Twoje dane są u nas bezpieczne

Możesz spokojnie jechać na wakacje, bezpieczeństwo Twoich danych ma dla nas najwyższy priorytet! W każdym momencie, nawet leżąc na hamaku pod palmą na rajskiej plaży gdzieś na końcu świata, możesz je dowolnie edytować za pomocą poniższego formularza.

Podaj swoje dane, żebyśmy mogli Cię odnaleźć w naszej bazie:


Imię

Nazwisko

Telefon

E-mail

Powiedz, co chcesz zrobić ze swoimi danymi:


Masz prawo w dowolnym momencie stwierdzić, że nie chcesz dostawać od nas ofert. Zachęcamy jednak do pozostania z nami w kontakcie. Stałym Klientom dajemy znać o największych zniżkach i najlepszych promocjach.

  • Nie chcę dostawać e-maili z ofertami
  • Nie chcę dostawać telefonów z ofertami.
  • Nie chcę dostawać materiałów reklamowych w formie tradycyjnej.

Masz prawo zażądać ograniczenia przetwarzania danych, np. kiedy zgłaszasz sprzeciw wobec przetwarzania danych i czekasz na wydanie decyzji w tej sprawie albo jeśli zauważysz, że dane są nieprawidłowe i nie chcesz, żebyśmy z nich korzystali w czasie, kiedy będziemy weryfikować Twoje zgłoszenie.

Wpisz poniżej, jakie dane mamy przestać przetwarzać.

Masz prawo do sprostowania danych, na przykład jeżeli w naszej bazie są niepoprawne lub nieaktualne informacje o Tobie. Pamiętaj, żeby zawsze podawać nam tylko te dane, które są niezbędne do świadczenia usług.

Wpisz poniżej, jakie dane chcesz zmienić. Uwaga! Zmiana danych w tym formularzu nie ma wpływu na aktualne rezerwacje. Jeśli chcesz zmienić swoje dane jako uczestnika wyjazdu, skontaktuj się z doradcą Wakacje.pl.

Masz prawo przenieść swoje dane osobowe. My, jako ich administrator, dostarczymy Ci je w uzgodnionym formacie (domyślnie będzie to plik csv), a Ty przekażesz je nowemu administratorowi.

Wpisz poniżej, jakie dane mamy przesłać.

Masz prawo do usunięcia danych, na przykład jeśli Twoje dane nie są już niezbędne do celów, dla których je zebraliśmy lub chcesz wyrazić sprzeciw wobec ich dalszemu przetwarzaniu w jakimkolwiek celu.

Wpisz poniżej, jakie swoje dane chcesz usunąć i dlaczego. Uwaga! Pamiętaj, że są sytuacje, w których nie będziemy mogli od razu usunąć Twoich danych. Na przykład, jeśli masz zarezerwowaną wycieczkę, to będziemy ich potrzebowali do jej rozliczenia.

Masz prawo otrzymać od nas dotyczące Twojej osoby dane, które przetwarzamy, i przekazać je innemu administratorowi.

Wpisz poniżej, jakie dane chcesz od nas otrzymać i w jakiej formie - elektronicznej, czy tradycyjnej? Uwaga! Jeśli chcesz dane dostać pocztą tradycyjną, wpisz także adres, pod który mamy je wysłać.

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych. Kiedy to zrobisz, jako administrator nie będziemy już mogli z nich korzystać do określonych celów.

Możesz wnieść sprzeciw wobec:

  • przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego usług własnych.
  • świadczenia usług na rzecz użytkowników, w tym także dopasowywanie usług do potrzeb użytkowników, analizowania i udoskonalania usług oraz zapewnianiu bezpieczeństwa usług.
  • pomiarów statystycznych.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.