« Powrót do listy opinii

Dormotel Atlantique *****

 
5.4

Na podstawie 31 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Ceniących spokój  19%
Rodzin z dziećmi  16%
Aktywnych  6%

Położenie 5.7
Pokoje 5.8
Posiłki 5.4
Hotel 4.4
Ogólne wrażenie 4.6

Wszystkie opinie

2.1 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Ogólne wrażenie 1.0
Położenie 4.0
Pokoje 1.0
Posiłki 1.0
Hotel 2.0

Wady: Brudny i zaniedbany hotel. Brak ręczników, brak papieru toaletowego w pokojach. Sprzątający nie sprzątają dobrze pokojów.

Opinia: Najgorszy hotel na wyspie. Brudny, jedzenie zepsute, barmani myją jednorazowe kubki po napojach i podają w nich kolejny raz napoje. Klimatyzacja wyłączona w całym hotelu. byliśmy tam od 26 czerwca do 10 lipca 2014r. Okropny hotel. NIE POLECAM! Tunezja jest piękna, ale ten hotel wyjatkowo zaniedbany. To jest opinia ponad 200 Polaków którzy też byli tam razem z nami.

6.7 opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 8.0
Pokoje 6.5
Posiłki 7.0
Hotel 5.2
Ogólne wrażenie 6.0

Zalety: bardzo duży basem,przeważnie pusty

Wady: brak przekąsek między posiłkami,bar przy basenie-porażka,ciągłe braki w alkoholach,sokach,napojach

Opinia: zgadzam się z poprzednimi opiniami o tym hotelu,chociaż za taką cenę zdaję sobie sprawę,że nie można za dużo wymagać,byliśmy pod koniec czerwca i chyba przynajmniej woda w basenie była jeszcze ok
chciałabym wspomnieć tylko o biurze sun&fun i rezydentce,do której mam zastrzeżenia
w przeddzień wylotu powiadomiła odlatujących do Poznania i Wrocławia,że mamy przesunięty wylot z rannych na wieczorne(powiesiła pisemną notatkę),ale mamy zgodę na przebywanie w pokojach i opcję all do końca pobytu-na następny dzień Pani rezydentka pojawiła się o godzinie 11.50 i powiadomiła tych których oczywiście spotkała,że mamy opuścić pokoje do godziny 12(kartka z poprzedniego dnia zniknęła i pojawiła się nowa)na moją skargę przy wylocie Pani skwitowała,że oprócz naszego hotelu ma jeszcze cztery inne!zwykłe chamstwo i tyle

3.8 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 3.8
Pokoje 3.0
Posiłki 5.8
Hotel 3.0
Ogólne wrażenie 3.0

Zalety: Bardzo duży czysty basen, wolne leżaki na plaży i przy basenie, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie...i to by było na tyle

Wady: brudno, pokoje nie sprzątane generalni e po wymeldowaniu, BRAK KLIMATYZACJI w większości pokoi, restauracji i holach, rozcieńczany na maksa alkohol, plaża z glonami.

Opinia: Byliśmy razem z małymi dziećmi w tym hotelu od 26.0.2014 do 10.07. Po zameldowaniu otrzymaliśmy pokój w którym była 1 dostawka (na 2 dzieci) bez pościeli, poduszki i bez klimatyzacji! W łazience brak papieru toaletowego, łazienka w ogóle nie była wymyta po poprzednich \"lokatorach\", ręczniki obdarte, zżółknięte. Potem dostaliśmy drugi pokój - wysprzątany i z klimatyzacją. Alkohol rozcieńczany na maksa - oprócz piwa. Kubki jednorazowe były wyciągane z kosza i myte (szczególnie tak robili w barze przy basenie). Obsługa kiepska - barmani jakby z łaską podawali napoje. Wiecznie brak było tonicu do Ginu. Animacje jakieś tam były...ale szału nie ma. Przynajmniej dzieci się świetnie bawiły na minidisco. Plaża okropna z glonami, niby piaszczysta, ale ubita jakby chodziło się po glinie (na szczęście za mostem jest piękna piaszczysta plaża, ale trochę trzeba iść). Pozostaje basen - nie można się tu do niczego przyczepić. Jednym słowem - ten hotel czasy swojej świetności ma już dawno za sobą - wymaga generalnego remontu. Acha w recepcji ciągle brakowało dinarów i nie można było wymienić waluty. Jedzenie nam smakowało, było duże i rozmaite...brakowało nam przekąsek typu frytki, pizza, naleśniki między posiłkami - w zamian co jakiś czas była stawiana kawa lekko zeschłe drożdżówki i stęchłe bułki. Na spotkaniu organizacyjnym ogółem ludzie zszokowani mówili, że jakby chcieli hotel 3 gwiazdkowy to wybrali by taki tylko, że to kosztowałoby ich 1000 zł taniej. Polecam wyprawę do farmy Krokodyli - taxi 3,50 dinara, a stamtąd niedaleko na lagunę.

1.9 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 3.4
Pokoje 2.0
Posiłki 1.0
Hotel 1.0
Ogólne wrażenie 1.0

Zalety: brak

Wady: tylko wady

Opinia: Całkowicie zgadzam się z opinią Ani. Mogę dodać jeszcze, że mnóstwo karaluchów. Napoje proszkowane i słabo dostępne. Kawa dostępna tylko w lobby, gdzie obchodzą ramadan, więc jak opalacie się na plaży do żeby napić się kawy trzeba założyć wieczorowy strój, bo przy basenie i na plaży nie ma. Nawet ten hotel ma naklejone na obiekcie 5 gwiazdek gwarantuję wszystkim , że gwiazdek brak. Brak kultury ze strony personelu, kantor o którym piszą nie istnieje, gdyż każdego dnia mówią , że nie mają waluty. Sun & Fun to naciągacze tylko oni z Polski współpracują z tym hotelem o czymś to świadczy. Szanujące się biuro nie wyśle tam żadnego swojego klienta.

2.0 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 4.6
Pokoje 1.0
Posiłki 1.0
Hotel 1.0
Ogólne wrażenie 1.0

Zalety: żadne!!!!

Wady: ten hotel ma tylko wady!

Opinia: Czujemy się oszukani przez biuro sun&fun, zapłaciliśmy za wypoczynek dwutygodniowy i obiecano nam że hotel spełnia warunki hotelu czterogwiazdkowego. Niestety na miejscu okazało się, że hotel nie zasługuje nawet na dwie gwiazdki. To co się rzuca pierwsze w oczy to potworny wszędzie brud, wszystko się lepi od tego brudu.
Pokoje tragiczne-nie działająca klimatyzacja, niesprzątane, sprzątanie polegało na dodaniu rolki papieru toaletowego. Armatura w łazienkach odpadająca, zagrzybiałe fugi i myte toalety i umywalki.
Jedzenie mało urozmaicone, codziennie to samo. Notoryczna kolejka do naleśników i omletów ponieważ Pani robiła omlety na jednej małej patelni jednocześnie smażąc po dwa naleśniki. Brak klimatyzacji w restauracji, poplamione i brudne obrusy, niedomyte talerze i sztuce. Już nie wspomnę o pladze much krążącej nad talerzami z owocami. Jogurty nieświeże, chleb z pleśnią.
Woda w basenie była koloru zielonego z powodu nieczyszczenia basenu od początku roku, dopiero interwencja u rezydentki spowodowała wymianę filtrów i sypanie chlorem - woda odzyskała kolor niebieski i można było w końcu zobaczyć dno basenu. Leżaki i parasole stare, brudne, pordzewiałe. Kafelki na basenie zapiaszczone i nigdy nie myte.W barze na basenie notorycznie brak piwa i napoi.
Plaża brudna, mnóstwo glonów i odchodów psów. Prośba o posprzątanie zakończyła się tym, że pracownik hotelu po prostu zakopał kupę psią w piasku!!!!
Woda w butelkach dostępna tylko po 20 wydzielana po jednej butelce na osobę.
Obsługa niemiła, obrażająca się jeżeli zwróci się uwagę, kiepsko mówili po angielsku.
Generalnie odradzamy, były to nasze najgorsze wakacje, z których po raz pierwszy cieszyliśmy się ze już wracamy do domu. Nie dajcie się nabrać na tą ofertę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7.0 opinia z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Rodzin z dziećmi
Położenie 7.2
Pokoje 8.5
Posiłki 7.0
Hotel 5.6
Ogólne wrażenie 8.0

Zalety: Bardzo ładny obiekt.Wnętrze stylizowane jak Titanic.
Duże i przestronne wnętrza.Blisko miasteczka. Łatwy dojazd tanimi taksówkami.

Wady: Niestety hotel lata świetności ma za sobą. Wymaga remontu.Szkoda bo posiada przepiękny kryty basen, spa.

Opinia: Generalnie w hotelu mało się przebywa. Ważne, że łóżko było b. wygodne i duże. Działała klimatyzacja. Pokój był codziennie sprzątany. Ręczniki wymieniane.Hotelowy bar pozostawiał wiele do życzneia. Po 20-tej prawie wszystko było "finisch". Plastikowe kubki, brak lodu.

9.4 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Aktywnych
Położenie 9.2
Pokoje 8.5
Posiłki 10.0
Hotel 9.8
Ogólne wrażenie 10.0

Zalety: duży hotel, blisko plaża, miła obsługa

Wady: mogła by być lepsza klimatyzacja

Opinia: Bardzo duży hotel, miła obsługa, z którą można sie porozumieć bez znajomości języka. Duży wybór jedzenia, nie można narzekać na jego brak. Duży basen, blisko plaża naprawdę super hotel. Animatorzy super. w Hotelu cały czas się coś dzieje, naprawdę nie ma na co narzekać.! :)

5.3 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 4.4
Pokoje 7.5
Posiłki 5.5
Hotel 4.2
Ogólne wrażenie 3.0

Zalety: bliskośc plaży , wielkośc pokoi,

Wady: brud w pokojach, w restauracji, w windzie, na basenie, wszedzie palenie tytoniu, brak lodu w barach, monotonne śniadania, brak przekąsek, brak kawiarek, automatów do soków, brak animacji dla dzieci,

Opinia: Hotel nie powinien mie wiecej jak 3 *, wszedzie brud, sprzątanie pokoi to wymiana 2 reczników na 7, i dołożenie rolki papieru, nie odkurzany pokój wogóle, wszedzie papierosy, brak lodu w barach, drinki ok 20oC, w całym hotelu brak automatów do kawy i napojów, Przez 7 dni na sniadanie zawsze to samo. kilku osobowa kolejka za kawa( jeden automat) za jajecznicą( jeden człowiek smaży, za chlebem - jedno stanowisko, za sokami - jedno stanowisko)nie ma wogóle jakichkolwiek przekąsek, ( przepraszam były przekaski - 10 cm bagietki z pomidorem i serem zawiniete w folie i wydawane ok 15 w odległosci 200 m od basenu)o frytkach i lodach dla dzieci zapomnij, obsługa traktuje Polaków jak zło konieczne, w hotelu ok 90 % to Polacy, nikt tutaj nie zna polskiego. rezydenci jak zwykle tylko do sprzedania wycieczki, zapomnij o restauracji a la carte. to fikcja, 2 godziny przy normalnej kolacji tylko z obsługa 1 kelnera na ok 60 osób, alkohol o mocy makimum 20%. o plaży nie wspominam bo to urok Djerby - algi, ale sprzataja więc może kiedys bedzie lepiej. w hotelu nie ma żadnych butików, nie ma żadnych usług, fikcja, spa działa na 1/10 , animacje to tylko aerobic w wodzie , piłka siatkowa i wodna.

7.6 opinia klienta z dnia
  Oferta sprostała moim oczekiwaniom Polecam dla:
  • Ceniących spokój
Położenie 8.6
Pokoje 9.3
Posiłki 7.5
Hotel 4.0
Ogólne wrażenie 8.0

Zalety: bardzo dobra lokalizacja przy plaży.

Wady: zbyt dużo wodorostów na plaży. animatorzy zbytnio spoufaleni z gośćmi.

Opinia: olbrzymi obiekt położony przy plaży posiada wszystko co powinien posiadać. kuchnia wiadomo inna niż polska ale ilość i jakość wystarczająca. brak natrętnych sprzedawców . w czerwcu na pewno nie wszystkie usługi uruchomione bo w hotelu na 300 pokoi znajduje się ok. 150 osób w tym prawie sami polacy. niezbyt trafny dobór animatorów którzy zbytnio spoufalają się z gośćmi ale to też fina turystów. cena 1290. zł. jest bardzo atrakcyjna i za te pieniądze nie ma co wymagać więcej. chętnie tam jeszcze wrócę

1.0 opinia klienta z dnia
  Oferta nie sprostała moim oczekiwaniom
Położenie 1.0
Pokoje 1.0
Posiłki 1.0
Hotel 1.0
Ogólne wrażenie 1.0

Zalety: brak jakichkolwiek zalet - tego nie mozna nawet nazwac hotelem, nadaje sie jedynie do zamkniecia

Wady: Same wady

Opinia: To nasz drugi dzien w tym ,,hotelu\'\'. Reklamacje zglosilismy zaraz po przyjezdzie na miejsce. Czekamy az rezydentka laskawie przeniesie nas do innego obiektu - jednak jak na razie pani duzo mowi a nic nie robi. Wszedzie brud taki ze mozna sie przykleic. Nie wierzcie w nic co mowia w biurze podrozy. Nie mozna korzystac z plazy bo na brzegu leza sterty alg. Woda w morzu dramat - przy niej nasz Baltyk jest krystalicznie czysty. Brak klimatyzacji w pojach i na terenie calego obiektu. Na plazy same kupy ko i i wielbladow. O reczniki i papier toaletowy trzeba dopominac sie w recepcji !!! Snack bary istnieja tylko w ofercie hotelu, w reczywistosc to trzy termosy z kawa i kilka suchych bulek ze sniadania. Restauracje a\' la carte nie istnieja. Winy wylaczane sa zaraz o 22 wiec to pokoi na drugim pietrze trzeba sobie dojsc. Brak jakiego kolwiek zielonego ogrodu opisanego w ofercie. Dla turnusow przyjezdzajacy po godz. 20 czekaja tylko 2 kanapki bo cala kuchnia jest zamknieta. Po 21 nic juz sie nie dostanie do jedzenia - trzeba czekac do rana. Opcja all nie istnieje - to jakas pomylka. Nie ma zadnego baru na plazy. Na terenie calego obiektu nie mozna kupic wody, woda w butelkach rozdawana jest dopiero po 20-ej. Wyzywienie dramatyczne - kolejki na stolowce ciagna sie w nieskonczonosc. Codziennie praktycznie to samo. Kucharze przychodza na sale i zlewaja jedzenie do pojemnikow jak w chlewie. Reczniki tak szare ze scierki do podlogi wygladaja lepiej. Caly obiekt ,, sprzataja\" tylko 3 osoby !!!!!!! Piaszczysta plaza z oferty byla tu moze jakies 20 lat temu. Zostalismy oszukani przez wakacje.pl - kobieta sprzedajaca nam wycieczke tak zachwalala ten hotel ze dalismy sie nabrac. Pierwszy i ostatni raz pojechalismy z sun& fun. Zaraz po przyjezdzie skladamy reklamacje. Najgorsze jest to ze musimy tu jeszcze byc 12 dni a organizator nie kwapi sie z przeniesieniem nas do innego hotelu. PORAZKA!!!!! Przestrzegamy wszystkich przed przyjazdem tutaj.

100% bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twojej płatności elektronicznej gwarantuje firma eCard.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.