Litwa

stolica:Wilno
powierzchnia:65 200 km2
ludność:3 620 756
język:litewski (popularny także polski, rosyjski)
waluta:lit (LTL)
zasilanie:220 V
Sprawdź oferty

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Litwy do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Szczepienia, służba zdrowia

Obowiązkowe szczepienia ochronne nie są wymagane. Obywatele RP płacący składki na NFZ mają prawo do korzystania na Litwie z opieki medycznej w ramach ubezpieczenia.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że międzynarodowy przewóz pasażerów przez porty lotnicze, porty, autobusy i transport kolejowy został wznowiony od 10 czerwca do krajów (UE, EOG, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii), w których w ciągu ostatniego 14-dniowego łącznego okresu przypada nie więcej niż 15 nowych przypadków na 100 000 mieszkańców. Loty można wznowić do krajów (UE, EOG, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii), w których w ciągu ostatniego 14-dniowego łącznego okresu nie ma więcej niż 25 nowych przypadków na 100 000 mieszkańców.

Wybierz inny kraj

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.