Wymagających klientów 33%
Nastawionych na zwiedzanie 33%
Szukających rozrywki 17%
66% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.
Zalety: Jedzenie
Widoki
Położenie blisko plaży
Obsługa
Opinia: Hotel położony bardzo blisko plaży oraz lini kolejowej którą można dojechać bardzo łatwo do Barcelony. Jedzenie bardzo smaczne, rozmaicone.
Opinia: Jeden z lepszych hoteli na Costa Brava, a na pewno w Santa Susanna. Ogromny wybór różnego rodzaju jedzenia, niektóre gorące potrawy przygotowywane są na bieżąco na Twoich oczach, kelnerzy i kelnerki na najwyższym poziomie. Pozostała część obsługi hotelu także prezentuje bardzo wysoki poziom. Pokoje przestronne, czyste, z balkonami są codziennie sprzątane. Do długiej i dość szerokiej plaży z gruboziarnistym piaskiem spacerkiem tunelem pod ulicą max. 10 minut. Zejście do morza nie jest najwygodniejsze - 3-4 metry od brzegu już jest głęboko. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne koleją podmiejską do Barcelony (1 godzina jazdy) lub na północ w stronę Girony i Figueres. Ogólnie hotel dla wymagających klientów, wart swej ceny.
Opinia: Problematyczne są pokoje na 5 piętrze skierowane na zachód gdyż wychodzą bezpośrednio na huczące wentylatory sąsiedniego hotelu, są również mniejsze i nie mają zadaszenia nad balkonem. My spędziliśmy w takim pokoju 2 godz. i zmieniliśmy na inny, hotel tego nie utrudniał a wręcz przeciwnie. Straciliśmy tylko tzw. boczny widok na morze, bo trudno zobaczyć morze z I piętra, ale za to było cicho. Gdyby nie ta zmiana, myślę że moja ocena byłaby diametralnie inna.
Opinia: Wrażenie z pobytu bardzo miłe. Pokój nie był zbyt duży ale miał ładne mebel, nie nosił śladów zniszczenia, i był czysty. Jedzenie podczas śniadań dobre a drinki za rozsądną cenę. Obsługa na poziomie.
Wielki minus natomiast za to że hotel obciążał za dosłownie wszystko. Gdyby mogli wprowadziliby pewnie jeszcze opłatę za oddychanie. A najlepsze jest to że na poczatku wyjazdu dopłaciliśmy do pokoju o podwyższonym standardzie a dostaliśmy normalny.
Opinia: Polscy pracownicy zatrudnieni w tym, hotelu przeklinają.
Opinia: Uwaga-w tym hotelu zatrudnieni są polscy pracownicy, wyrażający się bardzo wulgarnie zarówno do siebie jak i do kobiet turystek.. Pracownicy ci to dziewczęta i chłopcy wywodzący się z Jastrzębia Zdroju. Wstyd, że tak niekulturalni ludzie reprezentują nasz kraj. Pracują w kuchni, jeden z nich jest ratownikiem na basenie. Posiłki w tym hotelu są obfite, lecz niedosmakowane. Szkoda wydać pieniądze na hotel, który nie powinien ze względu na chamstwo polskich pracowników mieć ani jednej gwiazdki. Omijajcie ten hotel z daleka.
Facebook