kod oferty: EG-728098

Hideaway Beach Resort & Spa *****

Zdjęcia  |  Mapa  
Lokalizacja: Malediwy » Atol Haa Alif » Dhonakulhi
Zakwaterowanie: hotel
Wyjazd od dnia: 04.04.2023
Cena od: 19 315 zł 7 dni/os.
  Rezerwuj  
Zadaj pytanie do oferty zamknij

Hideaway Beach Resort & Spa *****

Wyślij
Anuluj

Prezentacja oferty

 • Best Reisen od 19 315 zł/os.

Kalkulacja ceny dla dwóch osób dorosłych

Wylot z: Warszawa - Chopin 04.04.2023   godz. 17:40       Powrót z:  Male 11.04.2023   godz. 01:00
Cena za pokój
bungalow deluxe sunset beach villa sbv wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
bungalow deluxe beach residence with plunge pool brj wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
deluxe water villa with pool (dwv) wyżywienie: śniadania i obiadokolacje  
(zakres i warunki)    
Cena za osobę dorosłą Cena całkowita dla dwóch osób dorosłych (wraz z ubezpieczeniem)  
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki. Rezerwuj
Masz pytania? Napisz do nas, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą. Zapytaj o ofertę
* Szczegółowej kalkulacji dokona Konsultant po złożeniu rezerwacji.

Best Reisen o tej ofercie

Udogodnienia hotelu
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Nurkowanie
 • Oferty egzotyczne
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Rowery
 • Dostęp do internetu
 • Sport
 • Przedszkole
 • Basen odkryty
 • Klimatyzacja
 • Tenis
 • Animacje dla dorosłych
 • Kurorty nadmorskie
 • Żeglarstwo
 • Sporty wodne

Naszym zdaniem

Idealne miejsce na wspaniały wypoczynek pośród malediwskich pejzaży. Ekskluzywny kompleks apartamentów dla wszystkich, którzy oczekują prywatności i komfortowych warunków. Stylowe wnętrza, wyszukana kuchnia, tropikalna roślinność, znakomita obsługa.

Położenie

Resort znajduje się w północnym atolu Haa Alifu. Transfer z lotniska zajmuje ok. 70minut (przelot lokalny do lądowiska przy hotelu i dalej łodzią motorową). Istnieje możliwość transferu hydroplanem (za dopłatą, wymagana indywidualna kalkulacja).

Dopuszczalny limit bagażu na transferach na Malediwach to 20 kg bagaż rejestrowany i 5 kg bagaż podręczny. Nadbagaż płatny na miejscu, zgodnie ze stawkami przewoźnika lokalnego.

Wyposażenie

Eleganckie lobby, recepcja, room service, restauracja główna Matheerafu serwująca dania kuchni międzynarodowej, Meeru Bar & Grill przy plaży, restauracja azjatycka Samsara, Sunset Pool Cafe, sklep z pamiątkami, jubiler, usługi fotografa, usługi pralnicze, gabinet medyczny (dyżury lekarza), bezpłatne Wi-Fi.

Pokoje

Sunset Beach Villa - przestronne wille o powierzchni 130m2, tuż przy plaży; sypialnia, salon, umeblowana weranda, prywatny ogród. Są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z prysznicem i jacuzzi, telewizor, telefon, zestaw do kawy/herbaty, darmowe Wi-Fi. Każdej willi dedykowana jest specjalna osoba z obsługi aby dbać o satysfakcję pobytu gości.

Deluxe Water Villa with Pool - eksluzywne wille na wodzie o powierzchni 190m2. Wille składają się z sypialni, salonu, tarasu słonecznego i prywatnego basenu. Wszystkie klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z prysznicem, jacuzzi, telewizor, telefon, zestaw do kawy/herbaty, darmowe Wi-Fi. Zakwaterowanie dzieci w willach na wodzie - na odpowiedzialność rodziców. Hotel wymaga podpisania stosownego oświadczenia.

Wyżywienie

BB - Śniadania w formie bufetów

HB - Śniadania i obiadokolacje w formie bufetów, napoje płatne

FB - Śniadania, obiady (bufety lub set menu, napoje płatne), kolacje (bufety, napoje płatne)

All Inclusive - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, kolacja w restauracji azjatyckiej, kolacja w Meeru Bar&Grill, popołudniowe przekąski, woda, kawa, herbata, soki, wino, piwo, szampan w wyznaczonych restauracjach i barach, minibar (napoje, piwo, wino, przekąski). Dodatkowo w pakiecie dwie wycieczki gratis (np. rejs na pobliską wyspę lub dolphin cruise lub snorkeling z przewodnikiem).

Sport i rozrywka

Dwa baseny ( w tym jeden typu infinity), siłownia, niemotorowe sporty wodne, sprzęt do nurkowania powierzchniowego, rowery, korty tenisowe, siatkówka, koszykowka, piłka nożna, joga, ping pong, piłkarzyki, bilard. Odpłatnie: motorowe sporty wodne, centrum nurkowe, masaże, zabiegi kosmetyczne, wycieczki, rejsy, lekcje sportowe.

Dla dzieci

Basen, klub dziecięcy (dla dzieci w wieku 3-12 lat), plac zabaw, możliwość wynajęcia opiekunki, miniaquapark.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy.

Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Infolinia 58 300 16 90 dla abonentów spoza TP S.A.
Dokumenty organizatoraWażne informacje
Czy wiesz że?
 • gwarantujemy najniższe ceny
 • nie pobieramy prowizji
 • mamy 18 lat doświadczenia
 • porównujemy oferty 100 biur podróży
 • w 2014 roku wysłaliśmy na wakacje ponad 103 000 osób
 • mamy bazę ponad 45 000 opinii internautów o hotelach i kierunkach

100% bezpieczeństwa

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń płatności.

Nr 1 w Internecie

Największa sprzedaż wycieczek przez Internet od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i akredytowanym agentem IATA.

zamknij Podziel się z nami...
Wyślij
Formularz został wysłany.

Dziękujemy za przesłanie uwag.