« Powrót do listy opinii

Playa del Ingles

 
8.3

Na podstawie 40 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Szukających rozrywki  22%
Aktywnych  20%
Wymagających klientów  12%

Położenie 8.2
Rozrywka 8.2
Infrastruktura 8.7
Ogólne wrażenie 8.5

Wszystkie opinie

8.5 opinia z dnia
  Polecam dla:
 • Ceniących spokój
 • Szukających życia nocnego
Położenie 8.0
Rozrywka 8.0
Infrastruktura 8.8
Ogólne wrażenie 9.5

Zalety: Playa del Ingles. Rewelacja. Należy tylko przed dokonaniem rezerwacji sprawdzić półozenie apartamentu, hotelu. 6km plaży z pięknym piaskiem i wydmami. Dla lubiących samotnośc, wystarczy przejść od plazy 50 metró i "rozbic się " na któryms z urokliwych wydmowych pogórków. Dwie plaze -wyznaczone - dla nudystów, plaza dla gejów(:). Kto nie chce , nei musi, kto zas ma obawy , może w dyskrecji opalac się nago. Wieczorem, po 22 zaczyna się zycie nocne - 1-Jumbo- centrum tetniace zżyciem do 5 nad ranem.2- Cita, Sandi kilka innych, mnóstwo kawiarenek, barów, klubów muzycznych i klubów mneij lub bardziej erotycznych. My , po raz pierwszy odwiedziliśmy swingers klub -"sekret". I.. zabawa przepyszna. W cżesci ogólnej , bar, sala taneczna i zadnych wymogów co do strojów. Można, ale nie trzeba(!) zwiedzić inne pomieszcznia , sale, zamykane, otwarte, jacuzzi.. Warto, nawet nie bedac swingersem, bo atosfera super. Ogólnie polecamy, ale nie dla wypoczynku z małymi dziećmi!

Wady: dla miłośników ciszy i ontaktu z natura, za dużo i za gęsto hoteli.

Opinia: Będziemy tam wracać! Polecamy dla dojrzałych małżeństw , par, szuakjących wypoczynku na plaży i rozrywek w nocy.

9.0 Józefosław opinia klienta z dnia
 
Ogólne wrażenie 8.0
Położenie 10.0

Opinia: Autor nie dodał opinii tekstowej

9.0 Warszawa opinia z dnia
  Polecam dla:
 • Szukających życia nocnego
Ogólne wrażenie 9.0
Położenie 9.0

Opinia: Typowy kurort kanaryjski. Tylko mnóstwo hoteli, klubów i sklepów. Także dla lubiących sport. Można czasem znaleźć jakieś ciche miejsce i wtedy jest bosko.

9.0 Sokołów Podlaski opinia z dnia
  Polecam dla:
 • Szukających życia nocnego
Ogólne wrażenie 8.0
Położenie 10.0

Opinia: Bardzo głośne miejsce dla małolatów, lub podstarzałych lanserów. Dyskotek jest prawie tak samo dużo jak sklepów czy restauracji. Jeszcze te niewyżyte tłumy, które przyjeżdżają tutaj z okolicznych wiosek.
Pewnie gdybym miał 20 lat mniej to bym do nich dołączył, ale tak nie jest. Na pochwałę zasługuje piękna piaszczysta plaża. Momentami ma się wrażenie że jest on naprawdę złoty. Woda ciepła, delikatnie opadające dno.

8.5 Warszawa opinia z dnia
  Polecam dla:
 • Szukających życia nocnego
Ogólne wrażenie 8.0
Położenie 9.0

Opinia: Siemano.

Co do cen to nie do końca się zgodzę. My wyjechaliśmy z grupką przyjaciół i nie do końca mogliśmy sobie pozwolić na wszystko. Dla przykładu wynajęcie quadów było prawie o połowę tańsze jak wynajęcie skuterów wodnych. Jedzenie to zależy gdzie. Wiadomo że butki na plaży z fast foodem, zawsze będą tańsze do niektórych restauracji.

Miejsca ciekawe, to Maspalomas. Nawet nie trzeba wybierać się w daleką podróż żeby się tam dostać. Co do racji wynajmowania aut, popieram. Szczególnie jak jest się większą grupą i można podzielić koszty. To się naprawdę opłaca.

9.5 Katowice opinia z dnia
 
Ogólne wrażenie 10.0
Położenie 9.0

Opinia: Biorąc pod uwagę że to Hiszpania, kanary to ceny były zaskakująco niskie. Choćby ceny paliwa poniżej jednego euro za litr. Dlatego długo się nie namyślając postanowiliśmy wynająć samochód i odwiedziliśmy niemal wszystkie warte uwagi miejsca na wyspie.
Życie nocne zaczyna kwitnąć po godzinie 21. Należy się upewnić czy przypadkiem nasz hotel nie stoi gdzieś blisko nich.

9.5 Warszawa opinia z dnia
 
Ogólne wrażenie 9.0
Położenie 10.0

Opinia: Jest plaża nudystów ( dowiedzcie się która żebyście nie wparowali tam z dziećmi jak my), oprócz tego inne plaże są czyste, bez kamieni, sam piasek. Zejście do wody jest łagodne. Dużo młodych osób bawiących się do wczesnych godzin rannych. Bardzo dużo osób przesiadujących w restauracjach, lub zjeżdżających z innych pobliskich miejscowości żeby się pobawić. Dla nas nie małą atrakcją było wynajęcie buggy.

9.5 Szczecinek opinia z dnia
 
Ogólne wrażenie 9.0
Położenie 10.0

Opinia: Hm może nie ma nic do zwiedzania, ale wybierając się na Kanary trzeba być tego świadomym. Na miejscu było wszystko łącznie z starą dobrą Hard Rock Cafe. Myślałem że będzie drogo ale tutaj miłe zaskoczenie... Mogłem sobie pozwolić i na sporty wodne, codzienne jedzenie kolacji gdzieś na mieście. W Maspalomas możecie zobaczyć cudowne wydmy. Generalnie jest co robić. Polecam. I może to zobaczenia na jakiś wakacjach.

7.5 opinia klienta z dnia
  Polecam dla:
 • Szukających rozrywki
 • Aktywnych
 • Lubiących zwiedzać
 • Niewymagających
Położenie 8.0
Rozrywka 6.7
Infrastruktura 7.5
Ogólne wrażenie 7.5

Opinia: Autor nie dodał opinii tekstowej

9.6 opinia klienta z dnia
  Polecam dla:
 • Wymagających klientów
 • Szukających rozrywki
 • Aktywnych
Położenie 9.2
Rozrywka 10.0
Infrastruktura 10.0
Ogólne wrażenie 9.5

Opinia: Autor nie dodał opinii tekstowej

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.