| Cena za pokój | |||
---|---|---|---|---|
Pokój dwuosobowy (widok na park/ogród, standardowy) wyżywienie: śniadania | ||||
Pokój dwuosobowy (widok na morze, standardowy) wyżywienie: śniadania | ||||
standard superior double room sea view wyżywienie: śniadania | ||||
standard family open plan garden view wyżywienie: śniadania | ||||
standard family open plan sea view wyżywienie: śniadania | ||||
standard family suite wyżywienie: śniadania | ||||
(zakres i warunki) | ||||
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem) | ||||
![]() | ||||
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. |
Hotel położony w miejscowości Almyrida, ok. 400m od plaży, ok. 4km od Kalyves, ok. 32km od lotniska w Chanii, ok. 130km od lotniska w Heraklionie, przystanek lokalnego autobusu ok. 200m od hotelu, najbliższy supermarket ok. 300m od hotelu
Plaża publiczna, piaszczysto-kamienista, łagodne zejście do morza 800m od hotelu, dojście drogą lokalną
Leżaki i parasole (płatne)
Hotel wybudowany w 1987 r., wyremontowany w 2018 r. posiada 118 pokojów, rozległy ogród,
Recepcja z lobby, internet Wi-Fi (bezpłatny), sejf na recepcji (płatny), wypożyczalnia samochodów, parking, restauracja główna, bar przy basenie, bar w lobby
Bezpłatnie: basen ze słodką wodą, wydzielona część dla dzieci, zjeżdżalnia dla dorosłych i 2 zjeżdżalnie dla dziecie, leżaki i parasole, ręczniki płatne (ok. 3 EUR/ręcznik)
Płatne: masaże, kort tenisowy
Dla dzieci: brodzik, plac zabaw
Pokój standardowy - ok. 12-14m2, klimatyzacja, TV-SAT, telefon, mini-bar/lodówka, internet Wi-Fi (bezpłatny), łazienka (wanna/prysznic, WC, suszarka do włosów), balkon/taras, pokoje z widokiem na morze za dopłatą
Pokój superior - ok. 18m2, widok na morze, pozostałe wyposażenie podobne jak w pokoju standardowym
Pokój rodzinny - ok. 30m2, jedno pomieszczenie, pozostałe wyposażenie podobne jak w pokoju standardowym, pokoje z bocznym widokiem na morze za dopłatą
Suita - ok. 40m2, widok na morze, jedno pomieszczenie, pozostałe wyposażenie podobne jak w pokoju standardowym
Bed & Breakfast (BB) - śniadanie w formie bufetu.
Half Board (HB) - śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.
All Inclusive (AI) - śniadanie, obiad (a la carte) i kolacja w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia. Wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne są bezpłatnie w godzinach wyznaczonych przez hotel.
Adres: Epar. Od. Kalivon-Kefalas 14, Almirida 730 08, Grecja
Www.almyridavillage.gr
Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy + bagaż rejestrowany dla czarterów
// dla przelotów low costowych Ryanair tylko bagaż podręczny (40 × 20 × 25 cm) / Wizzair tylko bagaż podręczny (40 × 30 × 20 cm, maks. 10 kg);// dla lotów rejsowych LOT, Aegean Airline oraz Smart Wings również tylko bagaż podręczny 8kg; opłaty lotniskowe, transfer lotnisko hotel lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej), VAT.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: obowiązkowego podatku turystycznego płatnego na miejscu w recepcji hotelowej;
Bagażu rejestrowanego przy połączeniach rejsowych i low costowych (nie czarter):
• Wizz/Ryanair Priority + podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład - cena od. 160 PLN / szt
• dla lotów rejsowych LOT, Aegean Airline, Smart Wings bagaż rejestrowany 23 kg płatny ekstra ok. 350pln / szt.;
Dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), miejsc obok siebie w samolocie, wycieczek fakultatywnych oraz gwarancji niezmienności ceny, opieki polskojęzycznego rezydenta. Podatek turystyczny: od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów:
1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc
3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc
4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc
5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc
W przypadku połączeń rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
• dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Grecjii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
• obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
• każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
Prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.
DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DNI PRZED WYLOTEM.
• WIZZAIR BEZPŁATNA ODPRAWA NA 24 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO RÓWNIEŻ POWROTU Z DESTYNACJI)
• RYANAIR BEZPŁATNA ODPRAWA NA 24 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO RÓWNIEŻ POWROTU Z DESTYNACJI)
Facebook