kod oferty: EG-637384

Adlina Apartment Hotel Coogee ****

Zdjęcia  |  Mapa  
Lokalizacja: Australia » Nowa Południowa Walia » Sydney
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 22.06.2021
Cena od: 8 398 zł 8 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Adlina Apartment Hotel Coogee ****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Konsorcjum Biur Podróży od 8 398 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 22.06.2021       Powrót z:  Sydney 30.06.2021
Cena za pokój
Apartament dwuosobowy wyżywienie: własne  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Konsorcjum Biur Podróży o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Golf
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Oferty egzotyczne
 • Basen kryty
 • Blisko lotniska

Położenie

Doskonale usytuowany na jednym z najpiękniejszych przedmieść przy plaży w Sydney, Adina Apartment Hotel Coogee znajduje się zaledwie 200metrów od plaży Coogee. Spaceruj po wybrzeżu, pływaj w oceanie lub obserwuj wschody słońca o poranku.

Dzielnica Spot znajduje się w pobliżu hotelu i szczyci się kinem w stylu art deco oraz doskonałą kolekcją kawiarni, restauracji i barów. W pobliżu znajdują się także najważniejszych obiekty sportowe, w tym tor wyścigowy Royal Randwick Racecourse i Sydney Cricket Ground. Tylko 20minut od lotniska w Sydney i 30minut autobusem do CBD.

Pokoje

Nadmorski hotel oferuje 86 przestronnych i stylowych apartamentów typu studio, jedno- i dwupokojowych, w których można odpocząć i cieszyć się wakacjami. W pełni wyposażona kuchnia i pralnia, bezpłatne WiFi oraz filmy w pokoju, dzięki którym poczujesz się jak w domu. Poćwicz w siłowni z widokiem na kryty basen z podgrzewaną wodą lub zrelaksuj się w saunie po dniu pełnym wrażeń.

Do dyspozycji gości

Parking na miejscu ułatwi pobyt, szczególnie gościom biznesowym korzystającym z zaplecza konferencyjnego. Hotel oferuje dwie sale konferencyjne, salę spotkań biznesowych idealną na mniejsze uroczystości lub salę teatralną na większe uroczystości.

Recepcja w Adina Apartment Hotel Coogee Sydney jest otwarta codziennie od 7.00 do 23.00. Jeśli planują Państwo przyjazd lub wyjazd poza tymi godzinami, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu omówienia ustaleń. Bezpłatne nieograniczone, szybkie WiFi z prędkością 1mb / s dla maksymalnie czterech urządzeń na pokój. Opcja szybszej aktualizacji dla nieograniczonej liczby urządzeń dostępna w cenie 9,95 AU dziennie.

Hotel wyposażony w własną siłownię, podgrzewany kryty basen czynny od 6.00 do 22.00.

Cena zawiera

Bilet lotniczy Warszawa - Sydney - Warszawa z przesiadką, bagaż rejestrowany, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7/12 nocy (standardowe godziny zameldowania i wymeldowania), wyżywienie zgodnie z ofertą, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjną opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny 13 zł/osoba, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/osoba.

Cena nie zawiera

Wizy wjazdowej do Australii, dodatkowego wyżywienia, wydatków własnych, wszelkich świadczeń nie ujętych w punkcie "cena zawiera".

Uwagi

1. Przy wjazdach do Australii wymagana jest wiza. Konsorcjum.pl pośredniczy w jej załatwianiu (koszt 100 PLN/ os.). Wymagane dokumenty to wypełniony formularz wizowy i skan strony ze zdjęciem z paszportu, ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu. Po więcej informacji dotyczących pośrednictwa wizowego zapraszamy www.wizowanie.com

2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą

3. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres "letniej przerwy wakacyjnej") obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot, które wymagają wcześniejszego potwierdzenia),

4. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego (do indywidualnej kalkulacji)

5. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2% wartości imprezy (należy zgłosić w ciągu 24h od dnia podpisania umowy)

6. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty.

7. Obowiązkowa dopłata 145 AUD pokój/ noc w terminie 25.10.2020, 03.10.2021

8. Obowiązkowa dopłata 155 AUD pokój/ noc w terminie 30.12.2020-01.01.2021, 30.12.2021-01.01.2022

9. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

10. Przed wyjazdem prosimy sprawdzić aktualne warunki wjazdowe na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych danego kraju.

Warunki wjazdowe

COVID-2019

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.

Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.

Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

W związku z pandemią koronawirusa (SARS-CoV-2), tymczasowym zakazem wjazdu na terytorium Australii zostali objęci wszyscy cudzoziemcy (w tym obywatele Polski). Powyższe ograniczenie nie dotyczy osób będących jednocześnie obywatelami Australii lub posiadaczami prawa stałego pobytu w Australii, jak również członkami ich najbliższych rodzin. Inne osoby mogą wjechać na terytorium Australii jedynie w wyjątkowych, szczególnie uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzyskaniu zgody australijskiej straży granicznej (Australian Border Force).

Osoby przyjeżdżające na terytorium Australii zobowiązane są do odbycia 14-dniowej płatnej kwarantanny w miejscu wyznaczonym przez władze australijskie.

Informacje nt. tranzytu przez Australię na stronier covid19.homeaffairs.gov.au/transiting-australia.

Granice Australii pozostaną zamknięte do odwołania. Nie jest planowane ich otwarcie w 2020 r.

Obywatele polscy wybierający się na wakacje do Australii na okres nie dłuższy niż 3miesiące, zobowiązani są do posiadania wizy, o którą aplikować można poprzez naszą platformę. Potwierdzenie uzyskania wizy otrzymuje się poprzez e-mail. Paszport musi być ważny na cały okres pobytu w Australii, ale nie krócej niż 6miesięcy.

Wymagane dokumenty do wizy

1. wypełniony wniosek (do pobrania ze strony wizowanie.com)

2. skan paszportu

3. Formularz do wizy australijskiej e-Visitor (e651) bezpłatnie

Koszt pośrednictwa 100 PLN /os.

Czas oczekiwania 1-7 dni roboczych

Ważność wizy 1 rok, wielokrotnego wjazdu, maksymalnie do 90 dni jednostajnego pobytu

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 16 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.