kod oferty: EG-182369

Alpy i Lazurowe Wybrzeże **

Lokalizacja: Francja
Zakwaterowanie: wycieczka objazdowa
Wyjazd od dnia: 10.04.2021
Cena od: 2 380 zł 9 dni/os.
  Rezerwuj  

Ocena wycieczki

100% klientów
poleca tę wycieczkę

7.6

Na podstawie
1 opinii

Zadaj pytanie do oferty zamknij

Alpy i Lazurowe Wybrzeże **

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Rainbow od 2 380 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wyjazd z: Bydgoszcz 10.04.2021   godz. 06:40       Powrót z:  Alpy I Lazurowe Wybrzeże 19.04.2021   godz. 10:00
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy (standardowy) wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Rainbow o tej ofercie

Zalety wg klientów

 • Zwiedzanie romantycznej Werony - miasta Romea i Julii.
 • Największe perły Lazurowego Wybrzeża - Nicea, Monako, St. Tropez.
 • Wjazd najdłuższą na świecie kolejką linową na Aiguille du Midi u podnóża Mont Blanc.
 • Mont Blanc - dach Europy
Udogodnienia hotelu
 • Bez paszportu

Opis oferty

Zakwaterowanie:

Hotele **/ *** - zlokalizowane poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych: w okolicach Annecy/Bonne/Chambery- 2, w okolicach Marsylii/Arles - 1, w okolicach Cannes/Nicei - 3 rozpoczęte doby, w okolicach Werony - 1 rozpoczęta doba).

Pokoje: 2 - osobowe (możliwość max. 1 dostawki w większości hoteli dostawka w formie łóżka piętrowego), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.

Do dyspozycji gości:

W hotelu z reguły bar

Kategoria lokalna:

**/ ***

Program

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Czechy, Niemcy oraz Szwajcarię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1400km od granic Polski).

Dzień 2

Przejazd przez Szwajcarię. Przed południem dotrzemy do Genewy, gdzie udamy się na spacer po najpiękniejszej części miasta. Zobaczymy jezioro Lemańskie, urokliwą starówkę oraz gmach europejskiej siedziby ONZ (z zewnątrz). Następnie przejazd do Francji. Czas wolny na odpoczynek. Nocleg w hotelu (okolice Chambery lub Annecy).

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Chamonix - najbardziej znanego miasta Alp Francuskich. Wjazd najdłuższą na świecie kolejką linową na Aiguille du Midi (3842m n.p.m.) u podnóża Mont Blanc i spacer po mieście. Przejazd do Annecy - przepięknego, położonego u ujścia rzeki Thiou miasteczka nazywanego alpejską Wenecją. Spacer po uroczej starówce i rejs statkiem po jeziorze D'Annecy. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 200km).

Dzień 4

Po śniadaniu wyjazd w kierunku Arles, miasteczka będącego duszą Prowansji, a które upodobał sobie Vincent van Gogh. Odwiedzimy między innymi rzymski amfiteatr oraz piękny kościół St. Trophime. W dalszej kolejności przejazd do Avignon, gdzie znajduje się Pałac Papieski i słynny most St. Benezet (Pont d'Avignon). Przejazd w okolice Arles lub Marsylii na nocleg. (Trasa ok. 450km).

Dzień 5

Po śniadaniu zwiedzanie Marsylii - największego portu Francji i jednego z najstarszych miast Francji. Zwiedzanie bazyliki Notre Dame, spacer po słynnej ulicy Canabiere, a następnie przejazd do St. Tropez - jednego z najbardziej znanych i eleganckich kąpielisk, odwiedzanego przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer po miasteczku. Następnie udamy się do Cannes, miasta słynnego z festiwali, Alei Gwiazd i wspaniałych hoteli przy bulwarze la Croisette. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Antibes. (Trasa ok. 250km).

Dzień 6

Po śniadaniu przejazd do Księstwa Monaco. Zwiedzanie miasta: Pałac Książęcy z katedrą, w której pochowana jest księżna Grace Kelly, Ogrody Egzotyczne oraz Muzeum Oceanografii. Następnie zwiedzimy Monte Carlo, znane ze wspaniałych kasyn, gdzie każdy może zostać milionerem. Dalej udamy się do St. Paul de Vence - malowniczego, średniowiecznego miasteczka, położonego na szczycie wzgórza. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 120km).

Dzień 7

Po śniadaniu czas wolny na plażowanie lub samodzielne zwiedzanie. Dla chętnych proponujemyfakultatywną wycieczkę do Kanionu Verdon połączoną z wizytą w prowansalskim miasteczku Moustiers Sainte Marie. Niezwykla malowniczy kanion o długości ok. 21kmmoże się poszczycićunikatową fauną i florą. W programie krótszy i mniej wymagający odcinek kaniony, który pokonamyrowerami wodnymi (ok. 2 godzin). Będzie to świetna okazja do podziwianiaturkusu wody i wapiennych skal, w których woda wyżłobiła sobie drogę miliony lat temu. Uwaga! Przeprawa rowerami wodnymi należy do bardzo relaksacyjnych inie wymaga od uczestników wyjątkowej kondycji. Zaleca się zabranie plastikowych butów lub klapek. Następnie przejedziemy autokarem do niezwykle urokliwej i przepięknie położonej miejscowości Moustiers Sainte Marie, gdzie udamy się na krótki spacer. Czas na zakupy pamiątkowe i posiłek we własnym zakresie. Powrót do hotelu we wczesnych godzinach wieczornych. Koszt wycieczki to ok. 40 EUR/os. (wycieczka odbywa sięw miarę możliwości iprzy zebraniu min. 20 osób).

Dzień 8

Po śniadaniu udamy się do Antibes, miasta targów prowansalskich. Zwiedzanie starówki z wąskimi, krętymi uliczkami i Zamkiem Grimaldich. Dalej przejazd do Nicei - niekoronowanej stolicy Lazurowego Wybrzeża, miasta artystów, miliarderów i arystokracji. Zwiedzanie miasta: przejazd wzdłuż Promenade des Anglais ze słynnymi hotelami - pałacami: Negresco i Meridien, wejście na wzgórze zamkowe, z którego roztacza się wspaniała panorama na port i Zatokę Aniołów. Następnie spacer po starówce oraz czas wolny na zakupy i obiad (we własnym zakresie). Przejazd na nocleg w okolicach Werony. (Trasa ok. 550km).

Dzień 9

Po wczesnym śniadaniu przejazd do Wenecji. Rejs na wyspę Burrano (gdzie zobaczymy słynne weneckie koronki). Następnie rejs do centrum i spacer po mieście: Plac i Bazylika św. Marka, pałac Dożów, Most i dzielnica Rialto, Canale Grande. Wieczorem wyjazd do Polski. Przejazd przez Austrię i Czechy. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1100km - do granic Polski).

Dzień 10

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Woszczyce-Orzesze ok. 10:00).

Uwagi do programu

• Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

• Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (klimatyzacja, video, minibar i wc), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań serwowanych w restauracjach hotelowych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż), program turystyczny j. w. i opiekę polskojęzycznegopilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, rejsu w Wenecji, taksy klimatycznej, zestawu słuchawkowego Tour Guide(łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 205 EUR/os dorosła oraz 175 EUR/dziecko do 12 roku życja, płatne pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych.

Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.

Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

"

META Description

Mont Blanc - dach Europy • Annecy i Chamonix - urok Alp • Avignon i Marsylia - droga wzdłuż Rodanu • Nicea i Cannes - luksus i plaże • Monako i Monte Carlo - kasyna i milionerzy • Wenecja - przedsmak Włoch

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: "

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 15 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach
7.6

Na podstawie 1 opinii.

Najczęściej polecana

Parom  100%
Nastawionym na zwiedzanie  100%
Singlom  50%

 

Jakość a cena

100% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Ankieta 8.8
Przeczytaj opinie innych o tej wycieczce

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.