kod oferty: EG-744772

Knossos Beach *****

Lokalizacja: Grecja » Kreta » Kokkini Hani
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 02.10.2023
Cena od: 5 321 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  

Ocena hotelu

8.6

Na podstawie
17 opinii

Zadaj pytanie do oferty zamknij

Knossos Beach *****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Kraków 02.10.2023   godz. 05:30       Powrót z:  Heraklion 09.10.2023   godz. 09:45
Cena za pokój
suite suite resort view with beach cabana wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
bungalow bungalow superior water front wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
suite suite sea view with beach cabana wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Easygo o tej ofercie

Zalety wg klientów

  • Tylko ok. 4 km do Watercity Water Park - największego parku wodnego na Krecie.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw, brodzik, opiekunka (płatna).
  • Bezpośrednio przy hotelu prywatna część publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do wody.
Udogodnienia hotelu
  • Bezpośrednio przy plaży
  • Fitness / siłownia
  • Rowery
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Sport
  • Przedszkole
  • Dostęp do internetu
  • Windsurfing
  • Tenis
  • Basen kryty
  • Klimatyzacja
  • Minigolf
  • Basen odkryty
  • Blisko lotniska
  • Jazda konna
  • Animacje dla dorosłych
  • Kurorty nadmorskie
  • Nordic walking
  • Sporty wodne
  • Bez paszportu
  • Żeglarstwo
  • Nurkowanie
  • Hotel klubowy
  • Spa & Wellness

Naszym zdaniem

Luksusowy hotel wybudowany w greckim stylu, położony przy pięknej plaży

Knossos Beach Bungalows & Suites to pięciogwiazdkowy hotel w doskonałej lokalizacji: położony w zatoce przy plaży z łagodnym zejściem do morza, bardzo blisko centrum Kokkini Hani. To także doskonała baza wypadowa do Heraklionu i kreteńskiego akwarium oraz parku wodnego. Wybudowany w tradycyjnym stylu wioski kreteńskiej z charakterystycznymi, białymi budynkami. Atutem oferty są pokoje z widokiem na morze zlokalizowane w pierwszej linii brzegowej oraz apartamenty z prywatnym basenem i bezpośrednim dostępem do plaży. W ofercie hotelu są także sesje jogi i pilatesu, a także zabiegi odmładzające.

Lokalizacja

Położony w północno-wschodniej części wyspy, w spokojnej nadmorskiej miejscowości Kokkini Hani.

• Muzeum Historyczne Krety - ok. 10km

• Park wodny Acqua Plus - ok. 12km

• Ruiny Pałacu w Knossos - ok. 8km

• Cretaquarium Thalassocosmos - ok. 3,5km

• Park tematyczny Dinosauria Park - ok. 4km.

• Odległość od lotniska w Heraklionie to ok. 10km

• Odległość od lotniska w Chanii to ok. 155km

Plaża

Dwie piaszczyste, zatoczkowe plaże przy hotelu (bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki plażowe), altany plażowe (płatne).

Do dyspozycji gości na terenie hotelu

• Baseny - 3, w tym 2 zewnętrzne tylko dla dorosłych (1 podgrzewany w niskim sezonie - w zależności o warunków pogodowych) i basen dla dzieci. Bezpłatne leżaki i parasole przy basenach.

• Bary -

• bar główny w lobby (10:00-01:00)

• par przy basenie (10:00-18:00)

• bar z przekąskami na plaży (10:00-18:00)

• Restauracje -

• restauracja "Yefsis" z tarasem serwująca menu bufetowe (dania kuchni międzynarodowej)

• restauracja "Swell" a la carte, serwująca dania kuchni greckiej

• restauracja "Si La" a la carte, serwująca dania kuchni kreteńskiej, greckiej i azjatyckiej

• Internet - w całym hotelu działa bezpłatne wifi

• Całodobowa recepcja, całodobowe usługi concierge, sala telewizyjna, przechowalnia bagażu, kaplica/kościół, sale konferencyjno-bankietowe, lekarz na telefon (płatne)

Atrakcje hotelowe

• Fintess - Centrum SPA & Wellness (10:00-18:00, za opłatą): masaże (w tym także wykonywane w pokoju), aromaterapia, ajurweda, refleksologia, akupunktura, zabiegi na ciało i twarz, manicure/pedicure, salon fryzjerski, kryty basen z podgrzewaną wodą (wymagana rezerwacja), sauna, sala fitness (wymagana wcześniejsza rezerwacja)

• Animacje i rozrywka - zajęcia z pilatesu, joga, muzyka na żywo (zależnie od warunków pogodowych)

Dla dzieci

• Plac zabaw

• Łóżeczko dla dziecka do lat 2 (na życzenie, bezpłatnie)

• Krzesełko do karmienia w restauracji (na życzenie)

• Opieka nad dziećmi (na życzenie, płatne)

• Basen dla dzieci (10:00-18:00)

Pokoje i zakwaterowanie

• Pokój jednoosobowy typu Classic (powierzchnia ok. 17-21m2), w budynku głównym, 1 łóżko pojedyncze

Pokój dwuosobowy typu Classic (powierzchnia ok. 17-21m2), w budynku głównym (maksymalnie 2 osoby zakwaterowane), 1 podwójne łóżko. * Bungalow z widokiem na teren hotelu (powierzchnia ok. 25-29m2), druga linia brzegowa, (maksymalnie 3 osoby zakwaterowane), 1 podwójne łóżko, 1 rozkładana sofa.

• Bungalow z widokiem na morze (powierzchnia ok. 25-29m2), pierwsza linia brzegowa, (maksymalnie 3 osoby zakwaterowane), 1 podwójne łóżko, 1 rozkładana sofa), bezpłatnie w pokoju (jednorazowo po przyjeździe): kreteńskie przysmaki, kosz owoców, butelka wody mineralnej i napoje bezalkoholowe.

• Bungalow typu Superior z widokiem na morze (powierzchnia ok. 25-29m2), pierwsza linia brzegowa, (maksymalnie 3 osoby zakwaterowane), 1 podwójne łóżko, 1 rozkładana sofa, balkon z leżakami i parasolami, Hi-Fi (ze stacją dokującą do iPoda), bezpłatnie w pokoju (jednorazowo po przyjeździe): kreteńskie przysmaki, kosz owoców, butelka wody mineralnej i napoje bezalkoholowe.

• Apartament z widokiem na teren hotelu i altaną plażową (powierzchnia ok. 35-40m2), druga linia brzegowa, sypialnia na otwartym planie z małym salonem (maksymalnie 3 osoby zakwaterowane) 1 podwójne łóżko, 1 rozkładana sofa, bezpłatnie w pokoju po przyjeździe: kreteńskie przysmaki, kosz owoców, butelka wody mineralnej i napoje bezalkoholowe (codzienne uzupełnienie wody i napojów bezalkoholowych), Hi-Fi (ze stacją dokującą do iPoda), prysznic z hydromasażem, zarezerwowana altana plażowa, możliwość spożywania wszystkich posiłków (zgodnie z formułą zakupionego wyżywieniem) w restauracjach a la carte "Swell" i "Si La".

• Apartament z widokiem na morze i altana plażową (powierzchnia ok. 35-40m2), druga linia brzegowa, sypialnia na otwartym planie z małym salonem (maksymalnie 3 osoby zakwaterowane), 1 podwójne łóżko, 1 rozkładana sofa, w dniu przyjazdu bezpłatnie w pokoju: kreteńskie przysmaki, kosz owoców, butelka wody mineralnej i napoje bezalkoholowe (codzienne uzupełnienie wody i napojów bezalkoholowych), Hi-Fi (ze stacją dokującą do iPoda), prysznic z hydromasażem, zarezerwowana altana plażowa, możliwość spożywania wszystkich posiłków (zgodnie z formułą zakupionego wyżywieniem) w restauracjach a la carte "Swell" i "Si La".

• Apartament Island z widokiem na morze (powierzchnia ok. 38m2), pierwsza linia brzegowa, sypialnia na otwartym planie z częścią dzienną (maksymalnie 3 osoby zakwaterowane), 1 podwójne łóżko, 1 rozkładana sofa, bezpłatnie w pokoju po przyjeździe kreteńskie przysmaki, kosz owoców, butelka wody mineralnej i napojów bezalkoholowych (codzienne uzupełnienie wody i napojów bezalkoholowych), Hi-Fi (ze stacją dokującą do iPoda), prysznic z hydromasażem, balkon z leżakami i parasolami, możliwość spożywania wszystkich posiłków (zgodnie z formułą zakupionego wyżywieniem) w restauracjach a la carte "Swell" i "Si La".

• Apartament Island z widokiem na morze z prywatnym basenem z podgrzewaną wodą i dostępem do plaży (powierzchnia ok. 35-40m2), 1 główna sypialnia i 1mały salon (maksymalnie 3 osoby zakwaterowane), 1 podwójne łóżko, 1 rozkładana sofa, prywatny odkryty basen, bezpośredni dostęp do plaży, bezpłatne w pokoju po przyjeździe: kreteńskie przysmaki, butelka wina musującego, kosz owoców, woda mineralna i napoje bezalkoholowe (codzienne uzupełnianie wody i napojów bezalkoholowych), sprzęt Hi-Fi (ze stacją dokującą do iPoda), prysznic z hydromasażem, możliwość spożywania wszystkich posiłków (zgodnie z formułą zakupionego wyżywieniem) w restauracjach a la carte "Swell" i "Si La".

• Pokój KB (powierzchnia ok. 22-32m2), zlokalizowany w aneksie ok. godz. 50 od budynku głównego, sypialnia/salon na otwartym planie (maksymalnie 2 osoby zakwaterowane), 1 podwójne łóżko).

• Pokój KB Komfort (powierzchnia ok. 45-52m2), zlokalizowany w aneksie ok. 50m od budynku głównego, 1 oddzielna sypialnia i 1 pokój dzienny (maksymalnie 4 osoby zakwaterowane), 1 podwójne łóżko, 2 rozkładane sofy.

Wyżywienie

Hotel oferuje pobyt z wyżywieniem w formule HB i All Inclusive:

• HB (Half Board - śniadania i obiadokolacje):

• wczesne śniadanie w formie bufetu

• śniadanie (07:30-10:00), amerykański bufet z pokazami gotowania w restauracji "Yefsis"

• późne śniadanie kontynentalne w głównym barze (10:00-10:30)

• kolacja (19:00-21:30) w formie bufetu z pokazami gotowania w restauracji "Yefsis"

• 1 raz na pobyt bezpłatne, 3-daniowe menu (obiad lub kolacja) w jednej z restauracji a la carte (wymagana rezerwacja)

• lunch (12:00-16:00 i 12:30-14:30) - dotyczy wyłącznie apartamentów

• kolacja (19:00-23:00 i 19:00-21:30) - dotyczy wyłącznie apartamentów

* All Inclusive

• wczesne śniadanie w formie bufetu

• śniadanie (07:30-10:00), amerykański bufet z pokazami gotowania w restauracji "Yefsis"

• późne śniadania kontynentalne w głównym barze (10:00-10:30)

• napoje w wyznaczonych barach (10:00-23:00, zamówienia po 23:00 są dodatkowo płatne), woda butelkowana, napoje bezalkoholowe, soki, kawę, kawę mrożoną, espresso, cappuccino, lokalne piwo z beczki, lokalne wino (na kieliszki), ouzo, raki i wybrane międzynarodowe napoje alkoholowe (whisky, brandy, gin, wódka, rum i tequila)

• przekąski w barze przy basenie: pizza, ciasta, tosty, kanapki, owoce, kiełbaski, rogaliki, ciasta i lody (10:30-18:30)

• lunch (12:30-14:30) w formie bufetu w restauracji "Yefsis"

• lunch a la carte w restauracji "Swell" i "Si La" (12:00-16:00 i 12:30-14:30) - dotyczy wyłącznie apartamentów

• kawa i herbata, ciasteczka i słodycze (16:00-17:00)

• kolacja (19:00-21:30) w formie bufetu z pokazami gotowania w restauracji "Yefsis"

• kolacja a la carte w restauracji "Swell" i "Si La" (19:00-23:00 i 19:00-21:30) - dotyczy wyłącznie apartamentów

• lunch i kolacja w restauracji "Yefsis", woda mineralna, lokalne napoje bezalkoholowe, soki, lokalne piwo z beczki, lokalne wino i lody

Transport i bagaż

Przelot realizowany jest lotem bezpośrednim na wskazanej w ofercie trasie. W cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny o rozmiarach i wadze określonej przez przewoźnika. Dzieciom poniżej 2 lat przysługuje bagaż podręczny oraz możliwość zabrania wózka składanego.

• LINIE RYANAIR - każdemu z uczestników przysługuje bezpłatnie jedna sztuka małej, osobistej torby o rozmiarach nie większych niż 40x20x25 cm (umieszczany pod siedzeniem).

Dodatkowy bagaż kabinowy oraz pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu dostępne są za dodatkową opłatą

• 10 kg (55x40x20 cm), łącznie z małą osobistą torbą - cena widoczna w trakcie rezerwacji.

Bagaż nadawany dostępny jest za dodatkową opłatą

• 10 kg (55x40x20 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji,

• 20 kg (119x119x81 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji.

Ceny bagażu widoczne w trakcie rezerwacji są ważne wyłącznie podczas jej dokonywania. W przypadku chęci dokupienia bagażu do zakupionej już wycieczki, cena będzie wyższa.

• LINIE WIZZ AIR - każdemu z uczestników przysługuje bezpłatnie jedna sztuka bagażu podręcznego o rozmiarach nie większych niż 40x30x20 cm (umieszczany pod siedzeniem). Dodatkowa walizka na kółkach (kabinowa) oraz pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu dostępne są za dodatkową opłatą

• 10 kg (55x40x23 cm), łączenie z małym bagażem podręcznym - cena widoczna w trakcie rezerwacji.

Bagaż nadawany dostępny jest za dodatkową opłatą

• 10 kg (149x119x171 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji

• 20 kg (149x119x171 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji

• 26 kg (149x119x171 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji

• 32 kg (149x119x171 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji

Uwaga: Podane wymiary nie obejmują uchwytów/kółek bagażu; jednakże kółka mogą zwiększać wymiary bagażu maksymalnie o 5 cm.

Ceny bagażu widoczne w trakcie rezerwacji są ważne wyłącznie podczas jej dokonywania. W przypadku chęci dokupienia bagażu do zakupionej już wycieczki, cena będzie wyższa.

• LINIE CORENDON AIRLINES - każdemu z uczestników powyżej drugiego roku życia przysługuje bezpłatnie jedna sztuka bagażu podręcznego o rozmiarach nie większych niż 55x40x25 cm i maksymalnie 8 kg. Rodzice dzieci poniżej drugiego roku życia mogą mieć przy sobie torbę na pieluchy i pokarm dla niemowląt, który wystarcza na czas lotu. Instrument muzyczny z pokrowcem o długości nieprzekraczającej 100 cm można zabrać na pokład zamiast bagażu podręcznego. Oprócz bagażu podręcznego akceptujemy torebkę damską, torbę na dokumenty, torbę na aparat lub torbę na laptop.

Bagaż nadawany dostępny jest za dodatkową opłatą

• 10 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji

• 15 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji

• 20 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji

• 25 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji

Ceny bagażu widoczne w trakcie rezerwacji są ważne wyłącznie podczas jej dokonywania. W przypadku chęci dokupienia bagażu do zakupionej już wycieczki, cena będzie wyższa.

• LINIE EASYJET - każdemu z uczestników przysługuje bezpłatnie jedna sztuka bagażu podręcznego o rozmiarach nie większych niż 45x36x20 cm (umieszczany pod siedzeniem). Dodatkowy bagaż kabinowy opłatą:

• 10 kg (56x45x25 cm) - cena widoczna w trakcie rezerwacji.

Bagaż nadawany dostępny jest za dodatkową opłatą

• 15 kg - cena widoczna w trakcie rezerwacji

Uwaga: Podane wymiary nie obejmują uchwytów/kółek bagażu; jednakże kółka mogą zwiększać wymiary bagażu maksymalnie o 5 cm.

Ceny bagażu widoczne w trakcie rezerwacji są ważne wyłącznie podczas jej dokonywania. W przypadku chęci dokupienia bagażu do zakupionej już wycieczki, cena będzie wyższa.

Rezerwacja miejsc w samolocie

Rezerwacja miejsc w samolocie obok siebie

Miejsca zostaną wykupione przez Organizatora z dostępnej puli miejsc w samolocie, tak aby wszyscy uczestnicy siedzieli w tym samym rzędzie. Jednocześnie zaznaczamy, że nie ma możliwości wyboru miejsc w konkretnych rzędach w samolocie. W przypadku braku możliwości rezerwacji miejsc obok siebie opłata za wybór tych miejsc zostanie zwrócona. Brak możliwości wyboru miejsc obok siebie nie może być warunkiem odstąpienia od umowy przez uczestnika/uczestników. Po potwierdzeniu rezerwacji, w miarę dostępności miejsc, istnieje możliwość wykupienia miejsc obok siebie, po indywidualnej wycenie przez Organizatora.

Cena wyjazdu zawiera

• przelot bezpośredni w obie strony,

• zakwaterowanie w wybranym rodzaju pokoju,

• wyżywienie według zamówionej opcji,

• transfer lotnisko - hotel - lotnisko,

• opiekę polskojęzycznego przedstawiciela: do 30.04 - opieka telefoniczna. Od 01.05 - dla przylotów do Heraklionu (HER), opieka osobista. Od 01.05 - dla przylotów do Chanii (CHQ), opieka telefoniczna.

• ubezpieczenie KL i NNW,

• składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena wyjazdu nie zawiera

• dopłaty do innych opcji wyżywienia,

• opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w hotelu,

• lokalnych podatków,

• wycieczek fakultatywnych możliwych do wykupienia na miejscu,

• opłaty za wymagane przepisami testy zdrowotne jeżeli są one konieczne.

Informacje dodatkowe

Hotel zastrzega sobie prawo do zmian w świadczeniu usług w różnych okresach roku. Również w związku z obostrzeniami dotyczącymi COVID możliwe są ograniczenia w dostępności poszczególnych atrakcji.


Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 18 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach
8.6

Na podstawie 17 opinii.
Czytaj wszystkie opinie

Najczęściej polecany dla

Rodzin z dziećmi  100%
Ceniących spokój  100%

 

Jakość a cena

100% klientów uważa, że oferta sprostała lub przewyższyła ich oczekiwania.

Hotel 10
Pokoje 9.0
Położenie 10
Posiłki 10
Przeczytaj opinie innych o tej wycieczce
Czytaj więcej

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.