« Powrót do listy opinii

Binderhausl **

 
4.0

Na podstawie 1 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Położenie 5.0
Pokoje 5.3
Posiłki 4.5
Hotel 1.6
Ogólne wrażenie 4.0

Wszystkie opinie

4.0 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 5.0
Pokoje 5.3
Posiłki 4.5
Hotel 1.6
Ogólne wrażenie 4.0

Zalety: Blisko centrum miasteczka.
Spokojna okolica.
Mały pensjonat.

Wady: Właściciele niewidoczni, bez energii, entuzjazmu.
Brak zainteresowania gośćmi.
Parking nieodśnieżony (śnieg po kolana).
Pokój wilgotny.

Opinia: Lokalizacja bardzo przyjemna, nieduża odległość od wyciągów narciarskich. Mały pensjonat, z potencjałem, ale jakby umierał. Smutno i bez energii. Całkowity brak zainteresowania ze strony właścicieli. Parkingi pensjonatów obok zadbane, odśnieżone. Przy naszym zaspy śniegu po kolana, trudny wyjazd i "radź sobie sam łopatą".
Ładny widok z balkonu. Pokój mały, ale sympatyczny, jednak wilgotny. Mieliśmy kłopoty ze spaniem. Sąsiedzi z innych pokoi również. Żyła wodna...? Pokoje czyste, codziennie sprzątane.
Wyżywienie w formie all inclusive bardzo ubogie. Śniadania: jajka, kiepskiej jakości wędlina, dobry żółty ser, muesli. ogórek kiszony, pomidor, jogurt.
Kolacja zamawiana w trakcie śniadania, jedna z trzech opcji do wyboru. W zestawie zupa, danie główne (często mocno słone) i deser (lody z pudełka, naleśniki, mus z owoców, sałatka owocowa).
Na lunch pakiet: bułka bez masła, z plastrem kiepskiej wędliny. W trakcie śniadania można sobie kanapkę urozmaicić. Do tego owoce (jabłko lub pomarańcza), małe czekoladki i mały sok w kartoniku. Ogólnie - słabo.
Dla nas pobyt był miły, bo spędzony razem. Niestety hotelu nie polecam, bo nie chodzi o wyposażenie, czasem kiepskie jedzenie, ale o to, że nie ma w nim życia. Nie chodzi również o imprezy, ale o zadbanie właścicieli o nastrój i gości.
Nie ma również co liczyć na rozbudowaną infrastrukturę narciarską. W ofercie skipassu najlepszy wyciąg to Jenner. Dwuosobowa gondolka na sam szczyt, ze stacją pośrednią. Stoki wąskie, raczej strome, ale z bardzo małą ilością ludzi. Zero kolejek i tłoku.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.