kod oferty: EG-705777

Alaska i Zachodnia Kanada ***

Lokalizacja: Kanada » Wyc. objazdowe »
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 22.06.2023
Cena od: 27 305 zł 17 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Alaska i Zachodnia Kanada ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Prestige Tours od 27 305 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 22.06.2023       Powrót z:  Anchorage 09.07.2023
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: według programu  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Prestige Tours o tej ofercie

***

Kanada/Ottawa

Tytuł wycieczki

ALASKA i ZACHODNIA KANADA 19 DNI

Główne atrakcje

• Wycieczka na niedźwiedzie w Katmai NP

• Park Narodowy Denali - ostoja dzikich zwierząt i wspaniałe góry

• Widoki na Czugacz, Alaska Range i Wrangel St. Elias - góry Dalekiej Północy

• Rejs po fiordach Parku Narodowego Kenai

• Banff i Jasper - najpiękniejsze parki narodowe Kanady

• Góry Skaliste i Droga Lodowców"

• Wyspa Vancouver - próba obserwacji wielorybów i niedźwiedzi

• Pięknie położone miasto Vancouver

• Spacery górskie z wodospadami, jeziorami i lodowcami w tle

• "Klimatyczne" miejscowości Alaski

O wycieczce

Alaska przyciąga samotników, miłośników natury, ludzi uciekających przed gwarem miast, szukających spokoju pośród dzikiej i oszałamiającej przyrody. Przyciąga też nas, turystów, pragnących zobaczyć to miejsce. Podobnie parki narodowe Zachodniej Kanady - po prostu olśniewają i przytłaczają pięknem. Znajdziemy się w środku dzikich miejsc z bezkresnymi lasami i górami, dosłownie poczujemy przyrodę.

Podczas wycieczki na Alaskę i do Kanady nie nastawiamy się na zwiedzanie miast, choć siłą rzeczy znajdą się one na naszej trasie.

Nie spędzamy dni wyłącznie w busach, gdyż zaplanowane przejazdy lądem nie są ekstremalnie długie, a dystans z zachodniej Kanady na Alaskę pokonujemy samolotem. Znajdujemy za to dużo czasu na spacery i łatwe trekkingi. Wspaniała przyroda i świetnie wytyczone ścieżki dają ku temu wiele możliwości.

Wycieczka "Alaska i Kanada" daje nam możliwość wzięcia udziału w fascynujących rejsach. Każdy z nich jest ciekawy i każdy inny. Rejs po fiordach Kenai na Alasce włączyliśmy w cenę, dwa rejsy w Kanadzie, które dają nam dużą szansę (ale nie pewność) spotkania z wielorybami i niedźwiedziami znalazły się poza ceną wyprawy. Opisy tych rejsów znajdziecie w szczegółach programu.

Podczas tej wyprawy mamy opcjonalną możliwość skorzystania z wielkiej atrakcji, jaką jest lotnicza eskapada do Parku Narodowego Katmai. Miejsce to jest znane z występowania wielkiej liczby niedźwiedzi, które w spektakularny sposób polują na migrujące łososie. Należy pamiętać, że wiele miesięcy przed wyjazdem może już nie być możliwości zarezerwowania wycieczki na niedźwiedzie w Katmai w wyniku braku miejsc.

Dobre warunki noclegowe zapewniają należyty wypoczynek w większości miejsc, choć w mniejszych miejscowościach zdarzy się też zakwaterowanie w prostszym hotelu lub motelu. Trzeba mieć jedna świadomość, że wyjazd należy do aktywnych, a plan zwiedzania mamy dosyć bogaty.

Wycieczka może pozostawić uczucie niedosytu, ale jest na tyle długa, by odczuć wspaniałą atmosferę Alaski i Zachodniej Kanady. Poznamy jej zadziwiających mieszkańców, długobrodych dziwaków, samotników, jednak bardzo uczynnych, gdy ktoś potrzebuje pomocy.

Grupy Prestige Tours wyjeżdżają w ten piękny zakątek świata już od kilkunastu lat.

Program wycieczki

Dzień 1

Wylot

Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie. Szczegółowa informacja o zbiórce i godzinie odlotu jest podana w Prestige Book", który otrzymuje każdy uczestnik wycieczki. Wylot z przesiadką do Anchorage na Alasce. Po przylocie przejazd do hotelu i odpoczynek.

Dzień 2

Seward

Po należytym odpoczynku ruszamy na eksplorowanie Alaski. Czeka nas stosunkowo krótka podróż na południe. Pierwszym celem jest jezioro Portage, które powstało zaledwie sto lat temu na skutek wycofywania się lodowców. Podziwiamy tam surową panoramę gór i widok na lodowce. Wkrótce potem wjeżdżamy na półwysep Kenai. Kontynuujemy podróż aż do portowego miasteczka Seward, gdzie nocujemy w hotelu.

dystans drogowy dnia - 140mil

Dzień 3

Rejs - Park Narodowy Kenai Fjords

Kolejny dzień wyprawy na Alaskę jest bardzo ciekawy. Wybieramy się w wielogodzinny rejs po alaskańskich fiordach. Mamy okazję znaleźć się w niezwykłym Parku Narodowym Kenai Fjords. Oglądamy bajkowy krajobraz i lodowce schodzące potężnymi jęzorami wprost do morza. Z pewnością zobaczymy foki i bogate życie Północy. Czasem z pokładu można dostrzec orki. Zdarzało się, że podczas tego rejsu dostrzegaliśmy nawet niedźwiedzie.

Po rejsie powrót do Anchorage, gdzie przenocujemy.

dystans drogowy dnia - 130mil

Dzień 4

Talkeetna I Droga Do Denali

Wyruszamy tym razem na północ, w głąb Alaski, najdzikszego i największego stanu USA. Dojeżdżamy do miejscowości Eklutna. To tutaj będziemy mieć niebywałą okazję do spotkania prawosławnych Indian. Zobaczymy ich cerkiew i specyficzny cmentarz. Są to wszystko relikty panowania na Alasce Rosjan. Dalej poruszając się wzdłuż rzeki Susitna osiągamy małą miejscowość Talkeetna. Wielu z nas pamiętam serial Przystanek Alaska". Właśnie na tej alaskańskiej miejscowości wzorowali się twórcy filmu, choć ku naszemu rozczarowaniu film nawet nie był kręcony na Alasce. Talkeetna została założona podczas gorączki złota, a dziś chętnie jest odwiedzana przez turystów i wspinaczy z całego świata. Zbliżamy się w rejon masywu Denali (McKinley), najwyższej góry kontynentu. Nocleg w rejonie Denali.

dystans drogowy dnia - 180mil

Dzień 5

Park Narodowy Denali

Zwiedzanie Parku Narodowego Denali. To prawdziwa uczta dla miłośników górskich krajobrazów i dzikiej zwierzyny. Nie jest to ogród zoologiczny i nie możemy być niczego pewni, ale mamy wielką szansę dostrzec niedźwiedzie grizzly, których żyją tu setki. Liczbę niedźwiedzi czarnych, łosi, czy karibu szacuje się na tysiące. Mieszka tu też kilkanaście stad wilków i wiele innych zwierząt. Tego dnia musimy zatem mieć przygotowane nasze aparaty fotograficzne z dobrym zoomem, gdyż zdjęcia mogą być wyjątkowe. Pod wieczór czeka nas jeszcze stosunkowo krótka podróż do Fairbanks, najdalej wysuniętego na północ punktu na naszej trasie.

Dystans drogowy dnia poza parkiem - ok. 120mil

Dzień 6

Fairbanks I Chena Hot Springs

Rano zwiedzanie Fairbanks. Choć to leżące nad rzeką Chena miasto jest trzecim co do liczby ludności skupiskiem na Alasce, ma charakter małej miejscowości. Miasto przeżyło okres krótkiego rozwoju na początku XIX wieku podczas gorączki złota. W tutejszym Parku Pionierów zgromadzono pamiątki z tego fascynującego okresu. Wyjazd 60mil za miasto do gorących źródeł (Chena Hot Springs). Kąpiel w ciepłej wodzie, relaks i możliwość spacerów - tak będzie wyglądać nasze popołudnie. Powrót do Fairbanks na nocleg.

dystans drogowy dnia - 120mil

Dzień 7

Droga Przez Alaska Range

Kontynuujemy naszą wycieczkę na Alaskę. Po wyjechaniu z miasta podróżujemy drogą biegnącą na południe. Jadąc wzdłuż rzeki Delta, przecinamy pasmo gór Alaska (Alaska Range). Rzeka ta obfituje w ryby. Być może przez chwilę spróbujemy swoich sił w wędkowaniu. Przystajemy nad jeziorami i w punktach widokowych. Szlak przebiega przez niemal bezludną okolicę. Po kilku godzinach jazdy jesteśmy już blisko potężnego masywu górskiego Wrangel St. Elias. Nocleg w hotelu lub w domkach.

dystans drogowy dnia - ok. 260mil

Dzień 8

Valdez I Góry Czugacz

Wycieczka do portu Valdez, która jest okazją do zagłębienia się w góry Czugacz odgradzające wybrzeże Alaski. Trasa prowadzi przez przełęcz Thompsona (855m n.p.m.). Wprawdzie nie jest to duża wysokość, ale na Alasce klimat jest surowy, a miejsce słynne jest jako najbardziej śnieżne w całym stanie. Śnieg może tu zalegać jeszcze w lecie. Po drodze przystaniemy też przy ładniejszych wodospadach i będzie kolejna okazja do spaceru. Miasteczko Valdez jest malowniczo położonym portem, który ma znaczenie strategiczne ze względu na terminal ropociągu transalaskańskiego. W Valdez zachęcamy do obiadu składającego się ze słynnych tu ryb i owoców morza. Pod wieczór powrót na nocleg.

dystans drogowy dnia - ok. 250mil

Dzień 9

Dolina Matanuska

Przejazd doliną rzeki Matanuska w kierunku Anchorage. Wspaniałe alaskańskie krajobrazy urzekają dosłownie każdego. Droga biegnie obok lodowca Matanuska, który widzimy z drogi. Na sam lodowiec można w jednym miejscu w łatwy sposób wejść po uiszczeniu opłaty, gdyż jest to obszar prywatny. W końcu zbliżamy się do Anchorage, zataczając alaskańską pętlę. Po południu mamy czas na zakupy pamiątek lub atrakcje kulinarne, z których słynie Anchorage, największe miasto Alaski. Nocleg w Anchorage.

dystans drogowy dnia - ok. 180mil

Dzień 10

Niedźwiedzie Nad Brook Falls - Opcjonalnie

Od czerwca do września na znajdujących się około 200mil od Anchorage Brooks Falls gromadzą się liczne niedźwiedzie polujące na migrujące łososie. Obszar ten jest chroniony u utworzono tu Katmai National Park. Proponujemy jednodniową wycieczkę lotniczą i możliwość znalezienia się w tym fascynującym miejscu. Podczas wycieczki na niedźwiedzie w Katmai z tarasów widokowych można znakomicie obserwować i fotografować ten niezwykły spektakl. Najwięcej niedźwiedzi gromadzi się w okresie od końca czerwca do końca lipca, niemniej można je zwykle zobaczyć też w sierpniu i wrześniu. Wycieczka lotnicza do Katmai National Park jest poza ceną wyjazdu i zwykle miejsca na nią wyczerpują się wiele miesięcy przed wyjazdem. Wycieczka ta odbywa się bez udziału naszego pilota. Dalsze informacje dotyczące tej aktywności znajdują się w punkcie uwagi".

Osoby, które nie biorą udziału w lotniczej wycieczce na niedźwiedzie w Katmai National Park, mają do wykorzystania dzień wolny w Anchorage. Kolejny nocleg w stolicy Alaski.

Dzień 11

Lot Do Vancouver

Pierwsza część naszej wycieczki - "Alaska" dobiega końca. Opuszczamy Alaskę, by skierować się do Vancouver na zachodnie wybrzeże Kanady. Po przylocie i zakwaterowaniu zwiedzanie. Spacer po centrum miasta, które określa się jako najpiękniej położone w Kanadzie. Chodzimy po Downtown z najważniejszymi gmachami, Canada Place, historyczna dzielnica Gastown z takimi reliktami przeszłości, jak zegar parowy. Nocleg w hotelu w Vancouver.

Dzień 12

Wyspa Vancouver I Victoria

Przejazd do portu i rejs promem na wyspę Vancouver. Z pokładu promu możemy docenić nadzwyczajne położenie miasta wciśniętego między góry i morze. Po dopłynięciu kierujemy się do położonego nad oceanem portu Victoria. Victoria jest urokliwym miastem pełnym pubów, restauracji, galerii i interesujących gmachów pamiętających czasy kolonialne. To jest Kanada, jakiej nie znamy i nie spodziewamy się.

Przejazd przez wyspę Vancouver w stronę otwartego oceanu. Celem dzisiejszego dnia jest zachodnie wybrzeże nad otwartym oceanem. Wycieczka prowadzi nas w coraz dziksze ostępy, zobaczymy wspaniałe lasy i wybrzeże. Nocleg na wyspie Vancouver.

dystans drogowy dnia - 280km

Dzień 13

[Rejs Na Niedźwiedzie" Oraz Rejs Na Wieloryby"

w]

Dzisiejszym dniu można wziąć udział w jednym z nich, a nawet w obydwu rejsach. Uwaga, cena wycieczki nie obejmuje rejsów, a zapisy na nie są możliwe w zależności od dostępności miejsc i powinny być dokonywane jak najwcześniej.

Poranny rejs niewielką łodzią mający na celu obserwacje niedźwiedzi trwa około 2 - 3 godziny. Podczas tej eskapady wykorzystujemy czas odpływu, kiedy to niedźwiedzie czarne wędrują po brzegu, szukając pożywienia pod skałami. Szansa zaobserwowania niedźwiedzi (baribali) jest bardzo duża, ale nie ma gwarancji ich zobaczenia. Znajdziemy się bowiem w zupełnie dzikim miejscu, a nie w ogrodzie zoologicznym. Podczas tej wycieczki mamy też szansę zobaczyć wiele gatunków ptaków w tym bieliki amerykańskie, foki i lwy morskie, a nawet wilki.

Kolejny, popołudniowy rejs ma na celu obserwację wielorybów, w które obfitują okoliczne wody. Od kwietnia do czerwca trwa sezon na walenie szare, które osiągają długość 14metrów. Zimą rozmnażają się one w ciepłych wodach Meksyku, następnie migrują blisko brzegów Kanady w drodze do zimnych, ale bogatych w pożywienie wód Alaski. Niektóre osobniki stają się rezydentami i żerują wzdłuż wybrzeża Wyspy Vancouver przez całe lato! Ponadto często obserwuje się niezwykle fotogeniczne humbaki, a także drapieżne orki. Oczywiście nigdy nie wiadomo, który z gatunków ogromnych ssaków uda się znaleźć i z jakiej odległości będziemy mogli je podziwiać. Kolejny nocleg w hotelu na wyspie Vancouver.

Dzień 14

Droga Do Whistler

Powrót do portu i rejs na stały ląd. Dalsza droga biegnie wzdłuż fiordu Howe Sound do wodospadu Shannon. Podchodzimy bezpośrednio pod ten potężny wodospad. Następnie jedziemy do stacji narciarskiej Whistler. Nocujemy w tym górskim miasteczku, które było miejscem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2010 roku.

dystans drogowy dnia - 310km

Dzień 15

Droga W Góry Skaliste I Wells Grey

Po opuszczeniu Whistler trasa wycieczki do Kanady biegnie przez coraz dziksze tereny. Czeka nas długi dzień. W mijanych miejscowościach daje się też zauważyć ludność indiańską. Podróż fragmentem drogi nr 1, głównym szlakiem łączącym wschód kraju z zachodem. Przerwa w podróży w mieście Kamloops, ważnym i historycznym miejscu na trasie Canadian Pacific Railway, kolei, która połączyła w XIX w. wschodnie i zachodnie wybrzeże. Znajdziemy tu szereg interesujących, historycznych budynków. Postoje w ciekawszych miejscach urozmaicają nam ten dalszy przejazd. W końcu docieramy do podnóża Gór Skalistych, które są już dobrze widoczne. Jeżeli czas pozwoli jeszcze tego samego popołudnia zwiedzimy Wells Gray Provincial Park z widowiskowym wodospadem Helmcken. Wells Gray to duży, dziki obszar, odczuwamy tu prawdziwą Kanadę pachnącą żywicą". Nocleg po drodze w motelu.

dystans drogowy dnia - 420km

Dzień 16

Góry Skaliste - Park Narodowy Jasper

Wkrótce po wyruszeniu na trasę zatrzymujemy się w Little Hell's Gate, miejscu, gdzie rzeka Frazer zwęża się i płynie kanionem. Przełomy można doskonale zobaczyć z tarasów widokowych. Wjazd na obszar parku Mt. Robson w najwyższą część Gór Skalistych. Podróż przez dzikie i piękne obszary. Zatrzymujemy się na sesje fotograficzne i pikniki na świeżym powietrzu. Przekraczamy główny grzbiet Gór Skalistych i dojeżdżamy do granicy stanu Alberta. Wjazd w obręb Parku Narodowego Jasper, dla wielu najpiękniejszego parku Kanady. Nocleg w rejonie Jasper.

dystans drogowy dnia - ok. 320km

Dzień 17

Droga Lodowców

Podróż jedną z najpiękniejszych dróg świata, tzw. Drogą Lodowców. Wypatrywanie licznych stad karibu i innych zwierząt. Postój na przełęczy, tu mamy okazję do pięknego i łatwego spaceru do czoła lodowca. Dojazd do malowniczego Lake Louise, ze schodzącym do samego jeziora lodowcem Victoria w Parku Narodowym Banff. Nocleg w górach w rejonie Canmore, miejsca rozgrywania wielu konkurencji z czasów igrzysk olimpijskich w pobliskim Calgary. Canmore to idealne miejsce na łatwe trekkingi. Wytyczono tu szlaki turystyczne z widokiem na pobliski skalisty szczyt Three Sisters.

dystans drogowy dnia - 300km

Dzień 18

Canmore I Wylot Z Calgary

Rano czas na krótki trekking w okolicach Canmore. Wyjazd do bliskiego już Calgary, dużego miasta położonego na równinach. Ewentualne zwiedzanie Calgary uzależnione jest od godziny wylotu. Wieczorem lub po południu wylot z przesiadkami do Polski.

Dzień 19

Przylot Do Polski

Powrót do Warszawy na lotnisko Chopina.

Zniżki

4% ceny - dodatkowa zniżka dla Przyjaciół Biura (definicja Przyjaciela Biura jest zawarta w Uwagach o Podróżowaniu). Zniżki naliczane są od ceny podstawowej (poza obowiązkową dopłatą płatną na miejscu). Single bez dopłaty - w przypadku braku możliwości dokwaterowania i przy zapisie minimum 6miesięcy przed wycieczką.

Ceny promocyjne stosowane są tylko w przypadku wczesnych rezerwacji.

Liczba miejsc w promocyjnej cenie ograniczona.

I rata - 20% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu

II rata - dopłata do 50% ceny - 95 dni przed datą wyjazdu

III rata - dopłata do 100% ceny - 45 dni przed datą wyjazdu

Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

świadczenia

• Bilety lotnicze na całej trasie;

• Bagaż nadawany;

• Przejazd busami na całej trasie;

• Rejs w rejonie Parku Narodowego Kenai, prom na wyspę Vancouver;

• Wstępy do parków narodowych i obiektów wg programu;

• Noclegi (pokoje 2-osobowe z łazienkami) wg programu w motelach, hotelach lub domkach ok. 3 * (wg oceny biura);

• Śniadania (w hotelach, kafeteriach lub pakiety śniadaniowe);

• Ubezpieczenie KL, NNW, bagaż;

• Polski pilot (pilot spotyka grupę na lotnisku w Warszawie i pozostaje z nią do wylotu z Calgary);

Cena nie obejmuje

• Obowiązkowa dopłata na miejscu w wysokości 1100 USD (ostatnia rata wyjazdu płatna na miejscu) obejmująca część świadczeń;

• Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, ubezpieczenie od chorób przewlekłych;

• Pozostałe wyżywienie, napoje do posiłków;

• Koszt wizy lub oplata ESTA niezbędna do wjazdu do USA;

• Opcjonalna lotnicza wycieczka na niedźwiedzie nad Brook Falls w Katmai NP na Alasce i wszystkie koszty z nią związane;

• Opcjonalny rejs na wieloryby" w Kanadzie;

• Opcjonalny rejs na niedźwiedzie" w Kanadzie;

• Ewentualna dopłata do pokoju 1-osobowego;

Uwagi

Orientacyjna liczba uczestników 6 - 16;

Każdy uczestnik otrzymuje przed wyjazdem Prestige Book", zbiór informacji praktycznych pomocnych w przygotowaniu się do podróży;

Wyżywienie na bieżąco organizuje pilot. Posilamy się w lokalnych barach i restauracjach, a także od czasu do czasu zaopatrujemy się w supermarketach;

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie;

W związku z wprowadzeniem ruchu bezwizowego dla obywateli polskich istnieje obowiązek rejestracji w systemie ESTA (Electronic System For Travel Authorization) przed wjazdem do USA (najpóźniej 72 godziny przed podróżą). Formularz jest dostępny na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov/esta/. Należy posiadać wydrukowaną kopię potwierdzenia złożenia wniosku i mieć ją gotową do okazania na lotnisku w Polsce, w portach przesiadkowych i w USA. Ostateczna decyzja o wpuszczeniu do USA podejmowana jest na granicy. Biuro nie ponosi kosztów wynikających z ewentualnej odmowy wpuszczenia na terytorium USA;

Zalecamy też wcześniejsze sprawdzenie, czy po 1marca 2011 nie odwiedzili Państwo kraju uznanego przez USA za problematyczny" np. Irak, Iran czy Korea Północna, Jemen lub inne wg aktualnych przepisów. W takim przypadku istnieje konieczność posiadania ważnej wizy do USA.

Udział w wycieczce lotniczej: Niedźwiedzie w Parku Narodowym Katmai" wymaga odpowiednio wczesnej rezerwacji z powodu ogromnego zainteresowania i częstym brakiem wolnych miejsc. Wycieczka powinna być zarezerwowana w momencie rezerwacji całego wyjazdu. Biuro zastrzega sobie okres 10 dni na potwierdzenie możliwości udziału w wycieczce lotniczej po dokonaniu wpłaty za nią. Orientacyjny koszt tej wycieczki wraz z podatkami: 1300 - 1400 USD/os. Wycieczka może być odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych i wtedy następuje zwrot jej kosztów. Wycieczka odbywa się bez polskiego pilota. W okresie, w którym proponujemy wyjazd, niedźwiedzie są zwykle licznie obecne, ale gdyby nastąpiła anomalia i nie byłoby ich w dniu wycieczki, organizator nie zwraca żadnych kosztów.

Opcjonalne rejsy w Kanadzie (wieloryby oraz niedźwiedzie) powinny być zarezerwowane minimum 3miesiące przed wyjazdem z powodu możliwej trudnej dostępności miejsc. Orientacyjny koszt każdej z tych wycieczek to 150 - 200 USD/os.

Biuro zastrzega sobie prawo przesunięcia o maksimum 1 dzień terminu wycieczki lub jej wydłużenia o nocleg tranzytowy bez dodatkowych kosztów zgodnie z aktualnymi rozkładami lotów;

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 18 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.