę za leżaki ale, żeby choć trochę czystości wokół nich.... Są tu też plaże które są wysypiskami gruzu i śmieci (po lewej stronie od portu - ok 400m). W Grecji jestem po raz kolejny i to miejsce (KOS) jest najgorsze w jakim byłem. Objechaliśmy z dziećmi dwa razy całą wyspę i polecam jedynie wypad do stolicy wyspy gdzie jest trochę ciekawostek. Przereklamowana jest bardzo miejscowość Zia gdzie poza straganami i widokiem na Kos nie ma nic ciekawego. Pierwszy raz nic nie przywiozłem z wycieczki - po prostu nie było nic ciekawego co można by kupić (czego nie ma w Polsce lub jest tańsze niż w kraju).

7.5 Radzionków opinia z dnia
  Polecam dla:
  • Szukających życia nocnego
Ogólne wrażenie 7.0
Położenie 8.0

Opinia: Zgadzam się z Panem Michałem. Sama miałam niemiłą sytuację z pijakami kiedy wracałam z wieczornego spaceru. Kardamena straciła grecki charakter i stała się turystycznym kąpieliskiem. Plusem jest to że można znaleźć tutaj i hotel i restauracji i atrakcje o dobrym standardzie dostosowując to jednocześnie do rozmiaru swojego portfela. Dużo młodych osób, dużo rodzin z dziećmi. Jest więcej turystów jak samych mieszkańców.

8.0 Katowice opinia z dnia
 
Ogólne wrażenie 8.0
Położenie 8.0

Opinia: Dwie opinie poniżej należy chyba wypośrodkować. Owszem z naturalnych uroków Grecji jest niewiele, ale nie jest żadnym problemem wsiąść w autobus i wybrać się gdziekolwiek ( miejsc do zwiedzenia blisko jest dużo). Ja kupiłem przewodnik, wynająłem auto i śmigałem ile się dało. W hotelu posiłki okazały się kompletnym nie porozumieniem i ogrom restauracji i zróżnicowanie cen było w tym momencie niezwykle użyteczne. Nawet fast foody okazały się przydatne. Rozrywek jest masa. Od dyskotek, pubów, po centra sportów wodnych. Minusem jest hałas, czasem w nocy może być niebezpiecznie ponieważ pijane młode grupki mają różne pomysły ( mowa o turystach głównie z Anglii, Niemiec i niestety.... Polski).

7.5 Luboń opinia z dnia
  Polecam dla:
  • Szukających życia nocnego
Ogólne wrażenie 7.0
Położenie 8.0

Opinia: Nie ma tutaj nic z typowej Grecji. Wszystko zostało zdeptane przez komerchę tandetę i typowe turystyczne rozrwyki ... Zamiast typowych greckich lokali są angielsko języczne puby w których do ryby podaję się odmrażane frytki. Nikogo nie interesują zabytki kultura....Tylko to żeby się nawalić.
Szkoda...

9.0 Sopot opinia z dnia
  Polecam dla:
  • Szukających życia nocnego
Ogólne wrażenie 9.0
Położenie 9.0

Opinia: Ziomy, ziomale i ludziska. Świetne miejsce. W klubach bawiłem się do białego rana. Greczynki chętnie idą w taneczne szaleństwa z turystami więc jest to też dobre miejsce dla singli. Bary i tawerny są na każdym kroku. Hotele, pensjonaty jest tego całe mnóstwo. Plaże ok, dużo się na nich dzieje.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.