Singapur

stolica:Singapur
waluta:dolar (SGD)
Sprawdź oferty

Paszporty

Wymagana ważność paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy.

UWAGA: Obywatele RP chcący podróżować po regionie Azji Południowowschodniej na paszportach tymczasowych powinni pamiętać o ważności paszportu (minimum 6 miesięcy) oraz o obowiązku posiadania wiz (w przypadku podróży do Indonezji i Malezji). Ze względu na często zmieniające się przepisy i dużą uznaniowość we wpuszczaniu obcokrajowców posługujących się paszportami tymczasowymi odradzamy podróżowanie po Azji Południowowschodniej na podstawie tych dokumentów.

Szczepienia, służba zdrowia

Przy wjeździe do Singapuru nie są wymagane żadne świadectwa szczepień.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerowie podróżujący jako goście krótkoterminowi nie mogą tranzytować ani wjeżdżać do Singapuru.
- Nie dotyczy to powracających mieszkańców Singapuru (obywateli Singapuru, stałych mieszkańców lub posiadaczy długoterminowych przepustek (w tym posiadaczy przepustki roboczej, legitymacji studenckiej, legitymacji zastępczej i długoterminowej). Jeśli przebywali w prowincji Hubei (Chiny), w ciągu ostatnich 14 dni zostaną poddani kwarantannie przez 14 dni po wjeździe do Singapuru. W przypadku innych osób zostanie im wydane 14-dniowe powiadomienie o pobyt w domu (SHN) po wjeździe do Singapuru.
- Nie dotyczy to pasażerów z listem "ZWOLNIENIE Z OGRANICZENIA W ODWIEDZENIACH KRÓTKOTERMINOWYCH OD WEJŚCIA DO SINGAPURU W OPARCIU O PODSTAWY MEDYCZNE" wydanym przez Ministerstwo Zdrowia Singapuru. Zrzeczenie musi być ważne przez 14 dni od daty zatwierdzenia i jest ważne tylko raz. Pasażerowie ci nadal podlegają obowiązującym wymogom wjazdu i kontroli bezpieczeństwa w punktach kontrolnych Urzędu Imigracyjnego i Kontrolnego (ICA).
Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Wybierz inny kraj

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.