kod oferty: EG-637382

Adlina Apartment Darwin Waterfront ***

Zdjęcia  |  Mapa  
Lokalizacja: Australia » Terytorium Połnocne » Darwin
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 19.10.2021
Cena od: 6 810 zł 8 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Adlina Apartment Darwin Waterfront ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Konsorcjum Biur Podróży od 6 810 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 19.10.2021       Powrót z:  Darwin 27.10.2021
Cena za pokój
Apartament dwuosobowy wyżywienie: własne  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Konsorcjum Biur Podróży o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Kurorty nadmorskie
 • Basen odkryty
 • Blisko lotniska
 • Oferty egzotyczne
 • Sporty wodne

Region

Australia

Darwin

Położenie

Darwin Waterfront oferuje szeroki wybór wysokiej jakości nowoczesnych apartamentów. Apartament typu penthouse premium z trzema sypialniami oraz apartamenty z jedną, dwiema i trzema sypialniami dostępne na wynajem wakacyjny i krótkoterminowe pobyty w dzielnicy Darwin Waterfront. Zaledwie pięć minut spacerem od centrum miejscowości, gdzie skorzystać można z restauracji na nabrzeżu, butików, basenu ze sztuczną falą i laguny ze słoną wodą.

Łatwy dostęp do Stokes Hill Wharf, terminalu Darwin Cruise, tuneli z II wojny światowej, obiektu turystycznego Royal Flying Doctor Service, Darwin Harbour Cruises i Deckchair Cinema.

Pokoje

Apartamenty są umeblowane i wyposażone w garnki, patelnie, naczynia stołowe, sztućce i szkło. Pralnie posiadają pralki, suszarki, deski do prasowania i żelazka. Każdy apartament posiada parking podziemny. Wszystkie apartamenty wyposażone są w telewizję cyfrową i odtwarzacz DVD. Dostarczane są podstawowe elementy, w tym detergenty, ściereczki do naczyń, papier toaletowy i mydło. Obowiązuje limit ilości mleka, cukru, kawy i herbaty. W apartamentach zapewniono pościel, ręczniki i ręczniki kąpielowe. Dla gości przebywających dłużej przez 7 dni, otrzymają świeżą pościel i ręczniki z cotygodniową obsługą.

Do dyspozycji gości

Planując pobyt prosimy pamiętać, że czas zameldowania to godzina 14.00, a wymeldowanie w dniu wyjazdu to godzina 10.00.

W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk. Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte. Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne.

Parking publiczny jest dostępny na miejscu (rezerwacja nie jest możliwa) w cenie 15 AUD za dzień; parking dla osób niepełnosprawnych; parking strzeżony; basen; leżaki; centrum fitness.

Cena zawiera

Bilet lotniczy Warszawa - Darwin - Warszawa z przesiadką, bagaż rejestrowany, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7/12 nocy (standardowe godziny zameldowania i wymeldowania), wyżywienie zgodnie z ofertą, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjną opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny 13 zł/osoba, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/osoba.

Cena nie zawiera

Wizy wjazdowej do Australii, dodatkowego wyżywienia, wydatków własnych, wszelkich świadczeń nie ujętych w punkcie "cena zawiera".

Uwagi

1. Przy wjazdach do Australii wymagana jest wiza. Konsorcjum.pl pośredniczy w jej załatwianiu (koszt 100 PLN/ os.). Wymagane dokumenty to wypełniony formularz wizowy i skan strony ze zdjęciem z paszportu, ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu. Po więcej informacji dotyczących pośrednictwa wizowego zapraszamy www.wizowanie.com

2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą

3. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres "letniej przerwy wakacyjnej") obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot, które wymagają wcześniejszego potwierdzenia),

4. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego (do indywidualnej kalkulacji)

5. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2% wartości imprezy (należy zgłosić w ciągu 24h od dnia podpisania umowy)

6. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty.

7. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

8. Przed wyjazdem prosimy sprawdzić aktualne warunki wjazdowe na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych danego kraju.

9. Obowiązkowa dopłata 75 AUD pokój noc w terminie 31.12.2020, 17-19.07.2021, 30.07-03.08.2021, 06-10.08.2021, 31.12.2021

Warunki wjazdowe

COVID-2019

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.

Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.

Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

W związku z pandemią koronawirusa (SARS-CoV-2), tymczasowym zakazem wjazdu na terytorium Australii zostali objęci wszyscy cudzoziemcy (w tym obywatele Polski). Powyższe ograniczenie nie dotyczy osób będących jednocześnie obywatelami Australii lub posiadaczami prawa stałego pobytu w Australii, jak również członkami ich najbliższych rodzin. Inne osoby mogą wjechać na terytorium Australii jedynie w wyjątkowych, szczególnie uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzyskaniu zgody australijskiej straży granicznej (Australian Border Force).

Osoby przyjeżdżające na terytorium Australii zobowiązane są do odbycia 14-dniowej płatnej kwarantanny w miejscu wyznaczonym przez władze australijskie.

Informacje nt. tranzytu przez Australię na stronier covid19.homeaffairs.gov.au/transiting-australia.

Granice Australii pozostaną zamknięte do odwołania. Nie jest planowane ich otwarcie w 2020 r.

Obywatele polscy wybierający się na wakacje do Australii na okres nie dłuższy niż 3miesiące, zobowiązani są do posiadania wizy, o którą aplikować można poprzez naszą platformę. Potwierdzenie uzyskania wizy otrzymuje się poprzez e-mail. Paszport musi być ważny na cały okres pobytu w Australii, ale nie krócej niż 6miesięcy.

Wymagane dokumenty do wizy

1. wypełniony wniosek (do pobrania ze strony wizowanie.com)

2. skan paszportu

3. Formularz do wizy australijskiej e-Visitor (e651) bezpłatnie

Koszt pośrednictwa 100 PLN /os.

Czas oczekiwania 1-7 dni roboczych

Ważność wizy 1 rok, wielokrotnego wjazdu, maksymalnie do 90 dni jednostajnego pobytu

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 16 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.