kod oferty: EG-533906

Al Quidra *****

Lokalizacja: Jordania » Zatoka Akaba » Akaba
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 21.12.2020
Cena od: 1 983 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Al Quidra *****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Konsorcjum Biur Podróży od 1 983 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Kraków 21.12.2020   godz. 00:00       Powrót z:  Amman 28.12.2020   godz. 11:25
Cena za pokój
Pokój dwuosobowy wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Konsorcjum Biur Podróży o tej ofercie

Zalety miejscowości

 • Dobre wrażenie ogólne
 • Dobre zaplecze medyczne
 • Urokliwe miejsce
 • Dużo banków i bankomatów
Udogodnienia hotelu
 • Kurorty nadmorskie
 • Oferty egzotyczne

Położenie

Hotel położony jest w centrum miasta Akaba, 700m od Zatoki Akaba oraz 500m od miejskiej plaży. Centralne położenie hotelu umożliwia wygodny dostęp do atrakcji turystycznych miasta.

Pokoje

Pokoje typu standard double/twin mają powierzchnię 38m2 i wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie, wiatrak, garderobę, łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarką (na życzenie) wraz z przyborami toaletowymi, mini-bar, czajnik elektryczny, budzenie, oraz telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej.

Do dyspozycji gości

Restauracja, plaża z zapleczem do uprawiania sportów wodnych i nurkowania, basen, darmowe Wi-Fi na terenie całego hotelu, pralnia, całodobowa recepcja, biuro informacji turystycznej z możliwością organizacji wycieczek, zarówno lokalnych jak i do innych miejsc w Jordanii oraz rejsów po Morzu Czerwonym.

Cena zawiera

Bilet lotniczy Warszawa - Amman - Warszawa w kwocie ok. 400 zł/os, transfer lotnisko-hotel-lotnisko; zakwaterowanie w hotelu, śniadania, ubezpieczenie KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, bagaż, opiekę anglojęzycznego reprezentanta na miejscu; składkę TFG 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Napiwków, pozostałych posiłków, napoi do kolacji, zabiegów SPA, wydatków własnych, kosztów wizy opłacanej po przylocie (ok. 30 USD/ os.), taksy wylotowej opłacanej na lotnisku (ok. 15 USD/ os.)

Uwagi

1. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą

3. Wpłata może być dokonana w dolarach bądź złotówkach po przeliczeniu zgodnie z kursem sprzedaży pieniądza banku PeKaO S. A. z dnia rozliczenia imprezy.

4. Dopłata 25 USD za pokój za noc w terminach 25.12, 31.01 oraz w Eid Al Fitr, Eid Al Adha i jordańskie święta państwowe.

5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Warunki wjazdu

• Okazanie negatywnego wyniku testu genetycznego (wymaz) na obecność wirusa SARS-CoV-2, który został wykonany nie później niż 72 h przed wylotem;

• negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2, który wykonany zostanie po przylocie do Jordanii (czas oczekiwania na wynik wynosi 2-3 h); w przypadku wyniku pozytywnego, podróżujący nie zostanie wpuszczony na terytorium Jordanii; koszt testu 40 JOD.

• wypełnienie aplikacji online (m.in. wskazanie miejsca pobytu przez okres 14 dni poprzedzających dzień wylotu, deklaracja w zakresie kontaktu lub braku kontaktu z osobą zarażoną wirusem SARS CoV-2, deklaracja w zakresie ewentualnego przejawiania symptomów zarażenia wirusem SARS CoV-2) dostępnej pod adresem www.visitjordan.jo - na 24h przed wylotem (koszt 40 JOD);

• posiadanie ważnego ubezpieczenia medycznego obejmującego leczenie zakażenia wirusem SARS CoV-2;

• podróżni muszą wykazać posiadanie zainstalowanej na urządzeniu mobilnym aplikacji AMAN APP, która musi pozostawać aktywna przez cały okres pobytu.

• Wszystkie osoby przylatujące na teren Jordanii, poddane będą min. 14 dniowej kwarantannie, bezpośrednio po przylocie, w dedykowanych ośrodkach. Obcokrajowcy zobowiązani są także informować o wszelkich symptomach mogących świadczyć o zarażeniu COVID 19.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 15 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.