Pomoc - rezerwacja

Dokonanie rezerwacji nic nie kosztuje, czy tak jest na pewno?

Rezerwacje dokonane na stronie EasyGo.pl są rezerwacjami bezpłatnymi. Rezerwacja staje się skuteczna dopiero po opłaceniu zaliczki bądź całości kwoty za imprezę turystyczną zgodnie z warunkami uczestnictwa.

Czy mogę zrezygnować z zakupionej wycieczki i jakie są koszty takiej rezygnacji?

Istnieje możliwość rezygnacji z zakupionej wycieczki jednak może się to wiązać z pewnymi kosztami. Każdorazowo prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa organizatora wycieczki, które są integralną częścią każdej umowy i dokładnie określają warunki rezygnacji z zakupionego wyjazdu. Link do warunków uczestnictwa znajdziesz w prawej kolumnie przy każdej ofercie lub jako załącznik w e-mailu z dokumentami przesłanymi przez naszego Konsultanta.

Ile mam czasu na zapłatę po dokonaniu wstępnej rezerwacji oferty?

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji skontaktuje się z Tobą nasz Konsultant, który potwierdzi dostępność oferty oraz wskaże najdogodniejszy termin dokonania wpłaty. Termin uzależniony będzie od daty wyjazdu oraz ilości miejsc na daną imprezę turystyczną. Najlepiej dokonać płatności zaliczki w dniu rezerwacji, gdyż tylko ta wpłata gwarantuje nam skuteczną rezerwację wycieczki.

Czy mogę zrobić kilka rezerwacji, a ostatecznie wybrać tylko jedną?

Możesz dokonać kilku niezobowiązujących, wstępnych rezerwacji. Nasi Konsultanci pomogą Ci w wyborze najlepszej z dostępnych ofert.

Czy rezerwacje dokonane na stronie internetowej są online?

Wszystkie rezerwacje wycieczkowe dokonane na stronie internetowej są sprawdzane pod względem dostępności miejsc w systemie rezerwacyjnym. Na chwilę obecną system rezerwacji nie jest systemem online. Dokładamy wszelkich starań by oferty pokazywane na naszej stronie były dostępne.

Czy podczas dokonywania rezerwacji moje dane osobowe są bezpieczne?

Pracujemy z zachowaniem najwyższych standardów mających wpływ na bezpieczne i właściwe przetwarzanie Twoich danych osobowych. Każdy z naszych Konsultantów jest zobowiązany do nie ujawniania i nie rozprzestrzeniania Twoich danych osobowych w myśl obowiązującej go umowy o poufności danych.

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.