kod oferty: EG-632887

Reethi Beach Resort ****

Zdjęcia  |  Mapa  
Lokalizacja: Malediwy » Atol Baa
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 31.03.2023
Cena od: 15 651 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Reethi Beach Resort ****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 31.03.2023   godz. 21:25       Powrót z:  Male 07.04.2023   godz. 22:50
Cena za pokój
reethi sunrise villa dbl3 wyżywienie: śniadania  
reethi sunrise villa dbl wyżywienie: śniadania  
water villa dbl_wv wyżywienie: śniadania  
water villa dbl3_wv wyżywienie: śniadania  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Prima Holiday o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Życie nocne
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Nurkowanie
 • Oferty egzotyczne
 • Dostęp do internetu
 • Fitness / siłownia
 • Tenis
 • Basen odkryty
 • Sport
 • Żeglarstwo
 • Animacje dla dorosłych
 • Windsurfing
 • Spa & Wellness
 • Sporty wodne
 • Klimatyzacja

Położenie

Na maleńkiej wyspie Fonimagoodhoo o wymiarach zaledwie 600m x 200m znajdującej się w północno-wschodniej części atolu Baa.

Plaża

Plaża prywatna, piaszczysta, położona bezpośrednio przy hotelu. Leżaki, parasole i ręczniki w cenie.

Hotel

Kategoria lokalna 4 *

Hotel urządzony w eleganckim stylu. Słynie z obsługi na wysokim poziomie i z wyśmienitej kuchni. Resort położony jest na terenie rezerwatu biosfery UNESCO.

Do dyspozycji gości

Recepcja, basen, taras, sklep z pamiątkami, butik, lekarz: na zamówienie, dodatkowo płatny, pralnia: płatna.

Hotel akceptuje płatności kartami: Visa, MasterCard, American Express.

Internet

Wi - Fi bezpłatnie w recepcji.

Konferencje/incentive

Na terenie resortu znajduje się centrum biznesowe.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: siłownia, siatkówka plażowa

Odpłatnie: SPA, łażnia parowa, masaże, 2 korty tenisowe, oświetlenie, squash, badmington, wypożyczalnia sprzętu do tenisa, sporty wodne: skutery, łódka wodne nurkowanie, wędkarstwo

Dla dzieci

Wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczko dla dziecka do 2 lat: na zapytanie, bezpłatne.

Zakwaterowanie

Pokoje typu deluxe villa położone na plaży z częściowo otwartą łązienką z prysznicem, taras z leżakami i huśtawką. Pokoje wyposażone w: łóżko typu king size, mini bar: płatny, klimatyzację, telefon, sejf, TV SAT, zestaw do sporządzania kawy i herbaty, suszarkę.

Pokoje typu water villa położone na palach na wodzie. Wyposażone: w łazienkę z wanną i prysznicem, suszarkę, dużą część wypoczynkową, odtwarzacz DVD, zestaw do parzenia kawy i herbaty, taras z leżakami i parasolem, łóżko typu king size, klimatyzację, mini bar: płatny, TV SAT, sejf.

Pokoje typu reethi villa położone są na plaży pośród tropikalnej roślinności. Każda z nich posiada częściowo otwartą łazienkę z prysznicem, tarasem i leżakami. Wyposażone w: mini bar: płatny, klimatyzację, TV SAT, telefon, sejf, zestaw do sporządzania kawy i herbaty.

Wyżywienie

BB: śniadania

HB: śniadanie i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

FB: śniadania, obiady i kolacje. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.

All inclusiev: śniadania, obaidy i kolacje w formie bufetu. Przekąski pomiędzy posiłkami, popołudniowa herbata, kanapki, owoce, ciasta serwowane w godzinach 16:00-17:30, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w tym: woda, gazowane napoje typu cola, fanta itd; capuccino, late macchiato, gorąca czekolada, mrożona kawa i herbata, piwo, lokalne wina, koktaje, alkohole typu aperitif (campari, aperol itd.), likiery.

All inclusive Premium: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski pomiędzy posiłkami, owoce, ciasta serwowane w godzinach 16:00-17:30, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w tym: woda, gazowane napoje typu cola, fanta itd; capuccino, late macchiato, gorąca czekolada, mrożona kawa i herbata, piwo, lokalne wina, koktaje, alkohole typu aperitif (campari, aperol itd.), likiery. Mini bar uzupełniany codziennie w: wodę, piwo, wino i wybrane alkohole, napoje bezalkoholowe.

Goście spędzający w resorcie miesiąc miodowy otrzymają w prezencie: kosz owoców, dekorację łóżka, romantyczną kolację przy świecach z butelką wina w wybranej przez hotel restauracji. Warunkiem jest przedstawienie kopii certyfikatu ślubu od którego upłynąć nie może więcej niż 6miesięcy.

W pakiecie z wyżywieniem All inclusive i All inclusive Premium są: 2 wycieczki na tydzień (Kamadhoo&Kihadhoo oraz Rejs o zachodzie słońca (odbywają się w zależności od pogody), 1 nurkowanie na pobyt, windsurfing dla początkujących, tenis, squash, badmington ( wymagana wcześniejsza rezerwacja w kompleksie sportowym).

KOLACJA WIGILIJNA (24.12) ORAZ KOLACJA SYLWESTROWA (31.12) W CENIE!

Informacje dodatkowe

Transfer

DOMESTIC FLIGHT + SPEEDBOAT. Goście, którzy wylatują z Male przed godziną 9 rano muszą opuścić hotel dzień wcześniej i zostać na swój koszt jedną noc w hotelu w Male.

https://www.reethibeach.com

Cena

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),

Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

Warunki wjazdowe

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy

Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych

Paszport powinien być ważny przez minimum 1miesiąc.

Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego.

Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:

UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 18 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.