« Powrót do listy opinii

Porto Azzurro ***

 
5.6

Na podstawie 11 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Ceniących spokój  43%
Nastawionych na zwiedzanie  29%
Niewymagających  29%

Jakość a cena

71% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Położenie 5.7
Pokoje 6.4
Posiłki 5.3
Hotel 4.7
Ogólne wrażenie 6.4

Wszystkie opinie

4.2 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 4.4
Pokoje 7.0
Posiłki 1.3
Hotel 4.0
Ogólne wrażenie 5.0

Zalety: Pokój z aneksem kuchennym był bardzo dobrze wyposażony.Blisko przystanku autobusowego.

Wady: Zdecydowanie odradzam hotel-po pierwsze przez cały pobyt w pokoju nie było internetu i telewizji ,choć w opisie jest!Trudno co wieczór przesiadywać w lobby hotelowym!!Recepcjonista 2 dnia stwierdził,ze czasami tak bywa-to CZASAMI trwał przez czały pobyt.Opcja ze śniadaniami porażka-składało się z 2 grzanek, 2 plasterków szynki i sera.Po 3 dniach pojawił się spaliny na czarno rogal,którego nie dało się zjeść-chyba ,że lubi się spaleniznę.

Opinia: Zdecydowanie odradzam hotel-po pierwsze przez cały pobyt w pokoju nie było internetu i telewizji ,choć w opisie jest! Trudno co wieczór przesiadywać w lobby hotelowym!!Recepcjonista 2 dnia stwierdził,ze czasami tak bywa-to CZASAMI trwał przez cały pobyt.Opcja ze śniadaniami porażka-składało się z 2 grzanek, 2 plasterków szynki i sera.Po 3 dniach pojawił się spaliny na czarno rogal, którego nie dało się zjeść-chyba ,że lubi się spaleniznę .Pokój z aneksem kuchennym jest wystarczający do robienia samodzielnie posilków.

3.4 opinia klienta z dnia
  Oferta przewyższyła moje oczekiwania
Położenie 5.2
Pokoje 3.0
Posiłki 2.5
Hotel 2.8
Ogólne wrażenie 2.0

Opinia: Pokoje w suterenie,po interwencji zamiana na inny.Lazienki bardzo brudne,nigdy nie sprzatane. Sniadania nie smaczne,bekon jak zelowka,jajecznica nie zjadliwa. Czesto brakowalo bulek. Telewizory chyba pierwszej edycji, brak suszarki na wyposazeniu. Szczerze nie polecam.

8.0 Warszawa opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Pokoje 8.0
Posiłki 8.0
Położenie 10.0
Hotel 6.0
Ogólne wrażenie 10.0

Opinia: Spędziłam w tym hotelu tydzień sierpniowy, pogoda trudna do wytrzymania bo żar lał się z nieba ale ten hotel jako jeden z nielicznych hoteli o 3 gwiazdkowym standarcie ma indywiodualnie sterowaną klimatyzację, co dla nas było b. ważne. Raz wyłączylismy klimę i po 3 godzinach obudziliśmy się z lepcy od potu i zaraz włączylismy ją z powrotem ciesząc się, że mamy ja w pokoju. W pokoju jest wiatrak przysufitowy dla tych co klimy nie lubią. Korzystalismy z oferty Neckermanna więc pokój hotelowy mielismy jak należy - przestronny , czysty nienagannie sprzatany. Nie spotkałam w swojej częsci ani jednego robaka. Hotel nie jest luksusowy ani przesadnie błyszczący, z pewnością mógłby być ładniejszy ale za te cenę absolutnie nie mogę narzekać. Jedzenie dobre, śniadania pod Anglików i Niemców bo oni przeważnie tam rezydują. Kolacje bardziej urozmaicone, choć brakowało mi kuchni z owocami morza, ale na to można wyskoczyć we własnym zakresie. Plaży nie ma , jest port, basen jest tuż obok, ale mały do 1, 5 m . Ale tuż po wyjściu z hotelu jest przystanek busa nr 48 na piaszczystą plazę w Melieha Bay, gdzie jak na warunki Malty plaża z dużą ilością piachu, ciepłą wodą. Do Valety jedzie autobus nr 45. Malta jest na tyle mała,że mozna ją objechać samemu nie trzeba korzystać z wycieczek ofrowanych przez Neckermana. Są one dobrze zorganizowane ale b. drogie, a bilet na Malcie przewaznie kosztuje 1,16 E. W tym hotelu jest sklep ale raczej zapyziały, obok jednak po zejściu z hotelu nadół w lewą stronę ok. 400m jest sklep czynny od rana bez sjesty z potrzebnymi artykułami. Hotel oceniam naprawdę jako niezły, obsługa zyczliwa, największym ignorantem dla nas okazał się młody rezydent Neckermana, który ograniczył się do zaoferowania wycieczek, a potem go nie było. Nawet my samu dzwonilismy doń żeby się dowoeiedzieć kiedy bus obiera nas spod hotelu w dzień wyjazdu. Uwaga ta jest istotna dla osób, które nie radzą sobie z językiem angielskim lub niemieckima będą skazani na to,że sami musza sobie wszystko załatwić bo rezydent nie angazuje się w te sprawy i nie bywa na dyzurach. nam nie był potrzebny do niczego, bo sami dawalismy sobie radę więc z odpowiedzialności a mogę wydać dobrą opinię o hotelu.

7.1 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Ceniących spokój
Położenie 6.0
Pokoje 8.0
Posiłki 7.5
Hotel 7.2
Ogólne wrażenie 8.0

Opinia: Autor nie dodał opinii tekstowej

6.8 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Ceniących spokój
  • Nastawionych na zwiedzanie
Położenie 7.6
Pokoje 8.5
Posiłki 6.5
Hotel 4.8
Ogólne wrażenie 8.0

Opinia: Autor nie dodał opinii tekstowej

3.6 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Niewymagających
Położenie 3.6
Pokoje 3.5
Hotel 3.6
Ogólne wrażenie 4.0

Opinia: Należy upewnić się czy wybierając z oferty apartament będziemy w Porto Azzurro czy Porto Del Sol tuż obok.Klimatyzacja zapewniana we wszystkich ofertach to bzdura,chyba że tak ktoś pojmuje skrzypiący wiatrak.Suszarka absolutniie nie do zdobycia ponieważ mimo ofert też jej nie ma.Basen ogólnie jest publiczny.Siłownia zasługuje na osobiste naoczne oględziny-TRAGEDIA-potargane,pourywany,pourywany,zniszczony nie sprawny sprzęt.Basen w środku zaniedbany.Dla zainteresowanych posiadam zdjęcia.

6.9 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Ceniących spokój
  • Nastawionych na zwiedzanie
  • Niewymagających
Położenie 6.8
Pokoje 7.5
Posiłki 8.0
Hotel 5.6
Ogólne wrażenie 8.0

Opinia: Autor nie dodał opinii tekstowej

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.