kod oferty: EG-669527

Bilet czarterowy WAW-HRG-WAW 

 
Lokalizacja: Egipt » Hurghada » Hurghada
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 19.08.2021
Cena od: 1 498 zł 14 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Bilet czarterowy WAW-HRG-WAW

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Best Reisen od 1 498 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Brak ofert dla podanych opcji

Best Reisen o tej ofercie

Uwagi

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, VAT.

Cena nie zawiera

Opłat za wizę egipską (25 USD), transferów, zakwaterowania, wyżywienia, opieki rezydenta,

Ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych.

Aktualizacja covid-19

Aktualizacja z dnia 10.06.2021 roku

Przy wjeździe do Egiptu należy posiadać paszport ważny minimum 6miesięcy licząc od daty powrotu do Polski oraz wizę, którą można uzyskać w ambasadzie lub na lotnisku w Egipcie (koszt ok. 25 USD). Wiza turystyczna ważna jest 30 dni. Od 1 września 2020 roku wszyscy podróżujący do Egiptu zobligowani są do okazania negatywnych wyników testów PCR na obecność COVID-19 przetłumaczonych na język angielski lub język arabski. Badanie powinno być przeprowadzone w okresie 72 godzin przed planowanym wjazdem do Egiptu (wynik testu PCR musi być wyraźną kopią w języku angielskim, wynik musi posiadać wyraźną pieczęć laboratorium i podpis lekarza lub znak wodny lub kod QR, który wskazuje wyniki testów na oficjalnej stronie laboratorium, wynik testu PCR musi być wydrukowany lub wysłany oficjalnym mailem przez laboratorium bezpośrednio do klienta (wynik testu PCR nie będzie ważny, jeśli pochodzi z innego e-maila), wynik testu PCR musi zawierać jasne i prawidłowe informacje o klientach, certyfikat wystawiony ręcznie nie będzie ważny). Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat. Turyści, których portem docelowym jest Hurghada, Marsa Alam, Szarm El-Szejk lub Taba, nie posiadający odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego negatywny wynik testu na koronawirusa, mogą odpłatnie wykonać test PCR na egipskim lotnisku (koszt testu to 30 USD, płatne gotówką), należy się jednak liczyć z izolacją do momentu uzyskania wyniku (turyści po wynokonaniu testu są przewożeni na do wykupionego hotelu i w nim oczekują na wynik testu) i kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (kwarantanna może być przedłużana aż do momentu uzyskania negatywnego testu na koronawirusa). W przypadku pozytywnego wyniku testu należy też liczyć się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wykonywaniem kolejnych testów, wizytami lekarskimi oraz transportem do placówek medycznych. W przypadku uzyskania pozytywnego testu na koronawirusa wykonanego w Egipcie należy mieć na względzie, że linie lotnicze mogą zastrzec sobie prawo do niewpuszczenia osoby zakażonej na pokład i okazania negatywnego wyniku testu PCR. W celu pozyskania szczegółowych informacji związanych z okresem, w którym można przeprowadzić test przed planowaną podróżą oraz warunkami, które musi spełniać certyfikat określający wyniki testu, zalecamy wcześniejszy kontakt z właściwymi liniami lotniczymi (EasyJet) lub rezydentem. W związku z możliwymi zmianami w powyższych regulacjach prosimy o bieżące śledzenie kolejnych komunikatów.

Zasady dla podróżnych przybywających do Polski spoza strefy Schengen (Egipt):

• Każdy z podróżujących jest skierowany na 10-dniową kwarantannę.

• Z kwarantanny nie będzie zwalniać test wykonany w kraju, z którego przybywa dana osoba.

• Podróżni, którym została nałożona kwarantanna w Polsce, będą mogli w ciągu 48h od przekroczenia granicy wykonać na własny koszt test PCR lub antygenowy, którego negatywny wynik zwolni z kwarantanny.

Ważne! Osoby zaszczepione na COVID-19 są zwolnione z kwarantanny. Dotyczy to osób, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej.

Koszty obowiązkowych testów w Egipcie przed powrotem do Niemiec są po stronie Klientów, poniżej szczegóły:

• Test + transfer to koszt 30 USD (organizowane na miejscu po kontakcie z rezydentem)

• Test na miejscu w hotelu to koszt 55 USD

Należy mieć ze sobą: skopiowaną 1 stronę paszportu + stronę z pieczątką z paszportu z wjazdu do Egiptu, bilet lotniczy/karta pokladowa), voucher hotelowy.

UWAGA! Przeloty liniami EasyJet z i do Berlina:

W związku z dynamiczną sytuacją i brakiem jednoznacznej interpretacji przepisów na lotnisku w Hurghadzie, zalecamy podróżnym wykonanie testów PCR przed powrotem z Egiptu do Berlina

Prosimy śledzić komunikaty na stronie

Www.easyjet.com/en/fly-with-confidence oraz https://www.easyjet.com/en/policy/country-specific-travel-information

Nie jesteśmy odpowiedzialni za brak jednoznacznego stanowiska w sprawie posiadania lub nieposiadania wyników testu przed wylotem z Egiptu. Bardzo przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tego typu okoliczności. Zgodnie z wymaganiami rządu niemieckiego dotyczącymi przelotów przez Niemcy każdy pasażer zobowiązany jest do wykonania testu na COVID (PCR, antygenowego, RT-LAMP lub TMA) i okazania jego negatywnego wyniku przed wejściem na pokład samolotu lecącego do Niemiec.

Dotyczy to wszystkich dorosłych pasażerów oraz dzieci od 6 roku życia. Testy muszą być wykonane najwcześniej na 48h przed godziną lądowania na terytorium Niemiec. Akceptowane języki wystawionych certyfikatów z negatywnym wynikiem to angielski, niemiecki i francuski. Nie będą akceptowane testy z zestawów do samodzielnego testowania.

Aktualnie wymogi Instytutu Roberta Kocha spełniają testy PCR, LAMP, TMA i szybkie testy antygenowe. Szybkie testy antygenowe muszą jednak spełniać kryteria Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) tj. czułość 80%, swoistość 97%. W przypadku gdy szybki test antygenowy nie spełnia powyższych kryteriów, nie będzie akceptowany przez urząd ds. zdrowia. Negatywny wynik testu należy zachować co najmniej przez 10/14 dni od wjazdu do Niemiec i okazać na wezwanie urzędu ds. zdrowia.

Przy podróży z Polski do innego kraju przez Niemcy i wjeździe do Niemiec drogą lądową nie trzeba posiadać negatywnego testu i rejestracji wjazdu.

Przelot easyjet

EasyJet - z portu lotniczego Berlin BrandenburgPrzelot liniami typu Low CostW cenie jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu.

Ten sam dodatek dotyczy wybranych miejsc standardowych. Ponadto klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową.

Bagaż główny za dopłatą

• 15 kg w cenie 320 PLN/sztuka

• 23 kg w cenie od 410 do 500 PLN/sztuka ( w zaleznosci od daty wylotu )

Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 16 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.