kod oferty: EG-442894

Royal Star Beach Resort (ex Three Corners) ****

Lokalizacja: Egipt » Hurghada » Hurghada
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 24.02.2022
Cena od: 1 766 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  

Ocena hotelu

7.4

Na podstawie
11 opinii

Zadaj pytanie do oferty zamknij

Royal Star Beach Resort (ex Three Corners) ****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Berlin 24.02.2022   godz. 07:15       Powrót z:  Hurghada 03.03.2022   godz. 13:40
Cena za pokój
twin room dz wyżywienie: All Inclusive  
twin room sea view dzm wyżywienie: All Inclusive  
family room pool side fzp wyżywienie: All Inclusive  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Best Reisen o tej ofercie

Zalety wg klientów

 • Położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży, w niedalekiej odległości od przystani.
 • W okolicy hotelu znajdują się liczne bary i sklepy.
 • Na terenie sąsiedniego hotelu Empire Beach prowadzone są animacje dla dzieci i dorosłych.
Udogodnienia hotelu
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Życie nocne
 • Blisko centrum
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Nurkowanie
 • Blisko lotniska
 • Dostęp do internetu
 • Fitness / siłownia
 • Kurorty nadmorskie
 • Basen odkryty
 • Sport
 • Przedszkole
 • Animacje dla dorosłych
 • Klimatyzacja
 • Spa & Wellness
 • Sporty wodne

Naszym zdaniem

Dobrej klasy hotel doskonale usytuowany przy plaży, a jednocześnie blisko centrum starej Hurghady. Relaks, sporty wodne, kurortowe atrakcje. Świetne miejsce na połączenie słonecznego wypoczynku z poznawaniem życia egipskiego, rozrywką, zakupami itd.

Położenie

Bezpośrednio przy plaży - ręczniki, parasole i leżaki bezpłatne, blisko mariny i centrum El Dahar (lokale gastronomiczne, sklepy, bazar), około 6km od dzielnicy Sakkala, ok. 7km od lotniska.

Wyposażenie

Lobby z całodobową recepcją, z miejscami wypoczynku, z biblioteczką, restauracja główna Aquila Buffet Restaurant (bufety i kolacje tematyczne) z częścią na zewnątrz, restauracja a'la carte Chez Pasca (kuchnia międzynarodowa, steki, owoce morza), bar w lobby, bar przy plaży, kawiarenka orientalna z sziszą, wypożyczalnia samochodów, przechowalnia bagażu, sklepiki z pamiątkami, drogeria, sala konferencyjna, pralnia, gabinet lekarski, apteka, bezpłatne Wi-Fi w strefach ogólnodostępnych (limit).

Pokoje

Twin room - sypialnia, łazienka, indywidualnie sterowana klimatyzacja, mała lodówka (minibar płatny), LED TV sat, sejf, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, telefon, balkon lub taras (widok na ląd/ogród). Powierzchnia - ok. 26m kw.

Twin room sea view - sypialnia, łazienka, indywidualnie sterowana klimatyzacja, mała lodówka (minibar płatny), LED TV sat, sejf, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, telefon, balkon lub taras (widok na morze). Powierzchnia - ok. 26m kw.

Family room - sypialnia, łazienka, indywidualnie sterowana klimatyzacja, mała lodówka (minibar płatny), LED TV sat, sejf, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, telefon, balkon lub taras (widok na basen). Powierzchnia - ok. 38m kw., możliwość zakwaterowanbia maks. 2 dorosłych + 2 dzieci.

Wyżywienie

All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów serwowane w restauracji głównej, przekąski w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole serwowane w wyznaczonych barach (10:00-24:00).

Pakiet all incluisve nie obejmuje importowanych napoi alkoholowych, świeżo wyciskanych soków, niektórych rodzajów kaw oraz minibaru. Szczegółowy program all inclusive klienci otrzymują po przyjeździe po hotelu

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym (widok na morze) - podgrzewany w okresie zimowym, leżaki, parasole, ręczniki, taras słoneczny, siłownia, animacje, program rozrywkowy.

Odpłatnie: nurkowanie, windsurfing, jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi kosmetyczne.

Dla dzieci

Miniklub, minidyskoteki, łóżeczka dla dzieci poniżej 2 lat (na zapytanie przez wyjazdem), specjalne krzesełka w restauracji.

Uwagi

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS; wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacja covid-19

Osoby posiadające zaświadczenie z kodem QR o pełnym cyklu szczepień przeciwko COVID-19 oraz dzieci do lat 12 przylatują do Egiptu bez konieczności wykonywania testu.

Władze Egiptu akceptują tylko pełny cykl szczepień (od drugiej dawki musi upłynąć minimum 14 dni) szczepionkami zatwierdzonymi przez Światową Organizację Zdrowia i Egipski Urząd ds. Leków: Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharma, Sinovac, Sputnik, Johnson & Johnson (w tym ostatnim przypadku musi upłynąć 14 dni od podania pierwszej dawki).

Osoby niezaszczepione muszą mieć ze sobą negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed przylotem (w jęz. angielskim, wymagany kod QR) lub wynik testu antygenowego przeprowadzonego nie wcześniej niż 24 godziny przed przekroczeniem granicy z Egiptem. Zaświadczenie dotyczące wyniku testu musi być oryginalne i zawierać oryginalną pieczątkę z podpisem laboratorium lub kod QR.

W przypadku gdy certyfikat szczepienia lub wynik testu nie są zgodne z przepisami ustanowionymi przez państwo egipskie, pasażer musi poddać się antygenowemu testowi na lotnisku. Jeśli wynik okaże się pozytywny, turysta musi udać się na 5-dniową samoizolację w hotelu, a szóstego dnia przeprowadzić test PCR. Gdy wynik będzie negatywny - wówczas kończy się saomoizolacja, jeśli zaś pozytywny - izolacja zostaje przedłużona o kolejne 5 dni. Po nich nie wykonuje się już żadnego testu. Koszty ponosi pasażer.

Tranzyt Przez Niemcy

Niemieckie Ministerstwo Zdrowia wyróżnia dwa obszary ryzyka:

1. obszar wysokiego ryzyka (Hochrisikogebiet);

2. obszar występowania mutacji (Virusvariantengebiet).

Listy te są co tydzień uaktualniane:

https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Transport/Archiv_Risikogebiete/Risikogebiete_aktuell_en.pdf?__blob=publicationFile

Wymogi dotyczące tranzytu z krajów wysokiego ryzyka (zarówno wylot z Polski jak i powrót do Polski).

Tranzyt musi odbyć się możliwie najszybciej, nie później niż w ciągu 24 godz., co do zasady bez noclegu i zbędnych postojów (dozwolony krótki postój na parkingu/stacji benzynowej).

W przypadku podróży lotniczej wymagane wypełnienie formularza lokalizacyjnego na stronie www.einreiseanmeldung.de

Podróżni są zobowiązani posiadać jeden z poniższych dokumentów (wydrukowany i przetłumaczony na jęz. niemiecki, angielski, francuski, hiszpański lub włoski):

• negatywny wynik testu (PCR, antygenowy, RT-LAMP lub TMA) wykonany nie wcześniej niż 48 h przed rozpoczęciem podróży (czas liczy się od godziny pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku). Testy muszą spełniać kryteria Światowej Organizacji Zdrowia, tj. czułość 80%, swoistość 97%.

• certyfikat osoby zaszczepionej. Od ukończenia pełnego cyklu szczepień musi minąć minimum 14 dni (z 14. dniem włącznie). Ważność certyfikatu wynosi rok, a od 1 lutego 2022 - 9miesięcy; 270 dni od szczepienia.

Osoba, która jednorazowo przyjęła preparat Janssen (Johnson & Johnson) od 15.01.2022 nie jest uznawana za zaszczepioną. W celu uznania za osobę zaszczepioną konieczne jest przyjęcie drugiej dawki (Johnson & Johnson, lub Pfizer lub Moderna)

• certyfikat ozdrowieńca; jest ważny od 29 dnia po przebytej chorobie i do 90 dni.

Powyższe wymogi nie dotyczą dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Przybliżone koszty wykonania testu w Egipcie przed powrotem do Niemiec:

• Test + transfer to koszt 30 USD (organizowane na miejscu po kontakcie z rezydentem)

• Test na miejscu w hotelu to koszt 55 USD

Należy mieć ze sobą skopiowaną 1 stronę paszportu + stronę z pieczątką z paszportu z wjazdu do Egiptu, bilet lotniczy/karta pokładowa, voucher hotelowy.

Dodatkowe Dokumenty Przed Podróżą

Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia Formularza Lokalizacyjnego dla Klientów wylatujących do Egiptu": https://bit.ly/3jHMik9

Podróżując liniami Enter Air (numery rejsów zaczynające się od ENT, np. ENT1111) wszyscy pasażerowie mają obowiązek dodatkowo wydrukować, wypełnić i zabrać ze sobą Deklarację Zdrowia Enter Air oraz Oświadczenie Zdrowotne Enter Air.

https://www.enterair.pl/uploads/COVID_19_DEKLARACJA_ZDROWOTNA_ENTERAIR.pdf

https://www.enterair.pl/uploads/ANNEX%20V%20PART%20A%20Health%20Declaration%20.pdfJest to konieczne by otrzymać kartę pokładową i należy to zrobić przy każdym przelocie (z Polski i do Polski), dlatego każdy powinien posiadać 2 egzemplarze Deklaracji Zdrowia Enter Air oraz Oświadczenie Zdrowotne Entar Air (w j.polskim na wylot, a w j. angielskim na powrót). Wypełnione dokumenty należy przekazać na lotnisku pracownikowi obsługi naziemnej podczas odprawy w check-in.

Przed podróżą liniami Easy Jet (numery rejsów zaczynające się od EJU lub U2, np. U2 1111, loty z Berlina) obowiązkowo prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacji, które znajdą Państwo pod tym linkiem: http://www.easyjet.com/en/fly-with-confidence oraz https://www.easyjet.com/en/policy/country-specific-travel-information

Powrót Do Polski

Karta Lokalizacyjna Podróżnego

Osoby podróżujące do Polski samolotem - przed dokonaniem odprawy - są obowiązane do wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego w postaci elektronicznej (eKLP). Jedynie w przypadku braku dostępu do systemu teleinformatycznego można ją nadal wypełnić w postaci papierowej - w takim przypadku papierowy formularz Karty Lokalizacji Podróżnego (KLP) jest przekazywany przez personel pokładowy. Karta znajduje się na stronie MSZ: https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home Szczegóły: https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klpKwarantanna w Polsce

Od 15 grudnia każda osoba przed przylotem do Polski spoza strefy Schengen musi wykonać test na COVID-19 (PCR lub antygenowy) wykonany w ciągu 24 godzin przed przekroczeniem granicy, licząd od momentu wykonania testu. Dotyczy to wszystkich podróżnych: i zaszczepionych i niezaszczepionych. Testu nie muszą posiadać dzieci, które nie ukończyły 5. roku życia.

Test można zrobić tuż przed wylotem do Polski albo na niektórych polskich lotniskach (przed odprawą paszportową):

Warszawa https://lotnisko-chopina.pl/pl/testy-covid-19.html?_sm_au_=iHVTqSb6L6SPbsKRJf17vK0T8QQJ4&dm_i=32AP,186OY,1YAU9T,4RIHL,1

Katowice https://www.katowice-airport.com/pl/nasze-lotnisko/aktualnosci/117 Wrocław https://airport.wroclaw.pl/testy-na-covid-19-na-lotnisku/

Poznań https://poznanairport.pl/testy-covid/testy-po-przylocie/

Lublin https://www.airport.lublin.pl/wazne-informacje

Cena testów: 140-400 zł.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 1 grudnia 2021 obowiązują nowe przepisy dotyczące kwarantanny po przylocie do Polski;

W przypadku przybycia z państw nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) podróżni muszą odbyć obowiązkową 14- dniową kwarantannę, z której zwolnić może negatywny wynik testu na koronawirusa, wykonany nie wcześniej niż 8. dnia po przylocie do Polski.

Poza tym z kwarantanny zwolnione są osoby:

A) w pełni zaszczepione, czyli takie, które przyjęły drugą dawkę (w przypadku szczepienia dwufazowego) lub jedną dawkę (w przypadku szczepienia jednofazowego) minimum 14 dni wcześniej i mogą to potwierdzić zaświadczeniem. Szczepionka musi być dopuszczona do użytku w Unii Europejskiej

B) ozdrowieńcy, czyli ci, którzy w ostatnich 6miesiącach byli poddani izolacji domowej lub szpitalnej (i mają zaświadczenie o tym fakcie)

C) dzieci do 12. roku życia, podróżujące z osobami w pełni zaszczepionymi.

Obowiązek odbycia kwarantanny uznaje się za zrealizowany z chwilą wprowadzenia negatywnego wyniku testu PCR do systemu teleinformatycznego przez medyczne laboratorium diagnostyczne.

Ważne informacje na oficjalnych stronach:

Polskie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/egipt

https://www.gov.pl/web/niemcy/informacje-dot-rozprzestrzeniania-sie-koronawirusa-sars-cov-2-w-niemczech

Polska Straż Graniczna: http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

InstytutKocha: https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Risikogebiete_neu.html

Przelot easyjet z berlina

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.

Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

EasyJet (przelot typu Low Cost) - z portu lotniczego Berlin Brandenburg

W cenie jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu - miejsca standardowe. Klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową - wycena indywidualna, w ramach dostępności (liczba miejsc ograniczona).

Bagaż główny za dopłatą

• 15 kg w cenie 430 PLN/sztuka

• 23 kg w cenie 510 PLN/sztuka

• 26 kg w cenie 680 PLN/sztuka

Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

Wybór miejsca (za opłatą)

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

Sezon zimowy

W zależności od warunków atmosferycznych część infrastruktury hotelowej może być nieczynna lub godziny funkcjonowania mogą się zmienić. Część basenów może być okresowo podgrzewanych.

Covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 17 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach
7.4

Na podstawie 11 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Par  64%
Ceniących spokój  55%
Szukających rozrywki  18%

 

Jakość a cena

73% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Hotel 7.2
Pokoje 7.4
Położenie 7.9
Posiłki 6.9
Przeczytaj opinie innych o tej wycieczce
Czytaj więcej

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.