7.9

Na podstawie 4 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Ceniących spokój  50%
Szukających życia nocnego  50%

Położenie 8.5
Rozrywka 5.4
Infrastruktura 5.8
Ogólne wrażenie 7.7

Wszystkie opinie

6.9 opinia klienta z dnia
  Polecam dla:
  • Ceniących spokój
Położenie 8.0
Rozrywka 5.4
Infrastruktura 5.8
Ogólne wrażenie 9.0

Zalety: Szeroka piaszczysta plaza, morze z powolnym spadkiem - tak, ze do nawet 50metrów od plaży jest po szyję. Temperatura wody, zamykana od 19:00 ulica, która staje się deptakiem.

Wady: Dla mnie nie ma wad. Jeżdżę do Bibione od 1997 roku. Widzę rozbudowę, przemiany - część sklepów przejęli Chińczycy, potem Hindusi. Dawniej mnóstwo Polaków, Rosjan, obecnie Austriaków, Czechów, Słowaków, Rosjan i trochę Polaków i Niemców.

Opinia: Rada dla wybierających się do Bibione. Jeśli nie lubicie hałasu to wybierzcie apartament nawet 500m od morza - będzie spokojniej (w szczególności wieczorem). Ja korzystam najczęściej z apartamentów agencji arcobaleno - może nie są jakieś super komfortowe ale za to w fajnym miejscu, ze spożywczym ILDI pod nosem. Rzadko kiedy ktoś hałasuje pod domem. Co mnie urzeka - plaża, woda, zapach pinii i że wieczorem jest gdzie pospacerować. Dla mnie dobre miejsce wypadowe do zwiedzania, Wenecji, Pizy, Florencji a z Polski niedaleko

8.5 PIEKARY ŚL. opinia z dnia
 
Ogólne wrażenie 8.0
Położenie 9.0

Opinia: POLECAM POBYT W BIBIONE RODZINOM Z DZIEĆMI BYLISMY TAM JUZ DWA RAZY I PEWNIE JESZCZE WROCIMY.

8.0 Zielona Góra opinia klienta z dnia
  Polecam dla:
  • Szukających życia nocnego
Ogólne wrażenie 8.0
Położenie 8.0

Opinia: Bibione jest super! Byłam tam 2 razy i zapewne wkrótce wrócę. Piękna plaża, dużo sklepów i restauracji, a do tego można wszystko obejść na pieszo. Ceny niezbyt wygórowane.

8.5 Wodzisław śl. opinia z dnia
 
Położenie 9.0
Ogólne wrażenie 8.0

Opinia: Miejscowość idealna na wczasy z dziećmi. Naprawdę można świetnie wypocząć, nigdy się nie nudziłam podczas pobytu-wiele atrakcji. Plusem są parasole i leżaki na plaży(bardzo często w cenie pobytu).Obsługa w agencji(Europa)-wręcz doskonała.POLECAM.

6.5 Tychy opinia z dnia
 
Ogólne wrażenie 4.0
Położenie 9.0

Opinia: Wieje komerchą. Leżaki na plaży są masakrycznie drogie. Jedynym wyjściem jest plażowanie w tradycyjny sposób. Sklepów, hoteli, restauracji i barów etc jest jak na mój nawet za dużo. Na pewno nie jest to miejsce dla mnie. Ok lubie jak jest gdzie zjeść, gdzie się pobawić ale bez przesady.

0.0 Legnica opinia z dnia
 

Opinia: Miejscowość typowo turystyczna, dla osób, którym nie przeszkadzaja fale i tłumy turystów w sezonie. Praktycznie same hotele i pensjonaty plus zaplecze komercyjne. Niewątpliwym atutem jest niesamowita szeroka i piaszczysta plaża oraz bliskość cudownej Wenecji. Ja byłam w marcu 2009 r. była cisza i słychac było tylko szum morza, a Włosi dopiero przygotowywali się do rozpoczęcia sezonu.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.