Niemcy

powierzchnia:357 021 km2
ludność:82 797 408
język:niemiecki
waluta:euro (EUR)
zasilanie:220 V
Sprawdź oferty

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Federalnej Niemiec do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie, pozwalającym stwierdzić tożsamość.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Podróżujący wybierający się do Niemiec mogą spotkać się z następującymi utrudnieniami:
1) Pasażerowie przybywający z państwa członkowskiego nienależącego do strefy Schengen nie mogą wjechać na terytorium Niemiec.
2) wszyscy Podróżni mogą spotkać się z wzmożonymi kontrolami osób na lotniskach i na granicach oraz obowiązkiem przestrzegania procedur prewencyjnych oraz sanitarno-zdrowotnych wprowadzanych przez lokalne włade.
Z punktu widzenia epidemiologicznego Generalny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do Niemiec (Nadrenia Północna-Westfalia).
W przypadku osób przebywających na terenie Niemiec Generalny Inspektor Sanitarny zaleca zachowanie szczególnych środków ostrożności i unikanie dużych skupisk ludzkich.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Wybierz inny kraj

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.