kod oferty: EG-477809

Cheval Blanc ***

Lokalizacja: Francja » Dolina Maurienne » Valfrejus
Zakwaterowanie: hotel
Pobyt od dnia: 25.03.2023
Cena od: 893 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Cheval Blanc ***

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • SnowTrex od 893 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Zakwaterowanie: 25.03.2023       Wykwaterowanie:   01.04.2023
Cena za pokój
Studio dwuosobowe wyżywienie: własne  
Apartament sześcioosobowy (ok. 36 qm, CB53) wyżywienie: własne  
Apartament sześcioosobowy (ok. 36 qm, CB49) wyżywienie: własne  
Apartament sześcioosobowy (ok. 36 qm, CB30) wyżywienie: własne  
(zakres i warunki) OC - SKI w cenie    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

SnowTrex o tej ofercie

Zalety miejscowości

 • Dobre wrażenie ogólne
 • Urokliwe miejsce
 • Bogate życie nocne
 • Dobre możliwości komunikacyjne
Udogodnienia hotelu
 • Kurorty narciarskie
 • Bez paszportu

Miasto

Valfréjus

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Przytulnie urządzony obiekt Résidence Cheval Blanc znajduje się przy wjeździe do miejscowości Valfréjus i oddalony jest od centrum miejscowości o 300m. Wyciąg "Charmasson" oraz najbliżej położone nartostrady znajdują się w promieniu ok. 100m. Obiekt posiada windę. Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe (dostępność ograniczona). Za opłatą można skorzystać z publicznego Wi-Fi miejscowości Valfréjus. WyżywienieOferta bez wyżywienia.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Bielizna pościelowa: 12,- € /osob. (konieczność wcześniejszego zgłoszenia; do 15 dni przed przyjazdem)Ręczniki: 10,- € /osob. (konieczność wcześniejszego zgłoszenia; do 15 dni przed przyjazdem)Sprzątanie końcowe: 52-100,- € /studio/apart. (w zależności od typu)Wi-Fi (ogólnodostępne Wi-Fi miejscowości Valfréjus)Krzesełko dla dzieci (ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 15,- € tydz./dzieckoŁóżeczko dla dzieci (ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 15,- € /tydz./dziecko

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,35 € za osob./nocKaucja: 300,- € /studio/apartament (płatność tylko kartą kredytową)Keycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieść zwierzęta domowe (35,- €/tydzień, bez karmy, maks. 1 zwierzę na apartament, konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Wyjątki stanowią: wg opisu pokoju

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Jeżeli potrzebują Państwo ręczników, należy je zarezerwować od razu po otrzymaniu voucherów. Prosimy o skorzystanie z numeru telefonu na voucherze i poinformowanie obiektu.

Studio 4-osob. (ok. 25m?, cb15), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVnisza kuchenna z lodówką, mikrofalą, mini piekarnikiem, zmywarką do naczyń i kuchenkąkabina sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z prysznicemoddzielne WCbalkonWi-Fi (ogólnodostępne, płatne Wi-Fi z Valfréjus)

Apartament 6-osob. (ok. 36m?, cb30), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójna wysuwaną kanapą i TVkuchnia z lodówką, kuchenka mikrofalową, zmywarką do naczyń, kuchenką, czajnikiem, tosterem i zestawem do Raclettesypialnia z podwójnym łóżkiemkabina sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z wanną lub prysznicemosobne WCbalkon od południa

Wi-Fi (ogólnodostępne, płatne Wi-Fi z Valfréjus)

Zwierzęta domowe nie są dozwolone

Apartament 6-osob. (ok. 36m?, cb49), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną kanapą wysuwaną i TVkuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń i kuchenkąsypialnia z łóżkiem podwójnymłóżko piętrowe w holułazienka z wanną lub prysznicemosobne WCbalkonWi-Fi (ogólnodostępne, płatne Wi-Fi z Valfréjus)

Apartament 6-osob. (ok. 36m?, cb53), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, rozkładaną kanapą dla dwóch osób i TVkuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, mini piekarnikiem, zmywarką do naczyń i kuchenkąsypialnia z łóżkiem podwójnymkabina sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z prysznicemosobne WCbalkonWi-Fi (ogólnodostępne, płatne Wi-Fi z Valfréjus)

Apartament 8-osob. (ok. 49m?, cb65), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójna kanapą wysuwaną i TV kuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń i kuchenką2 sypialnie z łóżkiem podwójnymkabina sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z wannąłazienka z prysznicem i WCosobne WCbalkon od strony południowejWi-Fi (ogólnodostępne, płatne Wi-Fi z Valfréjus)brak możliwości przywiezienia zwierząt domowych

Studio 2-osob. (ok. 17m?, cb66), sc

Pokój dzienno-sypialny z niszą kuchenną, podwójną rozkładaną kanapą i TVnisza kuchenna z lodówką, mikrofalą i kuchenkąłazienka z prysznicem i WCbalkon na stronie wschodniejWi-Fi (ogólnodostępne, płatne Wi-Fi z Valfréjus)Bark możliwości przywiezienia zwierząt domowych.

Dojazd

Kolej: Modane (ok. 10km)Przelot: Chambéry (ok. 120km), Turyn (120km), Grenoble (ok. 200km), Lyon (ok. 195km), Genewa (ok. 200km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski valfréjus & la norma

Maks. wysokość: 2750mMin. wysokość: 1350mWys. miejscowość: 1550mWyciągi łącznie: 23Orczyki: 12Krzesełka: 9Gondole: 2Trasy łącznie: 135kmTrasy zielone/niebieskie: 57kmTrasy czerwone: 63kmTrasy czarne: 15km

Region narciarski eski-mo

Maks. wysokość: 3000mMin. wysokość: 1300mWyciągi łącznie: 84Orczyki: 48Krzesełka: 32Gondole: 4Trasy łącznie: 346kmTrasy zielone/niebieskie: 169kmTrasy czerwone: 146kmTrasy czarne: 31kmTrasy do skialpinizmu: 17km

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Trasy i wyciągi
niebieskie: 34 km
czerwone: 11 km
czarne: 20 km

orczykowe: 6
krzesełkowe: 4
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 17 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.