kod oferty: EG-350901

Od A do Z ***

Lokalizacja: Australia
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 23.02.2022
Cena od: 20 812 zł 20 dni/os. 21 312 zł
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Od A do Z ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Rainbow od 20 812 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 23.02.2022       Powrót z:  Adelaide 15.03.2022
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy (standardowy) wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Rainbow o tej ofercie

Zalety wg klientów

 • Dubaj - m.in: Dubai Marina, panoramiczne zwiedzanie The Palm Jumeirah, Madinat Jumeirah - Wenecja Dubaju, Burj Al Arab.
 • Ayers Rock - czerwone centrum Australii - jedna z najbardziej znanych atrakcji przyrodniczo-geologicznych Australii.
 • Zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Parku Narodowego Mt. Cook: punkt widokowy na najwyższy szczyt Alp Nowozelandzkich.
 • Przejazd do Milford Sound - najsłynniejszego nowozelandzkego fiordu z postojami w punktach widokowych.
Udogodnienia hotelu
 • Oferty egzotyczne

Opis oferty

Do dyspozycji gości

W hotelach restauracja oraz bar.

Wyżywienie

Śniadania.

Zakwaterowanie

Hotele *** (19 rozpoczętych dób hotelowych) - średni standard. Pokoje: 2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os.- brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami! Baza turystyczna w Kings Creek Station (1 nocleg) skromne pokoje: 2 - os z łazienkami na zewnątrz.

Położenie

Program

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot samolotu do Australii (przez Dubaj). Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3 * w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu, wykwaterowanie i zwiedzanie Dubaju. Skierujemy się ku starym częściom miasta, do pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Odwiedzimy słynne Muzeum Dubaju, pokazujące tempo rozwoju i metamorfozy jakiej doznało miasto po odkryciu złóż ropy. Przejdziemy wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejedziemy do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Następnie przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Dotrzemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejedziemy do finansowej dzielnicy Dubaju i odwiedzimy największe centrum handlowe świata, Dubai Mall, gdzie przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Nasz dzień zakończymy pokazem tańczących fontann. Strumienie wody wybijające się na 70m do góry w rytm muzyki i gry świateł. Wieczorem transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Adelajdy. (Trasa ok. 100km).

Dzień 3

Przelot do Adelajdy, największego miasta w Australii Południowej. Odprawa paszportowo - celna. Zakwaterowanie i nocleg w Adelajdzie lub okolicy. (Trasa ok. 20km)

Dzień 4

Śniadanie i zwiedzanie Adelajdy - stolicy Australii Południowej i jednego z pierwszych miast Australii, założonych dla wolnych imigrantów z Europy. Plan Adelajdy nakreślony przez płk. Lighta jako idealne miasto z szerokimi ulicami i alejami, otulone jest mnóstwem zieleni. Zobaczymy m.in. Skwer Wiktorii, Uniwersytet, Budynki Parlamentu Stanowego, Ratusz i pospacerujemy po parku wzdłuż rzeki Torrensa. Następniewyjedziemypoza miasto do najsłynniejszego zagłębia winiarskiego antypodów - doliny Barrosa, gdziew okolicy Hanhdorf zwiedzimy jedną z winiarniwraz zdegustacją lokalnych win. Kolejnym przystankiem będzie Hanhdorf - miejscowość założona przez imigrantów z Niemiec, gdzie do dziś można skosztować niemieckiego piwaorazzjeść bratwursta. Na koniec dnia przejedziemy na miejska plażę Henley Beach - gdzie niespiesznie pijąc kawę lub lampkę wina zakończymy pierwszy dzień na Antypodach. Powrót na nocleg do Adelajdy. (Trasa ok. 220km).

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko. Przelot do Alice Springs - 30 tys. metropolii w środku Australii. Po przylocie przejazd do lokalnego Muzeum Lotnictwa na terenie dawnego portu lotniczego, apóźniej do "School of Air" specjalnej szkoły, gdzie dzięki nowoczesnej technice można uczyć dzieci oddalone ponad 2 tys. km od nauczyciela! Następnie pojedziemy poza miasto do grobu Johna Flynna - twórcy idei "latających doktorów" oraz do rozpadliny skalnej Simson's Gap - gdzie przy odrobinie szczęścia dojrzymy żyjące tu małe kangury wallabie. Na koniec zwiedzania wjazd na punkt widokowy ponad miastem - wzgórze Anzac. Czas wolny na deptaku Todda. Zakwaterowanie i nocleg w Alice Springs. (Trasa ok. 20km)

Dzień 6

Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Alice Springs. Odwiedzimy starą stację telegrafu, będącą miejscem narodzin miasta oraz stację "latających doktorów", gdzie zapoznamy się z unikalnymi rozwiązaniami świadczenia usług medycznych na obszarze wielokrotnie przekraczającym obszar Polski. Następnie czeka nas kilkugodzinny przejazd przez interior do Kings Canyon drogą łączącą Darwin z Adelajdą, prowadzącą przez środek Australii. Będzie tookazja do spotkania rdzennych mieszkańców, żyjących tutaj w odizolowaniu od "złego" świata. Po południu dojazd do Kings Canyon i 4 godzinny spacer krawędzią kanionu w Parku Narodowym Watarrka do rajskiego ogrodu i imponującychskał świadczących o tym, że "czerwony środek Australii" był kiedyś dnem morskim (w przypadku wysokiej temperatury - spacer możliwy wczesnym rankiem kolejnego dnia). Nocleg w bazie turystycznej w Kings Canyon. (Trasa ok. 450km)

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd do Ayers Rock - "czerwonego centrum Australii". Po drodze zobaczymy tzw. "zapomniany cud" - monolit Mt Conner. Po dojeździe do Yulara udamy się do miejsca zwanego Olgas lub w języku aborygeńskim Kata Tjuta, czyli “wiele głów". Jest to zespół 36monolitów skalnych, zlepieńców i piaskowców wznoszących się kilkadziesiąt metrów ponad równinę - jedno ze świętych miejsc Aborygenów. Przespacerujemy się wąwozem Walpa na zachód słońca nad Uluru. Nocleg w bazie turystycznej w okolicach Ayers Rock. Czas na odpoczynek i nocleg. (Trasa ok. 350km)

Dzień 8

Wczesna pobudka i wyjazd ok. 5:00 rano (bez śniadania) na wschód słońca nad Uluru. Przejazd w kierunku Ayers Rock - zatrzymamy się u podnóża góry Uluru, która jest jedną z najbardziej znanych atrakcji przyrodniczo-geologicznych Australii. Uluru jest jednym z największych monolitów skalnych na świecie: długość ok. 3km, szerokość 2,5km, obwód 9.4km. Wznosi się 348m ponad płaską, piaszczystą równinę i “wrasta" 6km w głąb ziemi! Ten dziwny twór zbudowany jest ze skały osadowej - arkozy o charakterystycznej czerwonej barwie. Spacer u podnóża skały, gdzie odnaleźć można aborygeńskie rysunki naskalne. Wizyta w Centrum Kultury Aborygeńskiej. Powrót do bazy turystycznej na śniadanie, a następnie przejazd na lotnisko i przelot do Sydney. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Sydney. (Trasa ok. 50km)

Dzień 9

Po śniadaniu całodzienna wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w Katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. W planie zwiedzania także: QVB - lokalny "Harrods", a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour z wieloma kawiarniami i restauracjami. Wjedziemy na wieżę widokową Westfield Tower, skąd z 250m będziemy podziwiać panoramę miasta (koszt ok. 29 AUD/os.). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu Opera House i Harbour Bridge - majestatycznego mostu w centrum miasta, wizytówki Sydney. Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Nocleg w okolicach Sydney. (Trasa ok. 10km).

Dzień 10

Po śniadaniu wyruszymy w okolice Sydney do Parku Olimpijskiego, będącego areną zmagań sportowców w 2000 r. Następnie odwiedzimy lokalny park flory i fauny, gdzie można spotkać symbole kraju: kangury, koala i itp. Dzień zakończymy w bajecznym Parku Narodowym Blue Mountains z dolinami, wodospadami i skalistymi urwiskami oraz główną atrakcją regionu - formacją skalną Three Sisters. Wieczorem powrót w okolice Sydney i nocleg. (Trasa ok. 250km)

Dzień 11

Po śniadaniu spacer przez ogród botaniczny do Circular Quay skąd popłyniemy w rejs statkiem po zatoce Botany Bay do Manly - dzielnicy Sydney położonej nad otwartym oceanem z piękną plażą i historyczną zabudową. Miasto rozlokowane jest nad wieloma zatokami. Z perspektywy morskiej zobaczymy słynne widoki i najpopularniejsze plaże. Relaksująca kąpiel w oceanie i odpoczynek na plaży. Wolne popołudnie, któremożna przeznaczyć na odpoczynek lub dodatkowe atrakcje jak wizyta w Muzeum Australii, Galerii Sztuki NSW czy spacer po Darling Harbour. Wieczoremtransfer na lotnisko i wylot do Christchurch w Nowej Zelandii (możliwe międzylądowanie). Odprawa celno-paszportowa i przejazd do hotelu w Christchurch, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 50km)

Dzień 12

Po śniadaniu, zwiedzanie Christchurch - plac Katedralny, Katedra Anglikańska, Katolicka oraz Ogród Botaniczny. Następnie przejazd w kierunku Stacji Arktycznej, która jest "bramą" na lodowy kontynent. Zwiedzimy również Centrum Arktyczne, które pozwoli nam poznać bliżej nieodległą Antarktydę, a także "przeżyć" arktyczną burzę. Po zwiedzaniu wyjazd do miejscowości Tekapo. Po drodze zobaczymy jedną z niewielu równin kraju i wszechobecne owce. Po dojeździe nad jezioro Tekapo postój w punkcie widokowym z niezapomnianą scenerią najwyższych gór kraju - Alp Południowych. Nocleg w Twizel. (Trasa ok. 300km)

Dzień 13

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aoraki, będącej "bramą" do najwyższej góry Nowej Zelandii - Góry Cooka (3724m n.p.m.). Zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Parku Narodowego Mt. Cook. Piesza wycieczka w parku narodowym (o ile pozwolą na to warunki pogodowe). Łatwa ścieżka wyprowadzi nas do punktu widokowego pod lodowcem, skąd przy ładnej pogodzie doskonale widać Mt. Cook, najwyższy szczyt Alp Nowozelandzkich i całego kraju (w przypadku mgły lub deszczu - wcześniejszy wyjazd do Queenstown). Następnie przejazd do Twizel - krajowej stolicy hodowli łososia, oraz stolicy zagłębia sadowniczego - Cromwell. Nocleg w hotelu w okolicy Queenstown. (Trasa ok. 350km).

Dzień 14

Rano śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, czas wolny na spacer po, położonym nad jeziorem Wakatipu, centrum miasteczka Queenstown, które znane jest ze sportów ekstremalnych. Istnieje możliwość rejsu szybką łodzią motorowąpo rzece Shotover (dodatkowo płatne ok. 165 NZD/os. rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżpływanie szybka łodzią motorowąjest sportem wysokiego ryzyka). Następnie wycieczka do Arrowtown, miasteczka zbudowanego przez poszukiwaczy złota, które do dziś wygląda jak z planu westernu. Przejedziemy też do mostu Kawarau, kolebki ekstremalnego sportu "bungy jumping". Ci, którzy pragną mocnych przeżyć mogą osobiście spróbować bungy i skoczyć z tego znanego na świecie miejsca (dodatkowo płatne ok.205 NZD/os. rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżskoki bungysą sportem wysokiego ryzyka). Następnie przejazd na nocleg do hotelu w Te Anau. (Trasa ok. 210km)

Dzień 15

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku nowozelandzkich fiordów. Droga poprowadzi nas przez dziewicze i niezwykle piękne tereny Wyspy Południowej. Naszym celem będzie Milford Sound, najsłynniejszy nowozelandzki fiord, do którego dotrzemy zatrzymując się w najpiękniejszych punktach widokowych orazprzemierzając niesamowite, endemiczne lasy aż do Parku Narodowego Fiordland. Droga śmiałymi serpentynami przebiega przez wysokie góry. Tunelem przedostaniemy się na zachodnie wybrzeże, które jest niemal pozbawione znamion jakiejkolwiek ludzkiej działalności. Największą atrakcją tego dnia będzie rejs niewielkim statkiem po Milford Sound aż do Morza Tasmana. Statek podpływa pod wodospady az jego pokładu można czasem dostrzec ciekawe gatunki ptaków oraz foki. Przejazd na nocleg do Queenstown lub Te Anau (w zależności od rozkładu lotów kolejnego dnia). (Trasa ok.300km)

Dzień 16

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu oraz przejazd na lotnisko i przelot do Wellington. Po przylocie rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii: punkt widokowy ponad miastem - Victoria Peak, budynki Parlamentu, katedra św. Pawła, spacer po miejskim deptaku - Cuba Street. Następnie przejazd do Palmerston North, zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Trasa ok. 170km)

Dzień 17

Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do parku Narodowego Tongariro - gdzie nagrywano wiele scen do filmu "Władca Pierścieni", który pozostaje najsłynniejszym ambasadorem kraju. Następnie przejazd nad wulkaniczne jezioro Taupo, gdzie będzie możliwość skoku na bungee (wysokość ok. 47m, dodatkowo płatne ok.195 NZD/os. rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iżskoki bungy są sportem wysokiego ryzyka), które jest narodowym sportem ekstremalnym mieszkańców kraju Kiwi. Dzień zakończymy w Rotorua - stolicy zjawisk geotermalnych kraju. Nocleg w hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 370km)

Dzień 18

Po śniadaniu zwiedzanie Rotorua - historycznej zabudowy uzdrowiskowej. Zobaczymy kościół anglikański, z elementami architektury maoryskiej, położony w centrum wioski Maorysóworaz dom zebrań starszyzny maoryskiej (z zewnątrz). Następnie zwiedzanie strefy termalnej Te Puia, gdzie przy odrobinie szczęścia zaobserwujemy erupcję gejzeru - Pohutu. Na terenie strefy znajduje się ptasi symbol Nowej Zelandii - ptak kiwi. Odwiedzimyrównież Instytut Kultury, gdzie działa szkoła wyplatania i rzeźbienia. Po południu przejedziemy do kolejnej strefy termalnej Waimangu - spacer po najmłodszym ekosystemie na ziemi, podziwianie "patelni", czyli największego na świecie naturalnego basenu z wrzątkiem. Na koniec rejs statkiem spacerowym po jeziorze. Wieczór wolny na zakupy pamiątek w licznych sklepach, przy głównej ulicy miasta, Fenton Street, lub możliwość wyjazdu na wieczór maoryski do tradycyjnej wioski - w programie tradycyjne powitanie, zwiedzanie wioski, piec ziemny Hangi, tańce i śpiewy maoryskie, a na koniec kolacja w formie bufetu - dodatkowo płatne ok. 135 NZD/os. Nocleg do hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 50km)

Dzień 19

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, a następnie przejazd do Hobbitonu, czyli na plan filmowy trylogii Władca pierścieni" oraz "Hobbit". Na własne oczy sprawdzimy jak wygląda wioska słynnych hobbitów. Następnie przejazd do jaskiń Waitomo, w których żyją tysiące świecących larw ćmy, zawieszonych na sklepieniu jaskiń. Wyglądają one jak rozgwieżdżone niebo. Przy odpowiednim stanie wód, przepłyniemy łodzią przez podziemną rzekę. Wieczorem przyjazd do największego miasta Nowej Zelandii - Auckland, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 350km)

Dzień 20

Po śniadaniu, wjazd na wieżę widokową Sky Tower, skąd z tarasu na 186m rozpościera się panorama sięgająca nawet 80km (dodatkowo płatne ok.32 NZD/os.). Z tarasu zobaczymy na jak wąskim przesmyku położone jest miasto. Następnie przejazd do Mission Bay przez bardzo eleganckie dzielnice miasta i porty jachtowe. Dalej udamy się do Auckland Domain i zwiedzimy muzeum miejskie, w którym znajdują się bogate zbiory prezentujące związki kultury maoryskiej z pozostałymi kulturami kręgu Melanezji, sięgającymi aż po Hawaje. W muzeum prezentowane są również flora i fauna Nowej Zelandii, a także dokonania militarne żołnierzy znaku Kiwi. Przejazd na podziwianie panoramy miasta z punktu widokowego na wygasłym wulkanie - góra Eden. Dzień zakończymy w historycznej dzielnicy Auckland - Devonport, skąd wrócimy do centrum miasta rejsem po zatoce. Powrót z portu do hotelu spacerem główną ulicą miasta - Queen Street. Po południu czas wolny w centrum miasta. Nocleg w hotelu w Auckland. (Trasa ok. 150km).

Dzień 21

Po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd w okolice Auckland. Udamy się na najbardziej znaną plażę kraju - Piha, rozsławioną w filmie Jane Campion - Fortepian. Na plaży wdrapiemy się na górującą nad nią lwią skałę, a potem dla odważnych chwila na relaks w dość chłodnych wodach oceanu. Następnie przejazd na spacer po okolicznym lesie do pięknego wodospadu Kitekite Falls. Po drodze zobaczymy charakterystyczne rośliny kraju - srebrne paprocie. Później przejazd do kolonii głuptaków w Muriwai i zapoznanie się z tymi pięknymi i ciekawymi ptakami, corocznie pokonującymi cieśninę Tasmana do Australii (ptaki obecne w kolonii od końca lipca do połowy marca). Po zwiedzaniu przejazd na lotnisko i wylot do Polski z międzylądowaniem w Dubaju. (Trasa ok.30km).

Dzień 22

Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.

Uwagi do programu!!!

• Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

• Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na stronie operatora.

• Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii i Nowej Zelandii.

• Do Australii można wwieźć maksymalnie tylko 1 nieotwartą i 1 otwartąpaczkę papierosów(łącznie do 25 sztuk) do Nowej Zelandii można wwieźć do 50 sztuk papierosów (tj. 2 nieotwarte paczki i 1 otwartą)

• Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.

• Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD), a w Nowej Zelandii dolar nowozelandzki (NDZ) - płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce.

• Uwaga !!!W terminach świątecznych i noworocznych możliwość dokupienia uroczystych kolacji za dodatkową opłatą na miejscu u pilota. Szczegółowe informacje podamy wlistopadzie 2021 na R.pl.

"

świadczenia

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii i z Nowej Zelandii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa - Dubaj (nocleg i zwiedzanie) -Adelaide orazAuckland - Warszawa (z międzylądowaniem w Dubaju) przeloty wewnętrzne:Adelaide - Alice Springs, Ayers Rock - Sydney - Christchurch,Queenstown - Wellington opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie -19 rozpoczęte doby hotelowe zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych), ok.630 USD/os. płatne gotówką na miejscu, obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską oraz innych wydatków osobistych, opłata za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii(doliczana podczas rezerwacji).

Meta description

Dubaj - najpopularniejsze miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich • Adelajda i Alice Springs - najpiękniejsze miasta Australii • Barossa - dolina wina • Kings Canyon - czerwony środek Australii • Ayers Rock - Uluru - święta góra Aborygenów • Sydney - opera i most portowy • Blue Mountains i Three Sisters •rejs po zatoce Botany Bay do Manly z piękną plażą i historyczną zabudową • Nowa Zelandia - obie wyspy • Park Narodowy z górą Cooka - najwyższym szczytem Nowej Zelandii • Fiord Milford Sound i Morze Tasmana • Wellington - stolica Nowej Zelandii • Auckland - największe miasto Nowej Zelandii • rozgrzana Rotorua • Hobbiton - spotkanie z hobbitami • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach.

Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: "

Wizy - informacje dla sprzedawców

Do Australii (eVisitor) - dla obywateli UE wiza jest bezpłatna.

Do uzyskania wizy wymagane jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie travella najpóźniej na30 dni roboczych przed wylotem. Do rezerwacji założonych na mniej niż 30 dni od daty rozpoczęcia wycieczki należy niezwłocznie uzupełnić panel wizowy oraz przesłać skany paszportów na adres

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 16 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.