Pomoc - bezpieczeństwo

Czy cena wycieczki zawiera koszty ubezpieczenia?

Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych każdy uczestnik wyjazdu musi być ubezpieczony. O ile ubezpieczenie nie jest zawarte w cenie wyjazdu, masz obowiązek uiszczenia dodatkowej opłaty ubezpieczeniowej. Możesz także ubezpieczyć się dodatkowo we własnym zakresie wykupując ubezpieczenie od chorób przewlekłych bądź ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Nasi Konsultanci poinformują Cię o dodatkowych możliwościach wykupienia ubezpieczenia.

Jak postępować w przypadku nagłego wypadku podczas wakacji?

W razie wypadku należy zgłosić się do najbliższej palcówki medycznej. Prosimy koniecznie skontaktować się z przedstawicielem biura, który pomoże w udzieleniu jak najskuteczniejszej pomocy.

Czy podczas wyjazdu należy zachować szczególną ostrożność przy spożywaniu posiłków?

Tak. Biorąc pod uwagę różnorodność flory bakteryjnej w różnych częściach świata należy zachować szczególną ostrożność. Zwłaszcza podczas pobytu poza granicami Europy wskazane jest zwrócenie uwagi na higienę oraz pochodzenie produktów spożywczych.

Czy można bez żadnych obaw pić przegotowaną wodę lub napoje z lodem?

Nie, nie można. Bez obaw możemy spożywać tylko wodę butelkowaną.

Czy należy poddać się szczepieniu przed wyjazdem do egzotycznego kraju?

W zależności od miejsca naszego wypoczynku sugerujemy sprawdzenie czy należy się poddać szczepieniu. Proponujemy dokonania weryfikacji na stronie http://www.szczepieniadlapodrozujacych.pl i kontakt z lekarzem. W przypadku wyjazdu do krajów basenu Morza Śródziemnego takie szczepienia nie są wymagane. W każdym wypadku, gdyby zachodziły obawy w tym zakresie, prosimy o zadanie pytania naszym Konsultantom.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.