kod oferty: EG-388077

Pag Apartamenty Prywatne 

Lokalizacja: Chorwacja » Pag
Zakwaterowanie: hotel
Pobyt od dnia: 05.06.2021
Cena od: 779 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Pag Apartamenty Prywatne

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Index od 779 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Zakwaterowanie: 05.06.2021       Powrót z:  Pag 12.06.2021
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Index o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
 • Sporty wodne
 • Kurorty nadmorskie
 • Bez paszportu
 • Sport

Kraj

Chorwacja

Chorwacja

Kraj rozpościera się od końca wschodnich krańców Alp aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego tworząc bajeczny krajobraz: olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy.

Miejscowość

PAG to malownicze miasteczko położone na wyspie o tej samej nazwie, która ciągnie się wzdłuż wysokich Gór Velebit. Pag jest znaną miejscowością turystyczną z niepowtarzalną atmosferą Starego Miasta. W centrum znajdują się przytulne kawiarenki, sklepy z pamiątkami, dyskoteki, centrum sportowe z basenem, w pełni wyposażona strzeżona piaszczysto-żwirkowa plaża miejska. W okolicy znajdują się jedne z najlepszych tras rowerowych w Chorwacji.

Zakwaterowanie

Pensjonat "CIK" lub inny o tym samym standardzie - położone w odległości ok. 300-500m od morza i około 500m od centrum Pagu, gdzie znajdują się główne atrakcje wyspy. Zakwaterowanie w 2,3,4 osobowych pokojach, studiach i apartamentach.

Wszystkie pokoje mają lodówki w środku lub na korytarzu, czajniki do wody na życzenie, klimatyzacja płatna (5 Euro / pokój / dzień), TV w jadalni, w czasie trwania turnusu nie ma serwisu sprzątania, goście sami dbają o porządek. Dostępny Internet WI - FI - kod dostępny w jadalni, wszelakie ogłoszenia i informacje również w jadalni.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie - śniadania bufet, obiadokolacja składająca się z 2 dań. Dodatkowo do obiadokolacji serwowana jest woda. Inne napoje dodatkowo płatne.

Sport i rekreacja

• możliwość wypożyczenia Roweru (3h - 50kn ok. 30zł lub 12h - 100kn ok. 60zł)

• możliwość wypożyczenia Kajaku - 2 osobowy (6h - 150kn ok. 90zł lub 3 dni - 675kn ok. 410zł)

• możliwość wypożyczenia Sub-a (6h - 150kn ok. 90zł lub 12h - 300kn ok. 180zł)

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TĄ OFERTĘ ?:

• swojska, kameralna, bałkańska atmosfera w obiekcie

• szybki przejazd samochodem z Polski i jest gdzie zaparkować

• jest co zwiedzać, można bezstresowo wypocząć a również dobrze się zabawić

Cena zawiera

7 noclegów w pensjonacie w pokojach, studiach lub apartamentach

Wyżywienie 2 x dziennie

Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)

Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Dopłata obowiązkowa

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 5 zł/os

Opłata klimatyczna i meldunkowa 25 EUR/os. płatna na miejscu w Chorwacji - opłata płatna od każdego uczestnika (również od dzieci)

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych

Świadczeń niewymienionych w ofercie

Uwagi

• Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

• Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

• Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S. A.

• W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S. A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

• Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

• Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych

7 noclegów w pensjonacie w pokojach, studiach lub apartamentach, wyżywienie 2 x dziennie (śniadanie i obiadokolacje), ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, bagaż 800 zł (TU Signal Iduna), składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os

Wycieczek fakultatywnych, świadczeń niewymienionych w ofercie; dopłata obowiązkowa

Opłata klimatyczna i meldunkowa 25 EUR/os. płatna na miejscu w Chorwacji - opłata płatna od każdego uczestnika (również od dzieci)

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 16 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.