« Powrót do listy opinii

HTop Pineda Palace ****

 
7.8

Na podstawie 40 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Nastawionych na zwiedzanie  46%
Par  46%
Rodzin z dziećmi  43%

Jakość a cena

75% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Położenie 8.9
Pokoje 7.7
Posiłki 8.2
Hotel 7.0
Ogólne wrażenie 7.6

Wszystkie opinie

7.4 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
Ogólne wrażenie 6.0
Położenie 9.0
Pokoje 7.0
Posiłki 9.0
Hotel 5.0

Zalety: Widoki z basenu na dachu, bliskość plaży, dobre jedzenie, codziennie coś pod hotelem wieczorem się działo (muzyka na żywo, jakieś zabawy, karaoke itd)

Wady: Podczas tygodniowego pobytu karta do pokoju zepsuła się około 5-6 razy. Na kazdy posiłek trzeba zabierać jakąś kartkę. Na basenie, tak samo w barze na dole nie sprzedadzą nic bez kaganca na buzi pomimo że kilka metrów od dalej wszyscy bez. Wymieniac drobnych wad można dużo, ale nie ma co się czepiać ogólnie hotelu, bardziej nie rozumiem skąd tak wysoka ocena.

Opinia: Ogólnie polecam, nie było źle. Trochę jak dla nas mało atrakcji wieczorem w okolicy. Nie wiem czy tutaj powinno to być napisane, ale przyjechaliśmy z biura eximtours - na lotnisku brak kogokolwiek z informacją do jakiego autobusu mamy się udać, potem przed powrotem kartka wciśnięta pod drzwi do pokoju że odbiorą nas spod hotelu o 11:50, siedzimy od godz 10 koło Pan z recepcji z walizkami, wychodzimy o 11:40 przed wejście do hotelu tam czekamy do 12:10, nikogo nie ma. Kolega wchodzi do hotelu pyta Pani w recepcji czy na pewno po nas ktoś przyjedzie okazuje się że autobus nie może wjechać i że czeka sobie na stacji pociągów. Gdybyśmy nie zapytali byłby problem z dotarciem na lotnisko o czasie pomimo że Panie z recepcji widziały z pewnością że czekamy na transport z walizkami.

8.6 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Aktywnych
 • Ceniących spokój
 • Nastawionych na zwiedzanie
 • Singli
Położenie 9.0
Pokoje 7.0
Posiłki 9.0
Hotel 9.0
Ogólne wrażenie 9.0

Zalety: Basen na dachu. Piękne widoki.

Wady: Bardzo małe łóżko na dostawce, raczej dla dziecka niż dla dorosłego.

Opinia: Blisko plaży, dobry dojazd kolejką do Barcelony. Posiłki zróżnicowane, obsługa miła, mówiąca po polsku. Basen na dachu trochę za płytki raczej do zamoczenia niż do pływania.
Ogólnie fajnie spędzony urlop. Polecam.

9.6 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Par
 • Rodzin z dziećmi
Pokoje 9.8
Posiłki 10.0
Hotel 9.5
Ogólne wrażenie 10.0
Położenie 9.4

Zalety: Co pisano wcześniej to prawda. Wyżywienie rozpieszcza. Obsługa bardzo miła i starająca się pomóc, mimo niedociągnięć językowych z naszej strony. Plaże czyste i przestrzegają na nich porządku. Psiaków na plaży nie ma. Na deptaku ludzi z pupilami od groma. Od deptaku do wody blisko więc wszyscy mogą być szczęśliwi.

Wady: Wad bardzo mało. To zwyczajnie dobry hotel na wypoczynek. Jeśli nie pragniemy tylko tkwić w pokoju.

Opinia: Nie będę powtarzał innych . Ktoś pisał słabe drinki. Profesjonalne dozowniki barmańskie. Nic na oko według uznania barmana. Dla lubiących rausz po chwili mają również wódkę czystą. Ale chyba nie o to chodzi. Barmani bardzo sympatyczni. Karty do All inclusive pozostawiane u barmana , oddawane na koniec, gdy wychodzisz, zapobiegają stolikom pełnym pustego szkła. To dla mnie plus i porządek.
Pokoje słabo wyciszone. Powiem tak, jak w większości hoteli. W nocy głośne zachowanie się bardzo niesie. Ale bez przesady.
Rzeczywiście przy odbiorze karty do pokoju od razu unikać numerów 601, 602 i tak pozostałych pięter. Pokoje w takim samym standarcie ale z widokiem na ścianę. Dobre może przy temperaturze plus 40 stopni, ogólnie unikać. No i pokoje z widokiem na morze to dopłata 30 euro na dobę. Nie tylko w tym hotelu. To hotel w mieście więc nie liczcie na widok z balkonu z przodu morze z tyłu szczyty gór. Choć są i je widać z wyższych pięter. Dla mnie było super. A może i ponownie tam zawitam.

7.7 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Ceniących spokój
Ogólne wrażenie 9.0
Położenie 10.0
Pokoje 2.0
Posiłki 10.0
Hotel 8.0

Zalety: Blisko morze , taras na dachu z basenem! Dużo obsługi mówi w języku polskim! Smacznie i duzoooo

Wady: Pokój z widokiem na ścianę

Opinia: Piękne miejsce super plaża 3 minuty oddalona ! Dużo i smacznie , taras na dachu bardzo fajny

6.9 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 7.8
Pokoje 6.3
Posiłki 10.0
Hotel 4.0
Ogólne wrażenie 6.0

Zalety: bardzo dobre jedzenie

Wady: brak jakiegokolwiek skrawka zieleni, miejsca spokojnego np do poczytania, brak polskich programów w telewizji

Opinia: pobyt czerwiec 2019 r. brak jakiegokolwiek skrawka zieleni, miejsca spokojnego np do poczytania, z pokoju miałam widok na ścianę budynku w odległości 4-5 m od okna,

9.3 opinia klienta z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania Polecam dla:
 • Par
 • Rodzin z dziećmi
 • Aktywnych
 • Nastawionych na zwiedzanie
Położenie 9.0
Pokoje 9.3
Posiłki 10.0
Hotel 9.0
Ogólne wrażenie 9.0

Zalety: blisko plaży

Opinia: hotel ok. obsługa miła. mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolacje.głodni nie chodziliśmy te dwa posiłki spokojnie wystarczały. jedzenia od \\\"groma.\\\" pokoje codziennie sprzątane. ogólne wrażenie bardzo dobre.

6.5 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Ogólne wrażenie 3.0
Położenie 10.0
Pokoje 3.0
Posiłki 10.0
Hotel 3.0

Zalety: Piękne położenie, pyszne jedzonko

Wady: Płatny widok, odpłatny dostęp do Internetu. W Polsce w podrzędnym hostelu wifi jest darmowe...

Opinia: Główną wadą hotelu jest fakt, iż w pokojach we wnęce na tyłach, a są takie 2 na każdym piętrze, ktoś władny w hotelu lokuje jedynie Polaków. Widok z takiego pokoju rozciąga się na dwa metry aż do ściany z betonu, a w nosdrzach czuć wonne zapachy prosto z kuchni. Pokoje jak dla służby. Zostaliśmy zaraz po przyjeździe w takich pokojach umieszczeni. Pokoje 501 i 502. Dziwnym trafem, co osobiście sprawdziłem, goście innej nacji (Anglicy, Francuzi, Hiszpanie i Niemcy) nie otrzymują takich pokojów i na każdym z pięter w tych pokojach są jedynie Polacy. Przeszedłem się po każdym z pięter. Wszyscy niezadowoleni, z różnych biur podróży. My poprzez wakacje.pl jechaliśmy z biura Coral/Wezyr. Z uwagi, że przyjechaliśmy do hotelu przed północą, nic nie załatwiliśmy odesłani na rano do managera. Nie mniej jednak usiłowałem skontaktować się z rezydentką, która pewnie z uwagi na późną porę nie odebrała połączenia, w związku z czym nie omieszkałem napisać do Niej sms-a, w treści którego wpisałem problem i opisałem go tak, jak było, czyli jako dyskryminację ze strony hotelu na tle narodowościowym, co jak mniemam jest przestępstwem. Rano niestety nie było managera, więc zatelefonowałem na numer alarmowy biura podróży gdzie Pani rozmówczyni załatwiła sprawę. Zmieniono nam pokoje, ale niesmak został. Czemu Polak musi się kłócić i czuć gorzej??? Dlatego nie polecam tego Hotelu, gdyż usiłowano nam zepsuć wakacje.

7.5 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 10.0
Pokoje 10.0
Posiłki 10.0
Hotel 1.0
Ogólne wrażenie 3.0

Zalety: Zaletą hotelu jest położenie oraz pyszne jedzenie.

Wady: Płatny widok i płatny internet. W Polsce podrzędny Hostel ma gratis wifi.

Opinia: Główną wadą hotelu jest fakt, iż w pokojach we wnęce na tyłach, a są takie 2 na każdym piętrze, ktoś władny w hotelu lokuje jedynie Polaków. Widok z takiego pokoju rozciąga się na dwa metry aż do ściany z betonu, a w nosdrzach czuć wonne zapachy prosto z kuchni. Pokoje jak dla służby. Zostaliśmy zaraz po przyjeździe w takich pokojach umieszczeni. Pokoje 501 i 502.
Dziwnym trafem, co osobiście sprawdziłem, goście innej nacji (Anglicy, Francuzi, Hiszpanie i Niemcy) nie otrzymują takich pokojów i na każdym z pięter w tych pokojach są jedynie Polacy. Przeszedłem się po każdym z pięter. Wszyscy niezadowoleni, z różnych biur podróży. My poprzez wakacje.pl jechaliśmy z biura Coral/Wezyr. Z uwagi, że przyjechaliśmy do hotelu przed północą, nic nie załatwiliśmy odesłani na rano do managera. Nie mniej jednak usiłowałem skontaktować się z rezydentką, która pewnie z uwagi na późną porę nie odebrała połączenia, w związku z czym nie omieszkałem napisać do Niej sms-a, w treści którego wpisałem problem i opisałem go tak, jak było, czyli jako dyskryminację ze strony hotelu na tle narodowościowym, co jak mniemam jest przestępstwem. Rano niestety nie było managera, więc zatelefonowałem na numer alarmowy biura podróży gdzie Pani rozmówczyni załatwiła sprawę. Zmieniono nam pokoje, ale niesmak został. Czemu Polak musi się kłócić i czuć gorzej??? Dlatego nie polecam tego Hotelu, gdyż usiłowano nam zepsuć wakacje.

9.8 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Rodzin z dziećmi
Ogólne wrażenie 10.0
Położenie 10.0
Pokoje 10.0
Posiłki 9.0
Hotel 10.0

Zalety: - czysto
- dobre jedzenie
- bardzo blisko plaży
- basen

Wady: Brak

Opinia: Bardzo przyjemny hotel, miła obsługa w dużej części mówiąca po polsku, fajny basen na górze hotelu.

7.1 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
 • Ceniących spokój
Położenie 10.0
Pokoje 9.0
Posiłki 4.0
Hotel 5.0
Ogólne wrażenie 6.0

Zalety: Położenie, polsko języczna obsługa w recepcji. Miła obsługa

Wady: Brak basenu, w opcji all inculusive posługiwanie się kartami, brak lodów w barach (trzeba płacić), brak białego sera czy jogurtu na śniadanie.

Opinia: Właśnie wróciliśmy z Pinedy. Byliśmy kilka razy w Grecji, a pierwszy raz w Hiszpanii. Byliśmy z biura Net Holiday. Opieka rezydentek super. Transfer z lotniska i na lotnisko bez zarzutu. We wrześniu w hotelu głównie emeryci z wielu krajów Europy. Pogoda była w kratkę. W czasie niepogody totalna nuda. Hotel blisko morza. Morze głębokie zaraz po wejściu. Duże fale - dla małych dzieci głębokość i fale to problem. Plaża żwirowa, czysta, zadbana. W hotelu na dachu jest maleńki basenik, od 0,6 m do 1,06 głębokości. Raczej do schłodzenia się. Hotel czysty zadbany. Pokoje codziennie sprzątane. Jedzenie - tak jak wszyscy narzekają na śniadania to prawda. Byłam zaskoczona brakiem białego sera, czy jogurtu na śniadanie. Natomiast jogurty były na obiad i kolację. Za lody w barach trzeba było płacić. Uciążliwe, według mnie, posługiwanie się kartami w barach, w restauracji w trakcie posiłków. Do obiadu, czy kolacji nie wypijesz zwykłej wody jak nie pokażesz karty. To ciągłe pamiętanie o tych kartach, masakra. Jedzenie, z wyjątkiem ubogich śniadań, może być. Codziennie ryby, dwa mięsa do wyboru, zupy dwa rodzaje, ale niesamowicie słone, warzywa, świeże owoce, makarony, sosy, słodkie ciasteczka. Niczego nie brakowało, ciągle donoszone. Każdy znajdzie coś dla siebie i głodny nie chodzi. Transfer na lotnisko mieliśmy o 18-tej. O godzinie 10-tej musieliśmy opuścić pokój. Do godz. 12-tej mogliśmy napić się jeszcze w barach. Później karty były zablokowane. Mogliśmy jeszcze skorzystać z obiadu do godz. 15-tej. Do 18-tej cały ten dzień był bardzo długi. Ogólnie oceniam ten hotel pozytywnie, ale drugi raz nie pojadę tam.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.