| Cena za pokój | |||
---|---|---|---|---|
Double Room Promo with Terasse wyżywienie: śniadania i obiadokolacje | ||||
Standard Double Room Land View wyżywienie: śniadania i obiadokolacje | ||||
(zakres i warunki) | ||||
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem) | ||||
![]() | ||||
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. |
Spokojny i kameralny hotel w stylu greckim
Przytulny, klasycznie urządzony i otoczony pięknym, zadbanym ogrodem hotel Vantaris Graden, większość usług łączy z częścią Vantaris Palace. Dzięki temu rozwiązaniu, Goście mogą korzystać z udogodnień oferowanych przez oba obiekty. Hotel Vantaris Garden dysponuje własnym basenem z wydzieloną częścią dla dzieci, ogrodem z leżakami, parasolami i prysznicami. Hotel wyróżnia się prawdziwą grecką gościnnością oraz doskonałymi opiniami.
Hotel położony jest w miejscowości Georgioupolis, w północnej części wyspy. Obszar Kavros, w którym znajduje się obiekt, jest bardzo popularny wśród miłośników przyrody, ponieważ łączy w sobie góry, morze, dziką przyrodę i niezrównane krajobrazy. Gościom hotelu polecamy pobliskie atrakcje
• Jezioro Kournas - ok. 4km
• Wenecka Forteca - ok. 19km
• Gola Di Imbros - ok. 30km
• Winiarnia Dourakis - ok. 11km
• Klasztor Agios Georgios - ok. 11km
• Kanion Mili - ok. 27kmOdległość od lotniska w Chanii to ok. 25km, w Heraklionie to ok. 80km.
Piaszczysta, najdłuższa na Krecie, bezpośrednio przy hotelu, plaża Kavros (Kavros Beach). Leżaki i parasole dodatkowo płatne. Na plaży dostępne są prysznice.
• Baseny - hotel posiada basen odkryty ze słodką wodą. Parasole i leżaki przy basenie są bezpłatne, ręczniki są płatne.
• Bary
Eleftherios Venizelos - główny bar z dużym tarasem wychodzi na ogrody, baseny i zapierające dech w piersiach morze Kavros. Tutaj w zależności od pory roku organizowane są wieczory przy pianinie lub saksofonie i można cieszyć się orzeźwiającymi koktajlami i drinkiem do kolacji.
• bar na plaży - serwuje kawę lub przekąski z widokiem na bujne ogrody i błękitne morze. To tutaj organizowana jest również hotelowa impreza na plaży.
• Restauracje
• główna restauracja Knossos - Goście mogą zjeść śniadanie, obiad i kolację. Wszystkie posiłki serwowane są w formie bufetu na ciepło i zimno, a w specjalnie wydzielonym kąciku nasi doświadczeni kucharze przygotowują wiele dań z menu na oczach Gości. Serwowany jest duży wybór sałatek na ciepło i zimno oraz dań kuchni kreteńskiej i międzynarodowej. Jest wystarczająco dużo miejsca, aby jednocześnie pomieścić wszystkich gości znajdujących się w hotelu. Raz w tygodniu organizowane są tu także wieczory greckie z pieczeniem z grilla i tradycyjnymi tańcami kreteńskimi i greckimi.
Restauracja a'la carte - serwuje obfite dania kuchni kreteńskiej i międzynarodowej.
• Inne udogodnienia
Bezpłatny bezprzewodowy Internet w miejscach publicznych
Minimarket z międzynarodową prasą, papierosami i innymi niezbędnymi przedmiotami, które mogą być potrzebne podczas pobytu
Jubiler
Wypożyczalnia samochodów
Wypożyczalnia rowerów górskich
Sala internetowa z komputerem
Pralnia
Darmowy parking
Całodobowa recepcja
• Wellness&SPA - do dyspozycji Gości jest mini SPA z krytym basenem, gabinet masażu, sauna, salony fryzjerski (dodatkowo płatne).
• Animacje i rozrywka - w pełni wyposażona siłownia, kort tenisowy z możliwością nocnego oświetlenia, miejsce do siatkówki plażowej, tenis stołowy, bilard, sporty wodne.
• Brodzik
• Plac zabaw
• Wysokie krzesełka w restauracji
• Możliwość wypożyczenia łóżeczka (za dodatkową opłatą)
Hotel dysponuje pokojami o różnych kategoriach.
• Double Room - pokój dla max. 3 osób o powierzchni 24m2 z widokiem na ogród i wyposażonym balkonem. Znajdują się w nim dwa łóżka pojedyncze i sofa. W pokoju zapewniony jest: telewizor, mini lodówka, indywidualna klimatyzacja, sejf (płatny), łazienka (wanna, przybory toaletowe, suszarka do włosów).
• Family Room - pokój dla max. 4 osób o powierzchni 43m2 z widokiem na ogród i wyposażonym balkonem. Znajdują się w nim dwie sypialnie: 4 łóżka pojedyncze. W pokoju zapewniony jest: telewizor, mini lodówka, indywidualna klimatyzacja, sejf (płatny), łazienka (wanna, przybory toaletowe, suszarka do włosów).
• Śniadanie i obiadokolacja - w formie bufetu, w restauracji głównej Vantaris Palace.
• All Inclusive - śniadanie, lunch, kolacja - bufet w restauracji głównej Vantaris Palace, przekąski i lody w barze na plaży, napoje wydawane podczas posiłków: soki, lokalne piwo, lokalne wino, kawa, herbata: 15:30-17:30, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wybranym barze do godziny 23:00 (piwo, winom ouzo, raki, brandy, rum, wódka, tequila).
Przelot realizowany jest lotem bezpośrednim na wskazanej w ofercie trasie. W cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny o rozmiarach i wadze określonej przez przewoźnika. Dzieciom poniżej 2 lat przysługuje bagaż podręczny oraz możliwość zabrania wózka składanego.
• LINIE RYANAIR - każdemu z uczestników przysługuje bezpłatnie jedna sztuka małej, osobistej torby o rozmiarach nie większych niż 40x20x25 cm (umieszczany pod siedzeniem).
Dodatkowy bagaż kabinowy oraz pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu dostępne są za dodatkową opłatą
• 10 kg (55x40x20 cm), łącznie z małą osobistą torbą - cena widoczna w trakcie rezerwacji.
Bagaż nadawany dostępny jest za dodatkową opłatą
• 10 kg (55x40x20 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji,
• 20 kg (119x119x81 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji.
Ceny bagażu widoczne w trakcie rezerwacji są ważne wyłącznie podczas jej dokonywania. W przypadku chęci dokupienia bagażu do zakupionej już wycieczki, cena będzie wyższa.
• LINIE WIZZ AIR - każdemu z uczestników przysługuje bezpłatnie jedna sztuka bagażu podręcznego o rozmiarach nie większych niż 40x30x20 cm (umieszczany pod siedzeniem). Dodatkowa walizka na kółkach (kabinowa) oraz pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu dostępne są za dodatkową opłatą
• 10 kg (55x40x23 cm), łączenie z małym bagażem podręcznym - cena widoczna w trakcie rezerwacji.
Bagaż nadawany dostępny jest za dodatkową opłatą
• 10 kg (149x119x171 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji
• 20 kg (149x119x171 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji
• 26 kg (149x119x171 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji
• 32 kg (149x119x171 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji
Uwaga: Podane wymiary nie obejmują uchwytów/kółek bagażu; jednakże kółka mogą zwiększać wymiary bagażu maksymalnie o 5 cm.
Ceny bagażu widoczne w trakcie rezerwacji są ważne wyłącznie podczas jej dokonywania. W przypadku chęci dokupienia bagażu do zakupionej już wycieczki, cena będzie wyższa.
• LINIE CORENDON AIRLINES - każdemu z uczestników powyżej drugiego roku życia przysługuje bezpłatnie jedna sztuka bagażu podręcznego o rozmiarach nie większych niż 55x40x25 cm i maksymalnie 8 kg. Rodzice dzieci poniżej drugiego roku życia mogą mieć przy sobie torbę na pieluchy i pokarm dla niemowląt, który wystarcza na czas lotu. Instrument muzyczny z pokrowcem o długości nieprzekraczającej 100 cm można zabrać na pokład zamiast bagażu podręcznego. Oprócz bagażu podręcznego akceptujemy torebkę damską, torbę na dokumenty, torbę na aparat lub torbę na laptop.
Bagaż nadawany dostępny jest za dodatkową opłatą
• 10 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji
• 15 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji
• 20 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji
• 25 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji
Ceny bagażu widoczne w trakcie rezerwacji są ważne wyłącznie podczas jej dokonywania. W przypadku chęci dokupienia bagażu do zakupionej już wycieczki, cena będzie wyższa.
• LINIE EASYJET - każdemu z uczestników przysługuje bezpłatnie jedna sztuka bagażu podręcznego o rozmiarach nie większych niż 45x36x20 cm (umieszczany pod siedzeniem). Dodatkowy bagaż kabinowy opłatą:
• 10 kg (56x45x25 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji.
Bagaż nadawany dostępny jest za dodatkową opłatą
• 15 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji
Uwaga: Podane wymiary nie obejmują uchwytów/kółek bagażu; jednakże kółka mogą zwiększać wymiary bagażu maksymalnie o 5 cm.
Ceny bagażu widoczne w trakcie rezerwacji są ważne wyłącznie podczas jej dokonywania. W przypadku chęci dokupienia bagażu do zakupionej już wycieczki, cena będzie wyższa.
Rezerwacja miejsc w samolocie obok siebie
Miejsca zostaną wykupione przez Organizatora z dostępnej puli miejsc w samolocie, tak aby wszyscy uczestnicy siedzieli w tym samym rzędzie. Jednocześnie zaznaczamy, że nie ma możliwości wyboru miejsc w konkretnych rzędach w samolocie. W przypadku braku możliwości rezerwacji miejsc obok siebie opłata za wybór tych miejsc zostanie zwrócona. Brak możliwości wyboru miejsc obok siebie nie może być warunkiem odstąpienia od umowy przez uczestnika/uczestników. Po potwierdzeniu rezerwacji, w miarę dostępności miejsc, istnieje możliwość wykupienia miejsc obok siebie, po indywidualnej wycenie przez Organizatora.
• przelot bezpośredni w obie strony,
• zakwaterowanie w wybranym rodzaju pokoju,
• wyżywienie według zamówionej opcji,
• transfer lotnisko - hotel - lotnisko,
• opiekę polskojęzycznego przedstawiciela,
• ubezpieczenie KL i NNW,
• składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
• dopłaty do innych opcji wyżywienia,
• opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w hotelu,
• lokalnych podatków,
• wycieczek fakultatywnych możliwych do wykupienia na miejscu,
• opłaty za wymagane przepisami testy zdrowotne jeżeli są one konieczne.
Hotel zastrzega sobie prawo do zmian w świadczeniu usług w różnych okresach roku. Również w związku z obostrzeniami dotyczącymi COVID możliwe są ograniczenia w dostępności poszczególnych atrakcji.
Rodzin z dziećmi 30%
Aktywnych 20%
Nastawionych na zwiedzanie 10%
80% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.
Facebook