kod oferty: EG-444358

Egzotyka Light - Rio de Janeiro ***

Lokalizacja: Brazylia » Rio de Janeiro » Rio de Janeiro
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 27.10.2021
Cena od: 5 433 zł 10 dni/os. 5 921 zł
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Egzotyka Light - Rio de Janeiro ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Rainbow od 5 433 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 27.10.2021   godz. 00:00       Powrót z:  Rio De Janeiro 06.11.2021   godz. 20:40
Cena za pokój
Pokój trzyosobowy (standardowy) wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Rainbow o tej ofercie

Zalety wg klientów

 • Nowa formuła egzotycznych wakacji - połączenie wczasów z odrobiną zwiedzania.
 • Wypoczynek i plażowanie na słynnej Copacabanie - największej i najładniejszej plaży w Rio de Janeiro.
 • Wjazd kolejką na szczyt góry Corcovado, gdzie znajduje się słynny posąg Chrystusa Zbawiciela.
 • Wizyta na Sambodromie gdzie co roku korowody barwnych tancerzy prezentują swoje umiejętności w trakcie karnawału.
Udogodnienia hotelu
 • Oferty egzotyczne

Opis oferty

Hotel w Rio de Janeiro(9 rozpoczętych dób hotelowych) ***- położony ok. 100 - 500m od Copacabany lub Ipanemy (w terminie karnawałowym możliwe zakwaterowanie w hotelu 100 - 400m od plaży Flamengo) np. Astoria Copacabana, South America, Merlin Copacabana lub inne, w podobnym standardzie.

Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.

Program

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem rejsowym do Rio de Janeiro (z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.

Dzień 2

Przylot do Rio de Janeiro, odprawa paszportowa, transfer do hotelu. Następnie spotkanie informacyjne z pilotem wycieczki, czas na odpoczynek i kąpiele słoneczne. Samo Rio de Janeiro to jedno z najpopularniejszych miast turystycznych na świecie, przyciągające rocznie tysiące turystów. Malowniczo położone nad Oceanem Atlantyckim i Zatoką Guanabara, strzeżone jest przez jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Brazylii - spoglądający z góry Corcovado pomnik Chrystusa Zbawiciela. Nie ma również bardziej rozbawionego miejsca na Ziemi, jakim staje się miasto w okresie karnawału. Piękne stroje, urzekające kolory, głośna muzyka i wiele innych atrakcji tworzą cudowny korowód samby. Szkoły samby, z których słynie Rio przygotowują cały rok ten niezapomniany i niepowtarzalny spektakl. Samba - taniec narodowy Brazylii, wcześniej zakazany a dziś olśniewający i poruszający biodra wszystkich uczestników karnawału. Przeżycie karnawału w Rio to wspaniała okazja do poznania kultury Brazylijczyków oraz ich radosnego i roztańczonego temperamentu. Nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Rio, jednego z najpiękniej położonych miast na świecie. Niesamowite widoki, kolorowe favele wśród wzgórz oraz wielokilometrowe plaże sprawiają, że Rio nazywane jest Cudownym Miastem. Kolejką udamy się na szczyt góry Corcovado, gdzie znajduje się słynny, wysoki na 38m posąg Chrystusa Zbawiciela. Ze szczytu Corcovado rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Rio de Janeiro. Następnie skierujemy się ku Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt wzgórza Pã o de Açú car (Głowa Cukru). Pã o de Açú car i Wzgórze Corcovado konkurują o miano najlepszego punktu widokowego w Rio. Po drodze przejedziemy obok stadionu Maracanã, który do dziś posiada światowy rekord frekwencji (prawie 200 tys. widzów). Następnie odwiedzimy Sambodrom - tutaj co roku korowody barwnych tancerzy samby prezentują swoje umiejętności w trakcie najsłynniejszego karnawału (w okresie koncertów i karnawałowym Sambodrom jest zamknięty, można go zobaczyć tylko z okien autobusu). Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 50km).

Dzień 4

Po śniadaniu przejedziemy jeepami do Santa Teresa - dzielnicy artystów, w której zatrzymał się czas. Z pewnością urzekną wszystkich panoramiczne widoki miasta i zatoki Guanabara. Zachęcamy do spaceru po klimatycznej dzielnicy Santa Teresa, której ulicami przejeżdżał XIX-wieczny tramwaj zwany Bondinho. Będziemy podziwiali niesamowite schody Selaron wykonane w całości z płytek z całego świata. Następnie przejazd do ogrodu botanicznego (Jardim Botanico), który został założony w 1808 r na zlecenie Króla Jana VI, na terenie dawnej fabryki prochu. Słynny z alei obsadzonej 134 palmami królewskimi. Na powierzchni 140 ha mieści się ok. 6 tys. gatunków roślin ze strefy subtropikalnej i tropikalnej, z czego największe wrażenie robi aż 900 gatunków palm. Od 1992 r. ogród ten jest rezerwatem biosfery UNESCO. Będziemy mogli zobaczyć również największe drzewo Amazonii sumauma i pau-brasil, któremu swoją nazwę zawdzięcza Brazylia. Podczas wycieczki przemieszczamy się jeepami. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 50km)

Dni 5-10

Czas na odpoczynek i kąpiele słoneczne na jednej ze wspaniałych plaż Rio de Janeiro - polecamy zwłaszcza 4,5km Copacabanę lub elegancką Ipanemę. Podczas wypoczynku proponujemy wycieczki opcjonalne: wyspy tropikalne ok75 USD/os., samba show ok. 100 USD/os., lot helikopterem ok 200 USD/os za 30min, wodospady Iguazu (ok. 800 - 1000USD/os.). Pełną listę wycieczek opcjonalnych przedstawi na miejscu pilot wycieczki.

Dzień 11

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na zakupy. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow).

Dzień 12

Przylot na lotnisko Chopina w Warszawie.

Uwagi do programu

• Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

Karnawał w 2021 roku trwa od12 do17 lutego. Oferujemy w sprzedaży bilety na paradę karnawałową oraz bilety na Paradę Zwycięzców - najlepsze szkoły, wybrane przez sędziów, jeszcze raz przejdą Sambodromem na zakończenie karnawału. Cena zawiera transfer hotel - Sambodrom - hotel oraz opiekę pilota.

świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotemrejsowym do Rio de Janeiro (z przesiadką w jednym z portów europejskich), opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw. (9 rozpoczetych dób hotelowych), wyżywienie: śniadania, opiekę pilota w Brazylii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napoi oraz zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (opłata na miejscu)ok. 100 USD/os (w tym bilety wstępu, napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: "

Meta description

Cudowne Miasto Boga • Głowa Cukru - Panorama Rio • dzielnica artystów - Santa Teresa • Chrystus z Corcovado • Niesamowite plaże Rio - Copacabana, Ipanema • Brazylijska świątynia futbolu - Maracana • Przejazd jeepami

Wizy

Paszport musi być ważny przynajmniej 6miesięcyod daty powrotu z Brazylii.

Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.

Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport musi być ważny przynajmniej 6miesięcyod daty powrotu z Brazylii.

Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 16 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.