kod oferty: EG-559633

Horizon - Izrael, Grecja i Starożytne Kultury 

Lokalizacja: Rejsy » Morze Śródziemne »
Zakwaterowanie: rejs
Pobyt od dnia: 03.10.2021
Cena od: 2 532 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Horizon - Izrael, Grecja i Starożytne Kultury

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Konsorcjum Biur Podróży od 2 532 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Zakwaterowanie: 03.10.2021       Wykwaterowanie:   10.10.2021
Cena za pokój
Kabina 2 osobowa (wewnętrzna) wyżywienie: All Inclusive  
Kabina 2 osobowa (zewnetrzna) wyżywienie: All Inclusive  
Kabina 2 osobowa (balkon) wyżywienie: All Inclusive  
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Konsorcjum Biur Podróży o tej ofercie

All Inclusive

Statek horizon

Na 9 pokładach pasażerskich można znaleźć liczne udogodnienia takie jak kawiarnie, kafejkę internetową, dyskotekę, bibliotekę, odkryte baseny, jaccuzi, sklepy i butiki wolnocłowe oraz restauracje z widokiem na morze, w których będziesz mógł delektować się wspaniałymi kulinarnymi kreacjami stworzonymi przez pokładowych szefów kuchni.

Specyfikacja statku

Rok budowy 1990

Renowacja 2009

Długość (m) 208

Pokłady pasażerskie 9

Pasażerowie 1 828

Załoga 620

Napięcie (V) 110/220 V

Waluta Euro

Kabiny wewnętrzne wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf. W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych (łóżka wiszące)

Kabiny zewnętrzne z oknem/balkonem wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf. W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych (łóżka wiszące; w kabinie typu Prestige łóżko wiszące lub sofa). Kabiny z oknem, w zależności od kategorii, mogą mieć ograniczoną widoczność.

W każdym z portów w którym zatrzymują się statki możliwe są dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne.

Trasa rejsu

DZIEŃ 1 Piraeus (Ateny) --- 20.00

DZIEŃ 2 Na morzu --- ---

DZIEŃ 3 Limassol 09.00 18.00

DZIEŃ 4 Haifa 07.00 20.00

DZIEŃ 5 Ashdod 07.00 20.00

DZIEŃ 6 Na morzu --- ---

DZIEŃ 7 Patmos 08.00 17.30

DZIEŃ 8 Piraeus (Ateny) 08.00

Dzień 1

Piraeus (Ateny)

Historyczne miasto portowe Pireus leży wzdłuż wschodniego wybrzeża Zatoki Sarońskiej. Miasto cechuje się różnorodnością kulturową, od prestiżowego wzgórza Kastella z jego neoklasycznymi budynkami i wspaniałym widokiem po obszar przybrzeżny Neo Fáliro z kompleksem olimpijskim, portem Mikrolimano i Zea, gdzie cumują luksusowe jachty i statki wycieczkowe.

Dzień 3

Limassol

Odkryj zalety podróży do Limasol, pięknego nadmorskiego miasta położonego na południu Cypru, uznanego za największą metropolię na wyspie po Nikozji. Dzięki strategicznemu położeniu geograficznemu i bogatemu dziedzictwu kulturowemu i artystycznemu, Limasol przyciąga dużą liczbę odwiedzających każdego roku. Ponadto historycznie terytorium to powstało w miejscu, w którym znajdowały się dwa starożytne miasta, Amathus i Kourion. Wśród głównych zabytków Limasol znajduje się Zamek Kolossi, który służył jako rezydencja rządu w czasach starożytnych oraz Muzeum Archeologiczne.

Dzień 4

Haifa

Hajfa jest jednym z największych miast w Izraelu i jednym z głównych centrów turystycznych. Ponadto jest to ważny cel podróży ze względu na szeroką ofertę kulturalną, nowoczesne centra handlowe i otoczenie naturalne, na czele z kilkoma lokalnymi plażami, które zostały wyróżnione i uznane za najlepsze i najpiękniejsze na izraelskim wybrzeżu. Jeśli chodzi o turystykę w Hajfie, nie należy przegapić Carmelo Park, największego rezerwatu przyrody w kraju i siedliska setek chronionych ptaków; jaskinia proroka Eliasza oraz Ogrody Bahai, znajdujące się na Górze Karmel.

Dzień 5

Ashdod

Szóste co do wielkości miasto a zaraz największy port w Izraelu. Do najbardziej znanych miejsc należą rezerwat przyrody wydm Asdod-Nitzanim oraz Park Asdod Yam, teren rekreacyjny na świeżym powietrzu z dużą sztuczną laguną i różnymi obiektami.

Dzień 7

Patmos

Patmos należące do archipelagu Dodekanez jest jedną z najmniejszych greckich wysp spośród wszystkich położonych na Morzu Egejskim. Krajobraz Patmos wyróżnia się na tle innych pobliskich wysp wyjątkową mieszanką odcieni miedzi i zieleni.

Cena obejmuje

7 noclegów na statku w kabinie w wybranej kategorii; serwis bagażowy i kabinowy; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku, wyżywienie All inclusive podczas rejsu (dostęp do pełnego menu wyśmienitej kuchni przygotowanej z autentyczną hiszpańską esencją - 3 posiłki dziennie, soki, woda, kawa i herbata podczas posiłków, ekskluzywny wybór napojów, wybrane marki alkoholi lokalnych, wermutów, wódek oraz win (wybrane alkohole podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów), sprzęt sportowo-rekreacyjny, basen, udział we wszystkich imprezach na statku (przedstawienia, animacje, koncerty, kino, dyskoteki), ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 7 zł/os oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 7 zł/os.

Cena nie obejmuje

Biletu lotniczego Polska - Ateny - Polska (możliwość dokupienia przelotu), transferów, noclegu przed lub po rejsie, opłat i podatków portowych 230 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), opłaty serwisowej 84 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), 24h serwisu kabinowego, wycieczek fakultatywnych, korzystania z punktów usługowych na statku (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, Internet), wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie "cena zawiera".

Uwagi

1. Możliwość płatności zarówno w PLN, jak i EUR na konto do wpłat w EURO Trade & Travel Company.

2. Istnieje możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2 % wartości świadczeń

3. Istnieje możliwość dopłaty do kabiny 1-osobowej (na zapytanie)

4. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

5. Koszt 3 i 4 osoby w kabinie na zapytanie.

6. Dla dzieci z dwoma dorosłymi osobami w kabinie zniżki. Kalkulacja indywidualna na zapytanie.

7. Ceny podane za osobę w kabinie 2 osobowej.

8. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku nagłej zmiany warunków pogodowych.

9. Ofertę przeliczono wg kursu sprzedaży EURO Banku PeKaO SA. Impreza zostanie ostatecznie rozliczona wg aktualnego kursu sprzedaży EURO banku PeKaO SA z dnia dopłaty.

10. Możliwość rezerwacji świadczeń dodatkowych jak przeloty, hotele i transfery, wycieczki fakultatywne (na zapytanie).

11. Przy podpisaniu umowy obowiązuje zaliczka 30% wartości świadczeń, dopłata do całości na 2miesiące przed rejsem.

12. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Covid-2019

Izrael

Granice zamknięte do odwołania.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Grecja

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.

Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.

Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

1. W dniu 05.11.2020 r. Grecja ogłosiła ogólnokrajową kwarantannę i ograniczenia w przemieszczaniu się osób (lockdown), obowiązujące w okresie od 7 do 30 listopada 2020 r. (z możliwością przedłużenia).

2. Wprowadzone ograniczenia przewidują zakaz przemieszczania się, z wyjątkiem dojazdów do pracy i przyczyn zdrowotnych.

3. W związku z wprowadzeniem zakazu poruszania się na terenie całej Grecji realizacja wyjazdów w celach innych niż powrót do miejsca zamieszkania może okazać się niemożliwa.

4. Przed wybraniem się w podróż sugerujemy kontakt z przewoźnikami realizującymi przewóz.

5. Osoby podróżujące służbowo powinny zasięgnąć informacji u swoich lokalnych partnerów w celu określenia wymogów, które należy spełnić przed przyjazdem do Grecji.

6. Pozostaje utrzymany bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie www.travel.gov.gr/#/ dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form). Obowiązek ten dotyczy także dzieci.

7. Po wypełnianiu formularza PLF wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przy przekraczaniu granicy z Grecją drogą powietrzną, lądową i morską.

8. Kod należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej, by służby graniczne mogły go zeskanować.

9. Formularz należy wypełnić co najmniej 48 godzin przed wjazdem a w przypadku podróży samolotem - co najmniej 24 godziny przed odprawą.

10. W formularzu PLF należy podać adres pobytu w Grecji lub plan podróży na najbliższe 7 dni.

11. Każdy dorosły oraz każde dziecko powinno posiadać własny kod QR.

12. Za niedopełnienie powyższego obowiązku władze greckie mają prawo ukarać grzywną w wysokości 500 euro.

13. Wszyscy podróżujący (drogą powietrzną, lądowa, morską) mogą być poddani losowym testom na zakażenie COVID-19. W przypadku pozytywnego wyniku zostaną zobowiązani do odbycia 14-dniowej kwarantanny.

Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Greckiej jest ważny paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i czy pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 16 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.