Pomoc - jak rezerwować

System wyszukiwania i rezerwacji jest prosty, nowoczesny i intuicyjny. Jego działanie zostało przewidziane w taki sposób, aby rezerwacja i zakup wycieczki był szybki, łatwy i skuteczny, a forma płatności bezpieczna i dostosowana do Twoich możliwości.

Pierwszy krok

W pola wyszukiwarki wpisz docelowe miejsce wyjazdu, termin oraz ilość osób wyjeżdżających na wakacje. Możesz także zaznaczyć wiek dzieci poprzez zaznaczenie boksa ?z dziećmi?? i wybór ich wieku. Następnie klikasz przycisk: Szukaj

Drugi krok

Pojawia się lista z ofertami, którą możesz zawężać do tych, które są najbliżej Twoich oczekiwań. Po lewej stronie od listy znajdują się filtry z możliwymi opcjami wyjazdu. Na tym etapie, możesz dokonać wyboru oferty, a klikając w nazwę wycieczki lub przycisk: Sprawdź, zobaczyć szczegóły danej wycieczki.

Trzeci krok

Jeśli będziesz chciał dokonać wstępnej i niezobowiązującej do zakupu rezerwacji, wystarczy kliknąć przycisk: Rezerwuj. Na ekranie pojawi się formularz rezerwacji, w którym poprosimy o podanie: danych osoby dokonującej rezerwacji oraz danych osób towarzyszących w wakacjach. W polu: Twoje uwagi możesz wpisać pytania lub życzenia dotyczące oferty którą właśnie wybrałeś.
Wypełniony formularz zostanie automatycznie przesłany do odpowiedniej osoby w Centrum Rezerwacji, która od tego momentu będzie Twoim opiekunem i pomoże Ci w załatwieniu pozostałych formalności. W każdej chwili możesz połączyć się telefonicznie z naszym Konsultantem dzwoniąc pod numer infolinii 0 801 005 010. Nasz Konsultant pomoże Ci wybrać ofertę wyjazdu turystycznego oraz udzieli wsparcia przy dalszych niezbędnych formalnościach.

Czwarty krok

Po potwierdzeniu dostępności miejsc i ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty prześlemy Ci drogą e-mailową dokumenty dotyczące rezerwacji. Należy je sprawdzić i czytelnie podpisać, a następnie odesłać na podany przez naszego Konsultanta adres e-mail.

Prosimy o dokonanie zapłaty za rezerwację na nasz rachunek bankowy:

ING Bank Śląski S.A.: 80 1050 1764 1000 0090 3019 2760,

Bilety lotnicze i dokumenty podróżne będą czekały w punkcie odpraw na lotnisku. Konsultant po zaksięgowanej wpłacie za rezerwację prześle Ci potwierdzenie dokonania rezerwacji, które należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko.

Piąty krok... to już wakacje

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Centrum Rezerwacji
telefon: 0 801 ­555 401
e-mail: rezerwacje@easygo.pl

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.