kod oferty: EG-561805

Chile - Argentyna - Urugwaj - Paragwaj - Brazylia 

Lokalizacja: Chile » Wyc. objazdowe »
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 17.11.2020
Cena od: 15 313 zł 12 dni/os. 15 713 zł
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Chile - Argentyna - Urugwaj - Paragwaj - Brazylia

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Logos Tour od 15 313 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 17.11.2020       Powrót z:  Santiago De Chile 29.11.2020
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: według programu  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Logos Tour o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
  • Oferty egzotyczne

Kraj

Chile - Argentyna - Urugwaj - Paragwaj - Brazylia

Dzień 1

Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Chile.

Dzień 2

SANTIAGO DE CHILE (Chile)

Przylot do Santiago de Chile, transfer do hotelu. Spacer po mieście. Gówna ulica - Avenida Bernardo O'Higgins, Palacio de La Moneda, plac Konstytucji, główny pasaż Ahumada. Spacer po gwarnym i pełnym artystów Plaza de Armas, katedra, najstarszy kolonialny budynek Casa Colorada (z zewnątrz). Przejazd na romantyczne wzgórze Santa Lucia, spacer po otaczającym je parku i wejście na skałę z piękną szeroką panoramą miasta. Powrót do hotelu wzdłuż głównej arterii Alameda, wizyta w kościele San Francisco, najstarszym w mieście. Kolacja w hotelu.

Dzień 3

Vina Del Mar - Valparaiso

Całodzienna wycieczka nad Pacyfik. Przejazd przez urodzajne doliny Curacavi i Casablanca do Valparaiso i Vina del Mar. Przejazd przez centrum Valparaiso, obok budynku Kongresu i teatru narodowego. Wjazd na wzgórze Bellavista, postój na tarasie widokowym przed willą La Sebastiana, najpiękniejszą z posiadłości poety Pabla Nerudy, ze wspaniałą panoramą miasta, portu i całej zatoki. Zejście w dół krętymi, stromymi uliczkami wśród kolorowych, ozdobionych muralami domów do centralnego placu Sotomayor. Wizyta w porcie, zakup pamiątek. Przejazd do Vina del Mar, położonego nieopodal kurortu pełnego ogrodów, pięknych plaż i eleganckich rezydencji. Czas wolny na obiad w restauracji z widokiem na ocean, serwującej typowe dania kuchni chilijskiej, m.in. doskonałe ryby i owoce morza. Po południu spacer po plaży, możliwość kąpieli w Pacyfiku. Powrót do Santiago, kolacja.

Dzień 4

Santiago De Chile - Mendoza

Wyjazd do Argentyny przez zieloną, urodzajną dolinę Aconcagua, wśród plantacji migdałowców, pomarańczy, awokado, brzoskwiń, winorośli i oliwek, z pięknym widokiem na ośnieżone Andy. Wjazd piękną widokową trasą na przełęcz Uspallata, wzdłuż dawnej transandyjskiej linii kolejowej. Przystanek w ośrodku narciarskim Portillo. Po drodze punkt widokowy, skąd można podziwiać niedaleki już najwyższy szczyt Ameryki Południowej - Aconcaguę (6962m n.p.m.). Postój przy Puente del Inca - zachwycającej, wielobarwnej formacji skalnej będącej naturalnym, kamiennym mostem nad rzeką Las Cuevas i dalsza droga do Mendozy w pięknej górskiej scenerii. Kolacja, spacer do centrum. UWAGA! Od kwietnia do października przelot z Santiago de Chile do Mendozy zamiast przejazdu autokarem. Po przylocie do Mendozy dla chętnych wycieczka fakultatywna. Przejazd do znanego kurortu Termas Cacheuta (45km od Mendozy). Po drodze podziwianie winnic i górskich krajobrazów. Przyjazd do malowniczego Parku Wodnego - wodospady, fontanny, egzotyczna roślinność. Dwugodzinny pobyt w naturalnym kompleksie skalnych basenów z ciepłą wodą źródlaną, położonych wśród gór. Cena wycieczki wraz ze wstępem 45 USD (przy min. 10 uczestnikach).

Dzień 5

MENDOZA - BUENOS AIRES (Argentyna)

Zwiedzanie miasta Mendoza. Plac Pedro de Castillo, muzeum archeologiczne, w którym zgromadzone są pamiątki z historii całego regionu. Wejście na górę Cerro da Gloria, gdzie wznosi się imponujący, bogato dekorowany płaskorzeźbami pomnik niepodległości. Przejazd do winnicy Bodega Norton, jednej z najbardziej znanych w Argentynie. Zwiedzanie piwnic, degustacja najbardziej znanych win, możliwość zakupu. Następnie obiad w restauracji serwującej typowe argentyńskie dania, jak empanadas i doskonała wołowina podana ze wspaniałym winem. Przelot do Buenos Aires.

Dzień 6

COLONIA DEL SACRAMENTO - MONTEVIDEO (Urugwaj)

Rejs katamaranem do Urugwaju. Podziwianie jednego z najpiękniejszych miast kolonialnych Ameryki Południowej - Colonia del Sacramento. Spacer po części historycznej, gdzie pozostały jeszcze fragmenty murów miejskich. Podziwianie malowniczych, pełnych kwiatów uliczek Starego Miasta, w otoczeniu nastrojowych kawiarenek i sklepików z miejscową sztuką i rzemiosłem. Przejazd autokarem do stolicy Urugwaju - Montevideo. Obiad. Zwiedzanie miasta - plac Niepodległości, Palacio Salvo, Teatro Solis i budynek parlamentu. Przejście pod dawną bramą miejską do pasażu prowadzącego na plac Konstytucji, katedra i ratusz miejski. Objazd dalej położonych części miasta, Rambla de Montevideo wzdłuż wybrzeża. Transfer na przystań promową i powrót do Buenos Aires.

Dzień 7

Buenos Aires

Zwiedzanie Buenos Aires; Plaza de Mayo - z katedrą, pałacem prezydenckim i budynkiem dawnego ratusza. Przejazd Avenida de Mayo do siedziby Kongresu. Wizyta w barwnej i pełnej muzyki dzielnicy La Boca będąca podróżą w czasie do epoki, kiedy w jej zaułkach rodziło się tango. Przejazd przez elegancką dzielnicę Palermo z jej wytwornymi willami, pałacami i ambasadami. Spacer po nekropolii Recoleta, w której spoczywają wybitne postacie z historii kraju, m.in. Evita Perón. Obiad. Po południu czas wolny, możliwość zakupów na pobliskiej promenadzie Florida. Wieczorem dla chętnych kolacja w stylowej, eleganckiej sali dawnego teatru, a po niej zrealizowane we wspaniałej choreografii Tango Show w wykonaniu mistrzów (135 USD, min. 10 osób). Od dawnych, pozostających w klimacie lat dwudziestych nieśmiertelnych przebojów po nowoczesne, akrobatyczne aranżacje Tango Nuevo.

Dzień 8

PUERTO IGUAZU (Argentyna)

Przelot do Puerto Iguazu i zwiedzanie najpiękniejszych wodospadów świata po stronie argentyńskiej. Możliwość obserwacji przyrody w lesie pełnym barwnych motyli, egzotycznych ptaków i wszędobylskich coati - ostronosów, będących symbolem parku narodowego. Spacer ponad ścianą spadającej wody oraz przejście pod wodospady i podziwianie ich ogromu z dolnej perspektywy. Przejście pomostem do potężnej kaskady zwanej Gardzielą Diabła, porywający spektakl tworzony przez naturę w miejscu, gdzie wody rzeki Iguazu pokonują najwyższy próg wodospadów. Obiad. Fakultatywnie - wodne safari, wycieczka pod wodospady pontonami (ok. 90 USD). Przejazd do Brazylii, nocleg.

Dzień 9

FOZ DO IGUACU (Brazylia) - CIUDAD DEL ESTE (Paragwaj)

Spacer po brazylijskiej stronie rzeki Iguacu. Możliwość podziwiania całego kompleksu wodospadów z większego dystansu i w szerokiej panoramie, co pozwala uchwycić ich piękno w pełnej okazałości. Fakultatywnie (w zależności od warunków pogodowych i liczby chętnych) przelot helikopterem ponad wodospadami (ok. 140 USD). Następnie przejazd do Ciudad del Este w Paragwaju przez most Przyjaźni nad rzeką Paraną. Panoramiczny objazd miasta, zwiedzanie przypominającej arkę katedry św. Błażeja i krótki spacer po pełnej kontrastów stolicy stanu Alto Parana. Powrót do Brazylii. Kolacja w oryginalnej restauracji serwującej dania z różnych części świata. Podziwiać będzie można tańce charakterystyczne dla wielu krajów Ameryki Łacińskiej, takie jak cueca, polka paraguaya, chacarera, tango, malambo, capoeira i samba.

Dzień 10

Foz Do Iguacu - Rio De Janeiro

Przelot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu. Obiad. Czas wolny na spacer wzdłuż słynnej plaży Copacabana obleganej przez mieszkańców i turystów oraz zakup pamiątek. Wieczorem dla chętnych fakultatywnie Samba Show, najlepszy w Rio pokaz tańców brazylijskich. Łączy on tradycje różnych kultur tworzących folklor tego kraju, w barwnej scenografii i mistrzowskim wykonaniu, zwieńczony prezentacją wspaniałych strojów karnawałowych (130 USD).

Dzień 11

Rio De Janeiro

Zwiedzanie Rio de Janeiro, jednego z najpiękniej położonych miast na świecie. Przejazd do słynnej Głowy Cukru (Pao de Acucar) i wjazd kolejką linową na wierzchołek wzgórza, z którego roztacza się niezapomniany widok na centrum Rio i zatokę Guanabara. Wjazd wspinającą się stromo kolejką szynową na górę Corcovado, na której wierzchołku stoi, patronując miastu, posąg Chrystusa Odkupiciela (Cristo Redentor). Zwiedzanie katedry św. Sebastiana, patrona miasta. Na trasie przejazdu zabytkowy akwedukt Lapa, piłkarski stadion Maracana oraz Sambódromo - miejsce corocznego, szalonego karnawału. Obiad.

Dzień 12

Rio De Janeiro

Rano czas wolny. Dla chętnych zwiedzanie muzeum brazylijskich kamieni szlachetnych i możliwość zakupu olśniewającej biżuterii. Po południu transfer na lotnisko i wylot do Europy.

Dzień 13

Przylot do Warszawy.

I rata

2000 PLN płatna przy zapisie

Ii rata

Płatna na 40 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje

• przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,

• przeloty wewnętrzne,

• przejazdy autokarami/mikrobusami,

• 10 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3 *; w Buenos Aires hotel 4 *; 2 noclegi w pousada; pokoje 2-os., dopłata do pokoju 1-os. 1800 PLN,

• 10 śniadań, 6 obiadów, 4 kolacje w tym - wieczór z kolacją i z pokazem tańców latynoamerykańskich w Iguazu,

• opiekę polskiego pilota,

• usługi lokalnych przewodników,

• ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

Uwaga !

• Najpóźniej na 40 dni przed wyjazdem wymagane jest przekazanie do biura danych paszportowych, takich jak - imiona i nazwiska takie jak w paszporcie, numer paszportu i data ważności paszportu. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 3 strony wolne.

• Na zwyczajowe napiwki sugerujemy przeznaczyć ok. 40 USD.

• Na bilety wstępu należy zabrać ok. 140 USD.

• Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi

13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;

10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe;

0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej

Więcej informacji na stronie

https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

Terminy

04.08 - 16.08.2020, 16800.00 PLN06.10 - 18.10.2020, 15700.00 PLN03.11 - 15.11.2020, 15300.00 PLN17.11 - 29.11.2020, 15300.00 PLN

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 15 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.