kod oferty: EG-752277

Karaiby z Kanałem Panamskim 

Lokalizacja: Rejsy » Kanał Panamski »
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 16.03.2023
Cena od: 18 526 zł 17 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Karaiby z Kanałem Panamskim

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

  • Logos Tour od 18 526 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Brak ofert dla podanych opcji

Logos Tour o tej ofercie

Kraj

Usa

Karaiby z kanałem panamskim – rejs

Niezapomniane wakacje. Relaks na luksusowym statku. Rajskie plaże i urokliwe kolonialne miasteczka. Wciąż aktywne potężne wulkany. Wiecznie zielony las deszczowy, bajecznie kolorowe ary i tukany. Oryginalna meksykańska tequila i filiżanka prawdziwej nikaraguańskiej kawy. Cud techniki – niezwykły Kanał Panamski i klejnot architektury – Cartagena de Indias. Pełne kontrastów Panama City.

Dzień 1

FORT LAUDERDALE (USA, Floryda)

Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do USA. Transfer do hotelu w Fort Lauderdale.

Dzień 2

Fort Lauderdale

Transfer do portu. Zaokrętowanie na luksusowy statek wycieczkowy, który zbudowany został specjalnie, aby sprostać wymogom przeprawy przez Kanał Panamski. Na kilkunastu pokładach znajduje się kilka restauracji i barów oferujących dania kuchni międzynarodowej, w których serwowane są posiłki zarówno w ramach pakietu rejsu, jak i za dodatkową opłatą. Można z nich korzystać do późnych godzin wieczornych. Statek oferuje wyposażony w leżaki taras słoneczny oraz możliwość korzystania z odkrytych basenów i sali fitness. Ponadto za dodatkową opłatą w centrum Spa można poddać się relaksującym zabiegom. Do licznych rozrywek, jakie proponuje statek, należą między innymi kasyno i kino pod gwiazdami. Codziennie odbywają się przedstawienia i animacje umilające czas podróży, a wieczorem statek zaprasza do nocnych klubów i dyskoteki. Pasażerowie mogą korzystać z kafejki internetowej (dodatkowo płatna) oraz biblioteki. Statek prowadzi również eleganckie butiki i własną galerię sztuki.

Dzień 3 - 4

Na Morzu

Rejs po Morzu Karaibskim. W tych dniach statek nie zawija do żadnego portu. To czas na wypoczynek, relaks i korzystanie z atrakcji statku. Wieczorem warto wyjść na pokład, by podziwiać zachód słońca, a potem pięknie rozgwieżdżone niebo. Trasa rejsu wiedzie wschodnią granicą Morza Karaibskiego. Karaibami określa się część Oceanu Atlantyckiego między kontynentami Ameryk, odgrodzoną od otwartych wód oceanicznych pasem Małych i Wielkich Antyli. Karaiby leżą w strefie klimatu podrównikowego i zwrotnikowego, dlatego temperatura powietrza podczas całego roku jest stała. W dzień sięga 30

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
  • gwarantujemy najniższe ceny
  • nie pobieramy prowizji
  • mamy 18 lat doświadczenia
  • porównujemy oferty 100 biur podróży
  • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
  • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.